problem sa download menagerom ............

yugo 45

Ističe se
Poruka
2.735
ovo upozorenje mi izlazi kad podignem flashget
preinstalirao sam ga i dalje se to desava
sumnjam da nesto ne funkcionishe u xp

prepoznaje li iko?

22412794.jpg
 
... PAZNJA: sad ce jedan clan da ti detaljnije objasni jer u imenu fajla imas warez a to je PIRATERIJA a ona je ovde ZABRANJENA
@NICS

CINIZAM i IRONIJU nikada nisam gotivio, tako da bih ti skrenuo pažnju na to, posebno kada se MENI obraćaš!


@yugo 45

Problem nije do FlashGet-a, već do Java scripta na pomenutoj web stranici. Znači u samom kodu te stranice nešto nije kako treba podešeno. I kao što možeš primetiti, grešku izbacuje Internet Explorer, a ne FlashGet!
 
@NICS

CINIZAM i IRONIJU nikada nisam gotivio, tako da bih ti skrenuo pažnju na to, posebno kada se MENI obraćaš!


@yugo 45

Problem nije do FlashGet-a, već do Java scripta na pomenutoj web stranici. Znači u samom kodu te stranice nešto nije kako treba podešeno. I kao što možeš primetiti, grešku izbacuje Internet Explorer, a ne FlashGet!

A jel moze link do te Java scripte?? Ili sta vec.....Molim vas
 
http://www.mmnt.ru/int/
- Najbolji FTP pretrazivac, kucas sta ti treba, nadjes, skidas u komadu u iso ili mdf/mds, arj ili zip formatu, bez delova, bez nepotrebnih komplikacija, ja koristim FileZilla ftp download manager, probaj.

Ja ovo ne razumem....sta god da kucam i posle da odem na neki od rezultata pokazuje mi 505 error...

@ DekiM.... Da li ce pomoci reinstalacija??
 

Back
Top