Firefox 3.5 utisci

Ja ne mogu bez tabmixa , skoro sam bio nekih par dana bez njega, ali posteno istrazivanje preko neta ne moze bez 40+ otvorenih prozora....a da se brzo radi...

Zato mi dodati novi tab button i ne znaci puno...dok god tabmixovci daju brze updateove....
Jeste malo brzi, jer fastuje grease monkey web kreatore....

jel ono google prozorce kod svih u desnom gornjem uglu?
Mislim nije me nista pitalo hocu li necu li...iako sam googler....
 
Muci se kad otvorim 40+ prozora....nije to dobro....
A sa 3.10 i sa starim pluginovima ne toliko....
Instalirao sam dva nova plugina pa mozda zbog toga....download all (mada ne znam da ga koristim pa ce sledecu reviziju tesko preziveti i neki download helper za flash avi skidanje...flv i to....e njega sam iskoristio za osvetu za makedonski film koji nikako nigde ne mogu da nadjem...

Ali oba ova plugina trose i cpu i mem po strani.....po tabu....
 
Jeste about info je dobra stvar ....
to je reseno....cak sam mu dao 10 puta vise nego sto je trazio....i za ram cache i za offline cache i za disk cache....
Mada mi ne koristi offline cache....sto , ne znam....
Ali pluginovi imaju svoje potrebe i nezavisni su....ne ulaze pod firefox prostor....
 
Dosta brzi, bar meni. Ranije se zabaguje nakon tri otvorena taba. Kad kliknem na Bookmarks on automatski klikne na Dodaj novi bookmark, a nisam to ni hteo. Dakle mnooogo je bagovao, a sad dosta dobro radi...

Volim kad se odradi optimizacija, a ne da ga nabudže samo zbog gluposti. Respect Mozzila!
 
Download-ovao sam Mozilla-u Firefox ima vec dvije sedmice. Veoma mi se svidja i koristim je stalno.
Na racunaru imam Opera-u 10, Internet Explorer i Mozill-u Firefox 3.5.
Da, sto je Nozzlezator rekao dugme za nove tabove mi se stvarno svidja.
 
Novi Firefox je definitivno bolji od Opere i tu nema dileme,ali je pitanje da li ce biti bolji i od Opere 10.Opera 10 ce imati puno novih dobrih stvari i Turbo mod,ali se nadam da ce KONACNO ubaciti ono sto Operi fali,a to je dobar Ad-bloker.Nema ga ni Firefox u default-u,ali mislim da su retke osobe koje nisu instalirale addon(dodatak) Adblock plus koji je fantastican.
Inace 3.5 verzija bi trebalo da donese poboljsanje u brzini,zatim sto nije zanemarljivo u sigurnosti jer ce sada bolje otkrivati i informisati o atak sajtovima,pa onda novine u proveravanju gresaka kod kucanja i ponudjenih mogucnosti kada se kuca neka rec,zatim bolje tabs opcije(nesto slicno sto Opera vec ima) i na kraju mogucnost da se razliciti video sadrzaji gledaju direktno u bruzeru.
Ono sto je meni najvaznije jeste to da je konacno iskorenjen crash-bug iz trojke kada se koristi History.Firefox mi je tu non-stop pucao,a ja bas nisam ljubitelj Bookmarksa i stalno koristim History list.
Konacno sredjen Firefox,definitivno mu sada dajem prednost u odnosu na ostale bruzere sto pre verzije 3.5 nisam radio.
 
Firecox.
firecox.png


Koristite Opera-u, muskarci znaju zasto. :jelen:
 
Portabilne verzije firefoxa postaju interesantne i drugima , a ne samo meni VM orjentisanom....

Vidim da razne port varijacije koriste za razne taskove....surf, webmastering, .....

Prosle nedelje sam koristio portable verziju doduse Rusku i kad sam se vratio na redovnu mozillu ocistio mi je totalno history i bookmark folder :) ima neke koristi, povremeno treba i portable verzija
 
Kad vec imas u nicku NIC ili nullsoft installation compiler....onda bi trebalo da si vise orjentisan na portabilu....ja ovog trenutka koristim tri firefoxa, 3.02 3.10 3.51....
Posto je izasao 3.51

Iz ciste mrzovolje jer nisam prebacio bookmarke i scrapbookove....
a plus sto sam za testiranje raznih addonova koristio portable a ne integral....
kad vidim kako reaguje i radi, onda obrisem portabilu i mirna backa.....selekcija
 

Back
Top