Treba mi pomoc zaljubljen sam!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vau kakva ljubaznost,poradi na manirima! Mogla si ovo blaze reci! Moja drugarica Sara ide sa deckom 3 godine mladjim likom od sebe,zato klinac imas nade samo trebas imati zvaku i biti faca!;)

Jadna. Mozda joj nesto fali.
Pogledaj kako to izgleda ako su tri godine razlike izmedju njih:
Imas devojku koja je prva godina srednje i decaka koji je sesti osnovne. ILi devojku koja je druga godina srednje,a decak sedmi osnovne.


Da devojka ima 30 svecica a momak 27, to bi i bilo donekle normalno.
 
Jadna. Mozda joj nesto fali.
Pogledaj kako to izgleda ako su tri godine razlike izmedju njih:
Imas devojku koja je prva godina srednje i decaka koji je sesti osnovne. ILi devojku koja je druga godina srednje,a decak sedmi osnovne.


Da devojka ima 30 svecica a momak 27, to bi i bilo donekle normalno.

Ne fali joj nista,video sam slike normalan covek,njene visine... Sve je normalno,kad moj drug koji ima 18 godina je bio sa klinkom 96 sve je normalno! Pedofilija bolest moja najmilija! Mada zavisi sta trazis u vezi sex ili ljubav?:per:
 
Ma ciro moguce je,moras joj samo pokazatai nekako da si ti iako 2 godine mladji bolji od onih koji su stariji od nje,vazno je da ne navaljujes nego polako da joj das do znanja da joj se svidjas.Trenutno vreme radi za tebe,sto si stariji to vise imas sansi,ona je takodje mlada,16 godina ima,uz malo veshtosti ona moze da bude kao glina u tvojim rukama.Pricaj dosta sa njom,o svachemu,da se ona oseca prijatno dok prichate,posle nekog vremena kad primetis ti da je njoj lepo sa tobom onda joj reci tvoja osecanja.
Sa srecom!
 
Ma ciro moguce je,moras joj samo pokazatai nekako da si ti iako 2 godine mladji bolji od onih koji su stariji od nje,vazno je da ne navaljujes nego polako da joj das do znanja da joj se svidjas.Trenutno vreme radi za tebe,sto si stariji to vise imas sansi,ona je takodje mlada,16 godina ima,uz malo veshtosti ona moze da bude kao glina u tvojim rukama.Pricaj dosta sa njom,o svachemu,da se ona oseca prijatno dok prichate,posle nekog vremena kad primetis ti da je njoj lepo sa tobom onda joj reci tvoja osecanja.
Sa srecom!

Tooo SRBINEEE:okok:
 
Jadna. Mozda joj nesto fali.
Pogledaj kako to izgleda ako su tri godine razlike izmedju njih:
Imas devojku koja je prva godina srednje i decaka koji je sesti osnovne. ILi devojku koja je druga godina srednje,a decak sedmi osnovne.


Da devojka ima 30 svecica a momak 27, to bi i bilo donekle normalno.

Sto mora nesto da joj fali?
Ja sam se par puta videla sa deckom koji je dve godine mladji od mene.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top