DVA PSA UPALA U ŠAHT NA NB

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mrvica i cile

Primećen član
Poruka
918
Upravo sam dobila informaciju da su dva psa upala u nepokriveni šaht u ulici Džona Kenedija na NB, kod otela Jugoslavija. Šaht je dubok dva metra, kuce su žive, ali teško dišu. Šintere boli uvo da dođu, jer love pse po gradu. Treba neko sa opremom, molim vas, ako može neko da pomogne!
 
...još uvek ništa...vatrogasci su iskulirali, Tomica šinter se smejao, ostali su na terenu, aktivlo love pse, samo ne znam gde će sa njima, jer je Ovča prepuna....bacali su im dole da jedu, jedan samo leži, dugi se pridigao i ponovo legao....ne zna se li im je nešto slomljeno...teško dišu
 
Sta se desava sa psima? Jako me zanima. Tek sada sam videla.Zvala sam drugaricu koja mi je objasnila u svaki saht moze da se udje. Potrudi se ako ti nije cim, samo da ako su povredjeni nadji neku krpu, pa ih kao u nosiljci izvuci da im sto manje opteretis kicmu. A da kaze da svaki saht ima stepenice(precke) i moze da se sidje. Nadam se da ti je ovo pomoglo. zovi nekog ortaka ili komsiju da ti pomogne_od sintera digni ruke. samo napisi sta je sa psima, Ljubica
 
Na kraju priče....Tomica šinter teška srca je doša i izvadio ih...bila mu je muka što ih spašava...Kuce su otrčale ka svom staništu, nadamo se da ih Tomica nije preseo na pola puta.....Sve je usledilo posle 1000 poziva koje kome, a tv nisu htele da dođu....u taj šaht sutra će upasti neko dete, a onda će se verovatno svi utrkivati i sjatiti, da pronađu krivca, a ovako, ne daj Bože da neko nešto spreči....
 
Tomica šinter teška srca je doša i izvadio ih...bila mu je muka što ih spašava..
pa prvo su resavali "problem" motkama....
pa su ih samo hvatali a "veterinari" su resavali problem "humanom" inekcijom
al sinterima uvek ostaje "uteha" sto mogu da psa nakace na stap i da mlataraju njime kao sa malom zastavicom.....
sad ih jos teramo i da spasavaju pse...
"razumem" da im je jako teshko ovako...u ....zivotu...inace
 
Takodje smo imali slucaj kada nam je ispred zgrade upala kuca u saht...Niko nije hteo da dodje ni sinteri ni vatrogasci a ni drustvo za zastitu zivotinja...na kraju je jedan od komsija sisao iako je kuca vidno preplasena jako rezala na njega...
Ipak se sve lepo zavrsilo
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top