MEGATREND, prave informacije
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: MEGATREND, prave informacije

Iskusan majcheki (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano MEGATREND, prave informacije

Ako nesto zelite da znate u vezi Megatrenda, pitajte i odgovoricu vam, to je bolje nego da vodite otuzne rasprave u vezi tog univerziteta.

Iskusan majcheki (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano Re: MEGATREND, prave informacije

Citat Original postavio majcheki
    Ako nesto zelite da znate u vezi Megatrenda, pitajte i odgovoricu vam, to je bolje nego da vodite otuzne rasprave u vezi tog univerziteta.
    ili jednostavno okrenite broj 3373-805

Lucifer:)
    Guest

Podrazumevano greska...

u vezi SA fakultetom a ne u vezi fakulteta...
    Kolega, pazite na jezik

Guest

Kad nudis... Ali treba mi odgovor brzo, brzo... Geoekonomski smer sam i sutra imam ispit iz sociologije. Pojma nemam kako pita, a kazu mi da je potrebno samo procitati. Help me, please... odazovi se na kolegijalnost... :wink: Hvala unapred...

Guest

Citat Original postavio Anonymous
    Kad nudis... Ali treba mi odgovor brzo, brzo... Geoekonomski smer sam i sutra imam ispit iz sociologije. Pojma nemam kako pita, a kazu mi da je potrebno samo procitati. Help me, please... odazovi se na kolegijalnost... :wink: Hvala unapred...

Idi na njihov sajt, postoji forum pa pitaj nekog

Guest

Kako se prijavljuju ispiti? Da li preko racunara, u studentskoj sluzbi........ Ne idem na predavanja pa me zanima koji su uopste jednosemestralni ispiti na prvoj godini GEF?
    Hvala unapred

Guest

Zelim da upisem Megatrend fakultet,pa me zanima prijemni ispit.Imam informator i polagala bih engleski i sociologiju,pa me interesuje da li se pitanja DATA U INFORMATORU pojvljuju na prijemnom ispitu ili ona pak sluze za orijentacionu pripremu.Unapred hvala

Početnik
    Učlanjen
    13.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Sve što vas trenutno interesuje o Megatrend Uni. možete saznati na http://www.megastudent.co.yu!Pocetak rada ovog sajta vezuje se za pocetak Februara meseca 2004.god. dok je sajt novo ruho dobio pocetkom Jula 2004.
    Prvi sajt studenata Megatrend Univerziteta, i sluzice prvenstveno za pomoc studentima oko predstojecih ispita,kao i za upozavanje sa mnogim nasim kolegama kako iz Beograda tako i iz unutrasnjosti! Na sajtu mozete postavljati pitanja studentima,razmenjivati skripte i mnogo toga.... Sa novim design-om, ovaj sajt ulazi u novu fazu predstavljanja studenata Megatrend Univerziteta. Pored postojecih foruma,skripti i anketa, Mi smo ovde da pomognemo svakome kome je pomoc neophodna. Do ovog trenutka ovo je bila besmislena ideja, ali stvoreni su uslovi da ova besmislena ideja pomogne u saradnji i komunikaciji Nasih kolega.

S' Postovanjem
    Megastudent Team
    webmaster@megastudent.co.yu

Slične teme

1. Megatrend
    Autor Bonci u forumu Arhiva
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 26.01.2008., 18:09
  2. Megatrend
    Autor roxy135 u forumu Arhiva
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 01.02.2006., 19:48