Trazim apartman ili dvije sobe za mjesec august

zeljan odmora

Početnik
Poruka
22
Eh sad kako opisati sta tacno tazim...
Tazim dvije dvokevetne sobe ili dvosoban apartman za ljetovanje od prvog augusta na desetak dana.Prednost Zelenika i okolina.
Trebam apartman sa dvije spavace sobe-fizicki odvojene ili dvije sobe sa kupatilima.
Iskljucivo blizina plaze i klima u sobama,sto miniji apartmani,na mirnim mjestima.
Pozeljan jacuzzi ili hidromasazna kada...dolazim kuci poslije godinu dana i idem sa suprugom i djecom na odmor.Posto su mi djeca vec prilicno velika a supruga i ja se pozelili i dogovorili se da nadjemo apartman koji je miran,sa dobim kupatilima i blizinom plaze tako da bismo se mogli okupati na bzinu i vratiti u apartman te vecinu vremena provoditi na krevetu ili kupatilu...prilicno smo bucni kad se volimo i trebamo apartman sa dvije fizicki odvojene sobe da bismo bili mirni.Naravno da mora biti dovoljno vode za vise tusiranja dnevno.Trebamo takodje terasu ali koja nas skriva od pogleda ostatka svijeta-bar da skiva dio do pojasa:super:
Moglo bi se reci da trazimo kakvo romanticno mjesto za aktivni odmor ali u kevetu:klap:
Nadam se da neko ima nesto tako da ponudi.Obavezan pogled na more!:gace::brus:
Javite se pa da dogovoimo detalje
Hvala
 
Ima kupanjac ali u ovom bazenčiću na slici (za njih dvoje im i ne treba veći:-))Tvoje poznavanje CG mi je poznato pošto si sve teme gde se pominje CG obradio do perfekcije:brus: tako da stvarno nema svrhe da zalazimo u diskusiju da li oni imaju plaže i ostalo...Pa ni Zelenika koju čovek pominje nije Kopakabana...očigledno da mu to nije priritet.
 
Ima kupanjac ali u ovom bazenčiću na slici (za njih dvoje im i ne treba veći:-))Tvoje poznavanje CG mi je poznato pošto si sve teme gde se pominje CG obradio do perfekcije:brus: tako da stvarno nema svrhe da zalazimo u diskusiju da li oni imaju plaže i ostalo...Pa ni Zelenika koju čovek pominje nije Kopakabana...očigledno da mu to nije priritet.
Hvala svima na savjetima!
Ma ljudi ja moram na more radi djece ono kao idemo na more a mene i zene sto se tice mi mozemo na more i na Triglav hahahaha
Ipak ako imate jos ideja-samo dajte
Hvala
Pare nisu problem-u razumnim okolnostima!
 
Prijatelju, jel trazis ljubavno gnezdo ili mesto za porodicni odmor sa decom ?
Izgleda da smo se ispreplitali u postovima :confused:

Pa moram djeci reci da idemo na more,sta da im kazem?Moram ja s vasom mamom da igram saha na nekom mjestu gdje nikoga nema hahahaha
Zato i trazim kakav dobar apartman sa dobrim i odvojenim sobama u blizini plaze tako da djeca mogu ostati sama na plazi dok ja i mama odemo da pripremimo sendvice par puta dnevno a navece kad djeca idu na spavanje neka idu u svoju sobu iz koje se ne vidi ta neka nasa soba.Ako neko ima dobar apartman dajte konkretno ponudu molim vas!
Prednost hidromasaznoj kadi-razlog nebitan.Recimo da me bole ledja hahahaha
Hvala svima na odgovorima!:gace::brus::worth:
 

Back
Top