Paradajz i paprika - NA KOMAD

E ...........sto juznije to tuznije.........

Onaj iz NS nekako sladji, kulturnija mu sorta...........

A zamisli zasto je u MNE 1.5 E............, jer se zove "volovsko srce".......

Njega treba prvo da posadis da imas to srce.............

ako je do cene benzina
da li to znači da taj u Nišu daje džaba paradajz jer ga prodaje 30 dinara jeftinje od ovoga u NS
evo u čačku je još jeftiniji, od 50-70
da li to znači da ovi u Čačku imaju neku svoju cenu derivata..nezavisnu od NS ili Bg ili prodavci daju paradajz ljudima i poklanjaju im još 20 dinara razlike(da bi bio kao u Nišu)

a u CG je još jeftinije gorivo
pa kakve su to računice :hahaha:
 
ako je do cene benzina
da li to znači da taj u Nišu daje džaba paradajz jer ga prodaje 30 dinara jeftinje od ovoga u NS
evo u čačku je još jeftiniji, od 50-70
da li to znači da ovi u Čačku imaju neku svoju cenu derivata..nezavisnu od NS ili Bg ili prodavci daju paradajz ljudima i poklanjaju im još 20 dinara razlike(da bi bio kao u Nišu)

a u CG je još jeftinije gorivo
pa kakve su to računice :hahaha:

Ma pusti Cacak..........oni i neznaju sta je paradajz...........

Kako vele:

-Ebes hranu koju **** ne pravi..........!!!!

Oni ce da nauce prasiche sami da idu do pecenjara, pa ce pecenje da bude jeftinije nego sto je sada...........
 
Nije to Tadiceva politika.

TO JE CENA RATA iz 1990-ih.

I svedecih 5 generacija ce placati cenu toga rata.

To SAMO GLUPI ne mogu da shvate.

Sama Srbija je VISE NEGO DUPLO zaduzena nego sto je bila CELA Jugoslavija u momentu Titove smrti.

A to MORA da se vraca i zato su cene visoke.

I za to nije Tadic kriv vec neko drugi.



Ne, nije to cena rata.

To je cena eksperimenta koji je i ne svesno sproveo narod jednog 5.10. i to mu se drasticno olupetalo o glavu i tek ce.
I trebace mu bar 5 generacija da ispravi tu anomaliju i treba ce mu 100 godina da se vrati bar na iste te devedesete godine proslog veka koje ti pominjes.
 
Poslednja izmena:
e stari moj, kad nemamo presek cena za prasiće :thumbdown::mrgreen:

E ................., secam se tvojeg kolege moderatora Psihologa..........

E sto taj ne voli paradajz.........

Posalji mu poruku aman da se ukljuci u temu............., ali stvarno......, ili samo da procita ovu zajebanciju........

Njemu kad ponudis paradajz ko da si mu majku opsovao.........

Majke mi bila neka tema na "Svastari" pre dve godine.........pishijada.........
 
Znas li ti Slavka onu izreku da rdjavom....sve smeta?

I sa benzinom i sa amortizacijom i sa placanjem kazne u saobracaju, opet se jako, mnogo, puno zdravo isplati..

Samo treba HTETI i treba SMETI....

Slusaj,tresnje vec prolaze tako da se ne isplati ici do Bgd i prodavati.
U bgd ima 300 pijaca na kojoj dolaze seljaci iz raznih krajeva.
Ovo su samo cene na prvu loptu,ljudi se i cenkaju na pijacama.
 
Ne, nije to cena rata.

To je cena eksperimenta koji je i ne svesno sproveo narod jednog 5.10. i to mu se drasticno olupetalo o glavu i tek ce.
I trebace mu bar 5 generacija da ispravi tu anomaliju a treba ce mu 100 godina da se vrati bar na iste te devedesete godine proslog veka koje ti pominjes.

Mnogo pre 5. 10. taj dug je napravljen bato moj...

A posle su samo stizale fakture...

To sto ti pricas izlazi iz kuhinje onih sto su napravili te dugove.

Pa nece oni sami sebi (i narodu) priznati da su kurvini sinovi?
 
Slusaj,tresnje vec prolaze tako da se ne isplati ici do Bgd i prodavati.
U bgd ima 300 pijaca na kojoj dolaze seljaci iz raznih krajeva.
Ovo su samo cene na prvu loptu,ljudi se i cenkaju na pijacama.

Ja se baziram na cenovniku koji je postavljac kopika naveo.

Ne mora da se radi o tresnjama.

Moze da se radi i srbijanskom kajmaku, prasicima, jajima, siru...o svemu.
 
Е, људи, па иако је земља округла, олешише нас на сваком ћошку.....
БоТа & кампанела, су схватили да је само њихов одржив '' развој'' заснован на пљачкању народа, кроз самопослугу, пијацу, комуњарије, бензин.......
Док не подигнемо глас, лешиће нас ве више и више.........
А ја нисам некако више за то, мислим да је доста било да плаћамо њихове цехове....
 
koja nebuloza z:D

a sto ranije srbi nisu kupovali grasak i jagode na komad kao i tresnje nego je to zavladalo ove godine? jeli genijalko?

drugo reci mi ti i tvoja porodica jedete 1 paradajz dnevno jel ? zato kupujes 1 dnevno i ne treba ti kilo a ?

Pa ovo što si ti napisao je nebuloza. Misliš da ljudi koji su sami, nemaju porodicu, ne kupuju? Da li se samo oni koji imaju porodicu hrane ili misliš da oni koji je nemaju ne treba ni da posećuju pijace? Kakva je to nebuloza? Naravno da nekoliko ljudi neće jesti jedan paradajz i da je to dovoljno, ali onda se kupi koliko ti treba, ako imaš novca. Ja sam govorila o sebi samoj. I to se videlo u mojoj prici, pošto sam napisala JA. Nemam goste u glavi, pa da kažem ja, a mislim na nekoliko.
Ko još kupuje grašak, jagode i trešnje na komad? To je čista besmislica. Porediš paradajz i papriku, jabuku na primer, pomorandžu i dr. sa jagodama, graškom, trešnjama? Onaj koji bi kupio jednan grašak ne želi da ga jede, već se zeza. Glupav ti je primer.
 
Poslednja izmena:
Е, људи, па иако је земља округла, олешише нас на сваком ћошку.....
БоТа & кампанела, су схватили да је само њихов одржив '' развој'' заснован на пљачкању народа, кроз самопослугу, пијацу, комуњарије, бензин.......
Док не подигнемо глас, лешиће нас ве више и више.........
А ја нисам некако више за то, мислим да је доста било да плаћамо њихове цехове....

Neki tvrde da je BoTa kriv i za globalno zagrevanje? :think:
 

Back
Top