Saradnja

W

wizard32

Gost
POŠTOVANI WEBMASTERI,

Upravo sam dobio ponudu od jednog prijatelja da mu uradim sajt.Naime on ima firmu koja se bavi prodajom radijatora i još nekih stvari za kupatilo.To će biti moj prvi sajt koji cu da uradim,posle onih gluposti od ličnog sajta koje sam u početku radio.Mogu reći da sam dosta napredovao i da brzo kapiram.Pogledao sam nekoliko sličnih prezentacija i video da bih ja to mogao da uradim mnogo bolje i mnogo maštovitije.
Međutim ipak mi je potrebna vaša pomoć.Pazite pošto je to moj prvi sajt ja ga neću naplatiti ali ću zato platiti svakom ko mi bude pružio korisnu pomoć.Da se razumemo nije tu neka velika kinta u pitanju ali nece biti ni nekog velikog posla za Vas.Čisto mi treba neka tehnička podrška,finalana obrada i predlozi za web hosting (a možda će trebati i engleska verzija-zavisno od toga koliko bi to koštalo)
Molim sve zainteresovane za saradnju da mi se jave webpare@genije.com :wink:
 
pre nego sto ti posaljem mail, moram znati koliko si ozbiljan.. ja jesam web designer i mogu ti pomoci, koliko mi to slobodno vreme dozvoljava, ali, ako to znaci da cu da ti uradim sajt, druga je prica :) Razmisli, ne verujem da mozes da nastavis sa razvijanjem layout-a koji ja uradim.. ne znam koliko si dobar, razumes? sa druge strane, koju tehnologiju bi zeleo da koristis?

PS> daj promeni mail, ili je sala, ili ti nemas ukus za mail, ali takav mail ce malo koga ubediti da si ozbiljan lik..
 
Ragen:
pre nego sto ti posaljem mail, moram znati koliko si ozbiljan.. ja jesam web designer i mogu ti pomoci, koliko mi to slobodno vreme dozvoljava, ali, ako to znaci da cu da ti uradim sajt, druga je prica :) Razmisli, ne verujem da mozes da nastavis sa razvijanjem layout-a koji ja uradim.. ne znam koliko si dobar, razumes? sa druge strane, koju tehnologiju bi zeleo da koristis?

PS> daj promeni mail, ili je sala, ili ti nemas ukus za mail, ali takav mail ce malo koga ubediti da si ozbiljan lik..

Koliko sam ozbiljan?Pa taman onoliko koliko treba da budem ozbiljan za pravljenje sajta.Ne pričam ja ovde o započinjanju trećeg svetskog rata.Pazi ja sam ipak tek početnik ali ti mogu reći da mnogo brzo kapiram.Pročitao sam jednu knjižicu o web dizajnu a tu je bilo samo ono osnovno o tekstu,slikama i postavljanju sajt preko FTP.Sad mogu da uradim 80% sajtova koji su na webu.Pošalji mi taj tvoj layout i garantujem ti da ću ga za 24h savladati iako ga nikad ranije nisam video.
Počeo sam u DW 4 a sad radim u DW MX mada bih mogao i sve to da uradim u notepad-u ali ne vidim svrhu mučiti se.Pazi sajt radim ja.Međutim ne smatram sebe još uvek profesionalcem i zato mi treba pomoć.
Trebaju mi saveti nekih iskusnijih web dizajnera koji će oceniti moj rad na kraju,malo prepraviti ako bude trebalo i pomoći oko postavljanja prezentacije.
Ako se tebi lično na sviđa mail adresa a ti pošalji na webpare@sezampro.yu samo da znaš da i jedna i druga stižu na istu adresu.Pozdrav i hvala na interesovanju :wink:
 
Evo ovako.Ja danas idem u selo pa ću doći tek večeras da izgooglam još malo sličnih sajtova.Sutra dolazi taj lik kod mene da pogleda šta se to slično nudi na netu i da uzmemo neku grubu skicu.Od ponedeljka počinjem sa radom i nadam se da ću do petka završiti.Potrebna mi je tvoja pomoć za konačnu ocenu sajta,finalnu obradu,poneku ispravku ako nađeš neku grešku a najviše mi treba pomoći oko postavljanja sajta i njegovog reklamiranja.No prvo je najbitnije da se dogovorimo oko cene Vaše pomoći! Molim Vas da mi dostavite ,na gore navedenu adresu ,neku okvirnu cenu koju tražite za tu pomoć pa ću Vam ja odgovoriti večeras ili eventualno sutra.
Pozdrav :wink:
 
wiyard32:
O.K. Vidim ja da ću morati sve sam da uradim ali nema veze.Postaviću vam link do petka pa da vidite šta znam!
Pozdrav 8)

Boze moj, bilo bi pravo cudo da neko ucini dobro delo i kaze,pomoci cu ti,ne moras nista da platis!
Zaista mi je zao sto ne mogu nista da ti pomognem,ha ha,jos sam dobila pomoc od tebe,ali cisto da znas da nisu svi takvi, pa cekaj.Mozda se nadje neka dobra dusa da ti pomogne!!!
Sad su oni profesionalci pa gle,placa im se pamet!E strasni ste svi vi!Umesto da cenite to sto se ljudi trude da sami nesto stvore i nauce vi pametujete! Zato se i ubijate od posla, a mi koji zelimo da napravimo prezentaciju - sebi ili drugima- a nemamo DIPLOME,cemo nauciti i sami kad tad pa cemo pomoci nekom drugom i taj nekom i tako u krug,a vi radite svoj posao....Samo naplacujte i razmisljajte sta cete sa silnim novcem:))))))
wiyard32, raspitacu se ja kod ljudi koje znam,dobrodusnih profesionalaca za to sto ti je potrebno,pa ako nesto saznam odmah ti pisem ali privatno da ovi zlotvori ne umru od muke!
Pozdrav
 
Mirjanadz:
wiyard32:
O.K. Vidim ja da ću morati sve sam da uradim ali nema veze.Postaviću vam link do petka pa da vidite šta znam!
Pozdrav 8)

Boze moj, bilo bi pravo cudo da neko ucini dobro delo i kaze,pomoci cu ti,ne moras nista da platis!
Zaista mi je zao sto ne mogu nista da ti pomognem,ha ha,jos sam dobila pomoc od tebe,ali cisto da znas da nisu svi takvi, pa cekaj.Mozda se nadje neka dobra dusa da ti pomogne!!!
Sad su oni profesionalci pa gle,placa im se pamet!E strasni ste svi vi!Umesto da cenite to sto se ljudi trude da sami nesto stvore i nauce vi pametujete! Zato se i ubijate od posla, a mi koji zelimo da napravimo prezentaciju - sebi ili drugima- a nemamo DIPLOME,cemo nauciti i sami kad tad pa cemo pomoci nekom drugom i taj nekom i tako u krug,a vi radite svoj posao....Samo naplacujte i razmisljajte sta cete sa silnim novcem:))))))
wiyard32, raspitacu se ja kod ljudi koje znam,dobrodusnih profesionalaca za to sto ti je potrebno,pa ako nesto saznam odmah ti pisem ali privatno da ovi zlotvori ne umru od muke!
Pozdrav


mirjana, nemoj tako... i ja sam profesionalac, i radio sam jako mnogo da bih dosao na nivo na kome sam sada :) i nemoj misliti da mi je sada lako, sto vise znas, sto si iskusniji, izazovi su sve veci ...

sa druge strane, rekao sam i ranije, ako nekome treba pomoc ili misljenje, nema problema. nije problem, ako nesto radim u slobodno vreme, to ne naplacujem.. ali, ako se radi o komercijalnoj strani, consulting i usluge se naplacuju, i to je priroda ovog posla... zato, kada je firma/freelancer placen za posao, onda ga i uradi profesionalno, u roku, ako je dobrotvorna pomoc, onda se radi u slobodno vreme, naravno, kvalitet zavisi od samog dizajenera i njegovog ukusa..

ja sebi ne pravim reklamu na ovom forumu, jer, cak nije ni profesionalan. ovo je forum pocetnika, i posecujem ga da bih pomogao ljudima koji tek sada pocinju...iz razloga sto sam i ja nekada bio pocetnik...
 
Mirjanadz:
wiyard32:
O.K. Vidim ja da ću morati sve sam da uradim ali nema veze.Postaviću vam link do petka pa da vidite šta znam!
Pozdrav 8)

Boze moj, bilo bi pravo cudo da neko ucini dobro delo i kaze,pomoci cu ti,ne moras nista da platis!
Zaista mi je zao sto ne mogu nista da ti pomognem,ha ha,jos sam dobila pomoc od tebe,ali cisto da znas da nisu svi takvi, pa cekaj.Mozda se nadje neka dobra dusa da ti pomogne!!!
Sad su oni profesionalci pa gle,placa im se pamet!E strasni ste svi vi!Umesto da cenite to sto se ljudi trude da sami nesto stvore i nauce vi pametujete! Zato se i ubijate od posla, a mi koji zelimo da napravimo prezentaciju - sebi ili drugima- a nemamo DIPLOME,cemo nauciti i sami kad tad pa cemo pomoci nekom drugom i taj nekom i tako u krug,a vi radite svoj posao....Samo naplacujte i razmisljajte sta cete sa silnim novcem:))))))
wiyard32, raspitacu se ja kod ljudi koje znam,dobrodusnih profesionalaca za to sto ti je potrebno,pa ako nesto saznam odmah ti pisem ali privatno da ovi zlotvori ne umru od muke!
Pozdrav

znash da valja da postoji selekcija nivoa jer bi ovako bilo more istih a to ne bi valjalo.
 
peleplay:
Mirjanadz:
wiyard32:
O.K. Vidim ja da ću morati sve sam da uradim ali nema veze.Postaviću vam link do petka pa da vidite šta znam!
Pozdrav 8)

Boze moj, bilo bi pravo cudo da neko ucini dobro delo i kaze,pomoci cu ti,ne moras nista da platis!
Zaista mi je zao sto ne mogu nista da ti pomognem,ha ha,jos sam dobila pomoc od tebe,ali cisto da znas da nisu svi takvi, pa cekaj.Mozda se nadje neka dobra dusa da ti pomogne!!!
Sad su oni profesionalci pa gle,placa im se pamet!E strasni ste svi vi!Umesto da cenite to sto se ljudi trude da sami nesto stvore i nauce vi pametujete! Zato se i ubijate od posla, a mi koji zelimo da napravimo prezentaciju - sebi ili drugima- a nemamo DIPLOME,cemo nauciti i sami kad tad pa cemo pomoci nekom drugom i taj nekom i tako u krug,a vi radite svoj posao....Samo naplacujte i razmisljajte sta cete sa silnim novcem:))))))
wiyard32, raspitacu se ja kod ljudi koje znam,dobrodusnih profesionalaca za to sto ti je potrebno,pa ako nesto saznam odmah ti pisem ali privatno da ovi zlotvori ne umru od muke!
Pozdrav

znash da valja da postoji selekcija nivoa jer bi ovako bilo more istih a to ne bi valjalo.[/qu

opet se ti javljas...postajes mi sve drazi sa tvojim komentarima!
 
WIZARD

reci mi sta ti treba javi se na mail pa mi sve u mailu napisi sta te interesuje. Email mi je

ado_cazin@hotmail.com

Sta god ti bude trebalo u vezi web-a tj. u vezi izrade web prezentacija pomoci cu ti. Samo se javi na mail...

POZDRAV ZA SVE ! ! !
 
Hackers:
Wizard32 sve sto te interesuje posalji mi na pm i odgovoricu ti u sto kracem roku.
Hacker reci mi molim te kako da stupim u kontakt stbom.Ako pm znaci private messeng ne mogu da ti je posaljem jer nisam registrovan.Ustvari jesam registrovan ali sam izgubio lozinku i ne mogu nikako da je nadjem. Sigran sam da bi tvoja pomoc dobrodosla.
Pozdrav :lol:
 
prvi ne radi :) a ostala dva su, hmm, u redu.. ne znam koliko dugo se bavis ovim poslom.. hermes si mogao da doradis graficki, i suvise je jednostavan, dok je ideja caffe-a u redu, ali opet trebalo je biti doradjena :)

pozdrav i samo napred :)
 
Nisam pravilno napisao www.isrednja.co.ba zaboravio sam bio slovo a ...

Firma HERMES je onakvu stranicu htijela pa je tako i dobila jedino sto sam glupo uradio je AKCIJA :?

Al popravit cu to ma da ja ne volim bas biti ono pravi WEBMASTER ! Tj da uplodujem nove stvari na stranicu ...

A imas li ti svojih radova ? ? ?
 
hvala, hvala... ne, nista nije radjeno kompletno u flashu... ali cesto koristim Flash za menije... videces da je fludix.ro index u flashu, pa recimo meni na transitu, pa na connex-u itd.. volim da koristim sto vise tehnologija :)

pozdrav
 

Back
Top