Negativa

:hahaha1:
juce ujutro kad sam prosla, kace sijalicice i na pocetku kneza.
evo, danas ih skidaju. pridjem majstoru i pitam pa sta bi, jel vec prosla nova godina? kaze, stigle nove pa da menjaju.
inace, pisala sam o tome jos prosle godine gosn malik je za ukrasavanje angazovao i privatne firme. prosle godine jedna, ove cak dve. ima i radnika iz edb-a a to je do pre dve godine radilo iskljucivo jkp.javna rasveta. eto, privatnici uzimaju bar jos jednu dnevnicu vise.
 
stojim pre 2 dana na stanici na zelenjaku, cekam drugaricu koja dolazi 95icom, gledam preko onu ruinu od nekadasnje beobanke i u oko mi upade jedan interesantan detalj.

IMG_20170904_14595.jpg

IMG_20171010_145239.jpg


IMG_20170904_145951.jpg

jel to normalno?
ko je to odobrio?
kome?
 
Ako se dobro secam, to je bila Beobanka, sa reklamom "svuda sa vama". Deo tih slova jos uvek postoji moze da se vidi da ulice.

Takav kostur je tu vec... :think:... mozda ima vec 10 godina. Razumem ako je banka iseljena ali kostur na Zelenom vencu :roll:

Skoro je ta zgrada prodata... nema 20 dana mislim.
 
ma slova su skinuli jos pre nekoliko meseci. znam, jer vrh zgrade se vidi i sa stanice 56ice dole na zelenjaku. retko kad se penjem gore. ne znam kad je to "niklo".
a zna li se ko je srecni kupac?
 
ma slova su skinuli jos pre nekoliko meseci. znam, jer vrh zgrade se vidi i sa stanice 56ice dole na zelenjaku. retko kad se penjem gore. ne znam kad je to "niklo".
a zna li se ko je srecni kupac?

pre par meseci je to prodato, mrzi me da guglam, ali se secam da je mali pric`o ko veliki, kako je srecan sto je grad to uspeo da proda to ruglo kako je mali ko veliki tada izjavljivao...
 
Samo ne vidim razlog da se sada oko ovog posebno skace. Pre nekoliko meseci su vec pricali i tome, samo jos da podese koliko para i koliko vremena ce vaziti taj 'jedan papir'.

Dobar razlog bi bio to sto smo mi navodno na pragu EU a onda nam lupe vize ponovo.. pardon, ne vize nego elektronski dokument koji se treba odobriti :kafa:
 
Dobar razlog bi bio to sto smo mi navodno na pragu EU a onda nam lupe vize ponovo.. pardon, ne vize nego elektronski dokument koji se treba odobriti :kafa:
Ako dobro razumem, bezbednosni dokument nije stvoren radi parceta Balkana koji putuje ka EU nego je opsti, ali nisu bas tako preneli.
Uostalom, tih 10 evra za npr. 3 godine bas i nije mnogo.
 
Ako dobro razumem, bezbednosni dokument nije stvoren radi parceta Balkana koji putuje ka EU nego je opsti, ali nisu bas tako preneli.
Uostalom, tih 10 evra za npr. 3 godine bas i nije mnogo.

Ako nije stvoren za nas, ne bi trebao da se primenjuje na nas :roll:
Nismo mi rizik, rizik su stotine hiljada muslimana koji prolaze bez papira.. Sta mislis da ce oni da placaju tu vizu, odnosno taksu ili sta god?
Nece, prolazice kao i do sad, masovnim jurisem na granice.

Nema apsolutno nikakve logike da se uvede ova novina.
 
Ako nije stvoren za nas, ne bi trebao da se primenjuje na nas :roll:
Nismo mi rizik, rizik su stotine hiljada muslimana koji prolaze bez papira.. Sta mislis da ce oni da placaju tu vizu, odnosno taksu ili sta god?
Nece, prolazice kao i do sad, masovnim jurisem na granice.

Nema apsolutno nikakve logike da se uvede ova novina.

Ah... oce nama da naplate to sto hocemo da ih posetimo... a mi ne mozemo da ih sprecimo.
Sve u svemu, ne vidim da bismo mi obicni stanovnici Srbije trebali da budemo zabrinuti. Huligani raznih vrsta i slicno nece vise moci da idu i divljaju po utakmicama, kradu... stosta jos.
 
Ah... oce nama da naplate to sto hocemo da ih posetimo... a mi ne mozemo da ih sprecimo.
Sve u svemu, ne vidim da bismo mi obicni stanovnici Srbije trebali da budemo zabrinuti. Huligani raznih vrsta i slicno nece vise moci da idu i divljaju po utakmicama, kradu... stosta jos.

Ako vec pricamo o slobodi kretanja i jednakom drustvu, naplacivanje nema previse smisla :kafa:
ali ajde, ako si zagrizen EUropejac, uvek ces naci nekakvo opravdanje za njihove akcije..
 
Ako vec pricamo o slobodi kretanja i jednakom drustvu, naplacivanje nema previse smisla :kafa:
ali ajde, ako si zagrizen EUropejac, uvek ces naci nekakvo opravdanje za njihove akcije..
Nije opravdanje. Tezim da razumem pojave oko nas, sta god da ja o njima mislim. Neke mi se svidjaju, neke ne.
Oni imaju silu... a mi uglavnom gundjamo.
To sto ce, po najnovijoj verziji, da naplate 5 evra za 5 godina zaista nije puno.
Mogli bismo i mi da uvedemo tako nesto, da barem pokusamo da sprecimo sumnjivu publiku da ulazi u Srbiju.
 
Korišćenje EPS-a kao krave muzare za nameštanje poslova braće, rođaka i prijatelja razbojničke družine na vlasti iiako znaju da će to doneti velike gubitke sistemu. Pa dokle više barabe???
 

Back
Top