Michael Jackson

Pratite li Man in the Mirror od 19 h na CNN-u?

E sta jeo va dadilja to izjavila ako boga imate , jel je neko cuo? Nisam svigla da cujem sve samo " Da je bio zapusten, ne obrijan, da se nije kupao u poslednje vreme, nije pazio na decu koju je samo ona cuvala. Kako ga je ona napustila tj. posao a on je zvao X puta da se vrati... i sta jos ! Jel je neko cule lopo celu izjavu?!
 
Slusam njegove pesme od detinjstva,obozavam ih.
Taj covek ne moze da umre,ostavio je iza sebe toliko toga da nikada nece biti zaboravljen.
E sad,on kao licnost mi je uvek bio tragikomican,nekada mi ga je bilo zao,nekada mi je bio smesan,ali sve u svemu,covek je legenda.

Dve moje omiljene njegove pesme :heart:

 
Poslednja izmena:
Ta Dirty Diana je vecini Majklovih fanova omiljena. :D
Dobra je,ali mi nikada nije bila favorit.

Jeste,prosecni ljudi ne zive od stare slave,ali kad je Majkl bio prosecan.
Bas sam ceo dan bila bezveze kad sam cula da je umro.Jes' da nije snimao iha ha...ali opet :(
Ej,Majkl Dzekson umro :(
 
@hajho

Nismo, nismo, mene sve navedeno asocira na Dzeksona :]


al evo i direktnog odnosenja na temu:

http://photos.tmz.com/galleries/michael_jackson_family_photos#45351

Ne verujem! Slike su strava. Ko ih je vec okacio? Neko iz kuce, dadilja? :D

Pa meni se cini da je Majl imao jako lep porodicni zivot, da je bio jako srecan tada. :p

E, bas mi je drago , sad sam se malo smirila. Joj kad bi ove slike dosle u javnost shvatili bi ljudi kakav je bio otac, kakav samo - DOBAR COVEK je bio! :p
 
Pratite li Man in the Mirror od 19 h na CNN-u?

E sta jeo va dadilja to izjavila ako boga imate , jel je neko cuo? Nisam svigla da cujem sve samo " Da je bio zapusten, ne obrijan, da se nije kupao u poslednje vreme, nije pazio na decu koju je samo ona cuvala. Kako ga je ona napustila tj. posao a on je zvao X puta da se vrati... i sta jos ! Jel je neko cule lopo celu izjavu?!
PERFEKCIONISTA se nije brijao,kupao,itd..???
P.S Doticna gospodja(women in blue) ne radi za njega vec godinu dana..
 
PERFEKCIONISTA se nije brijao,kupao,itd..???
P.S Doticna gospodja(women in blue) ne radi za njega vec godinu dana..

E tako sam se potresla kad sam to cula. Pa mislim bas tako kao sto kazes!

A gde su oni ljudi sto su vezbali sa njim poslednjih dana , svi kazu da je bio stvarno OK! Nasmejan i raspolozen , pa videli smo i slike sa praba!

Mislim bas me je potreslo uzas ! Dok nisam i razmislila . A kako je gospodjica od advokata ili cega vec postala dadilja, mislim to je ponizavajuce malo.
Ali to za ta prejedavanja lekovima i ne unosenje hrane u stomak to mi je jasno . Pa videlo se da je neuhranjen.

Није добро ни футуре, треба фјучр. :D

A koja im je to pesma , nova neka majklova ?
 
Poslednja izmena:

Back
Top