What the fck???

Poruka
2
Ljudi pomagajte!!!
s obzirom da je ovaj forum u vezi sexa i ljubavi,ja se nesto pitam.Ovako stoje stvari:sex je najbitniji u vezi.Ko kaze drugacije neka proba da prezivi 3 meseca bez sexa i samo na "lepim recima"!
Naravno,problem je sledeci:kako prevazici problem impotencije kada te prvi put zadesi i to u 20 god.a ne mozes da se otartasis osecanja da ces svaki sledeci put zatajiti.Pokusao sam sa par devojaka i...nekad radi,a nekada ne.Libido je uzasno visok ali blokada u glavi jos veca.MOLIM VAS pomagajte,mogu da izgubim devojku svog zivota zbog toga(jos nismo spavali.)
 
jeste da ja ovako bez pishe, bash i nisam nesto kompetentna, ali : ako ti je zaista stalo do nekog, podeli sve svoje frke u glavi sa tom osobom, reshicesh sebe pritiska, a nju moguce traume , da nije u stanju da 'podigne' ni jedan jeb..q...
...komunikacija je sjajna stvar...
 
neko je jednom rekao:'ako te ikada neko pita jedno od najgorih izdajstava je kada te izda rodjena kita'.Pa ne,stvarno,jedini lek je da oseces kiticu i da promenis pol :lol:
ma,ne to je bila shala,
kontam da si suvise opterecen time da li ce ti se dici ili ne?Probaj malo duzu predigru sa 'njom',tj.devojkom svog zivota,kako je ti zoves a tek imas 20,koliko ce ih jos biti nemas pojma
Zatim tu su i neki afrodizijaci,muzika,ambijent, koji ce ti sigurno pomoci da 'prvi put' ostavis nesto kao utisak
bitno je da ne zuris,i da se niceg nebojis,vec da se opustite maksimalno
 
pa lepo joj reci da imas taj problem i ako se desi bar se nece iznenaditi niti bi tebe trebalo da bude blam... bas toliki.... uostalom ako mozes da spavas sa njom onda (bi trebalo) da mozes da joj kazes i svoje tajne... barem bi tako trebalo da bude...
 
Za postizanje erekcije potrebno je nekoliko (pred)uslova :? kao npr. odgovarajuce emotivno stanje svesti, hipofiza normalne funkcije, odgovarajuci nivoi testosterona, neostecen mozak.. :roll: dotok odgovarajuce kolicine krvi u penis.

Impotencija?---->STALNA nesposobnost odrzavanja erekcije dovoljne za sexualni odnos.

Vecina uzroka za nastanak i. je psiholoske prirode, narocito kod mladjih osoba.

Puno fizickih i psihickih stanja moze dovesti do i. , vazno je da gledas na to kao na normalnu pojavu..kao da je najobicnija prehlada. Prosto receno, nemoj se uzbudjivati toliko covece. :)
Pa i prehlada moze izazvati prolaznu impotenciju :)

well :( i pusenje utice na cirkulaciju krvi u venama i arterijama...
Alkohol - nikako

Ili ako si mozda imao povredu malenog :roll:

I. je i posledica uzimanja nekih lekova..

Jedan od pokazatelja( :? ) fizicke impotencije je nemogucnost dozivljavanja ili odrzavanja erekcije nakog jutarnjeg budjenja (mmmmm morning :) )

Psiholoski...moze se javiti i kao reakcija na nedavni dogadjaj. Samo da se ovde neke stvari razjasne, tj da pojasnim da psiholoska dolazi naglo, dok se fizicka razvija postepeno,a li kontinuirano tokom odredjenog vremenskog perioda.

Hmmmm :roll: ako ne mozes da dovedes u vezu s necim..a to traje duze od 3 meseca, najbolje da odes kod urologa da se vidi sta je u pitanju.
Ako treba i kod psihologa.
Na kraju krajeva, i na Vrsku čuku :) (malenom ipak treba pomoc)

Well :roll: i kad odes kod cika doce, ako odes..moras biti pre svega iskren, milion %, ...bla..bla..

Ja kao da imam penis... :roll:

Postoji i pracenje nocnih erekcija :D Neki test, ne znam kako se zvase, kod odlaska na spavanje, muskarac vezuje trake oko korena i vrha penisa(ovo treba videti) :) Pucanje jedne ili vise njih tokom noci dokazuje postojanje erekcije.

ukljuci vise voca i povrca u ishranu, i manje zasicenih masnoca i soli, redovno vezbaj i ne pali - cigaru.

!impotenciju moze spreciti, verovao ili ne, stalna sex.aktivnost! ...i erekcija je najaca u snu, samo ne znam ako si mesecar..or something like that :?

Yeah, I know what you mean


..smorila sam i sebe.. :)

Good luck
 
Ako joj samo bude spomenuo da ima problem sa khm, ovaj, pa... spravicom...
Ona ce, kao i svaka druga zena da sebicno pomisli da on taj problem ima zbog nje tj. sa njom...
I onda ode mast u propast :roll:
 
d1:
pa lepo joj reci da imas taj problem i ako se desi bar se nece iznenaditi niti bi tebe trebalo da bude blam... bas toliki.... uostalom ako mozes da spavas sa njom onda (bi trebalo) da mozes da joj kazes i svoje tajne... barem bi tako trebalo da bude...
nDa... musko... 21 vek.... Srbija.... eh

bre devilish gde mi upade medju misli na takav brutalan nacin :) ... kiss :wink:
 
pa kad objasnish njoj sta ti je sve u glavi i zasto, i kada ona pokaze da joj je stalo do tebe, a ne samo do tvog q..., onda vise nema razloga za brigu zar ne ? opusti se bre choveche :!: :wink: & good luck :)
 
d1:
d1:
pa lepo joj reci da imas taj problem i ako se desi bar se nece iznenaditi niti bi tebe trebalo da bude blam... bas toliki.... uostalom ako mozes da spavas sa njom onda (bi trebalo) da mozes da joj kazes i svoje tajne... barem bi tako trebalo da bude...
nDa... musko... 21 vek.... Srbija.... eh

bre devilish gde mi upade medju misli na takav brutalan nacin :) ... kiss :wink:


Gde sam tu ja :roll:
 
little:
Ako joj samo bude spomenuo da ima problem sa khm, ovaj, pa... spravicom...
Ona ce, kao i svaka druga zena da sebicno pomisli da on taj problem ima zbog nje tj. sa njom...
I onda ode mast u propast :roll:
pa nece valjda da joj to kaze dok idu reklame uz Mileta :shock:

lepo..... istorija.... barem 5 minuta spike, pa kzs, pa onda da devojci vremena da se malkice sabere, pa ako devojka nece da bude vise sa njim sutne je u izopaceno dupe i good riddance :!: :evil:

simple :?
 
Devilishgirl:
d1:
d1:
pa lepo joj reci da imas taj problem i ako se desi bar se nece iznenaditi niti bi tebe trebalo da bude blam... bas toliki.... uostalom ako mozes da spavas sa njom onda (bi trebalo) da mozes da joj kazes i svoje tajne... barem bi tako trebalo da bude...
nDa... musko... 21 vek.... Srbija.... eh

bre devilish gde mi upade medju misli na takav brutalan nacin :) ... kiss :wink:


Gde sam tu ja :roll:
izmedzu postova :P
 
d1:
little:
Ako joj samo bude spomenuo da ima problem sa khm, ovaj, pa... spravicom...
Ona ce, kao i svaka druga zena da sebicno pomisli da on taj problem ima zbog nje tj. sa njom...
I onda ode mast u propast :roll:
pa nece valjda da joj to kaze dok idu reklame uz Mileta :shock:

lepo..... istorija.... barem 5 minuta spike, pa kzs, pa onda da devojci vremena da se malkice sabere, pa ako devojka nece da bude vise sa njim sutne je u izopaceno dupe i good riddance :!: :evil:

simple :?
Vi muskarci ste poznati po odabiru pravih trenutaka :lol:
 
uplasen bez potrebe:
Ljudi pomagajte!!!
s obzirom da je ovaj forum u vezi sexa i ljubavi,ja se nesto pitam.Ovako stoje stvari:sex je najbitniji u vezi.Ko kaze drugacije neka proba da prezivi 3 meseca bez sexa i samo na "lepim recima"!
Naravno,problem je sledeci:kako prevazici problem impotencije kada te prvi put zadesi i to u 20 god.a ne mozes da se otartasis osecanja da ces svaki sledeci put zatajiti.Pokusao sam sa par devojaka i...nekad radi,a nekada ne.Libido je uzasno visok ali blokada u glavi jos veca.MOLIM VAS pomagajte,mogu da izgubim devojku svog zivota zbog toga(jos nismo spavali.)
A na kom mestu vi to pokusavate da uradite? Mozda je samo mesto problem. Jer ako te to mesto gde pokusavate podseca na sam cin, mozda zato imas los trip. Ako je na tvojoj gajbi, nemoj uvek kad je dovedes da to pokusavate, nego kad stvarno oboje to budete zazeleli...
 
dragi moj,

neverovatno mnogo ljudi je ubeđeno da je to 'strašan' problem ali kad bi znao da su žene ustvari do tog pojava neverovatno tolerantne sledeči put bi ušao u sexualan odnos sasvim opušten čime bi bio več na pola puta svog 'uspeha'... žene večinom ne uzimaju taj pojav kao vlastiti propuštaj ili muškarčevu nesposobnost čak što više mnoge žele da pomognu da prevaziđete taj problem vlastitim uloškom (u prevodu stimulišu te dodatno) 8)

samo opušteno nisi ti ni prvi ni zadnji kome se to desilo, manje češ misliti o tome više šansi imaš za uspeh a tu je i devojka pa nek i ona malo radi na 'tebi' ;)
 
u tebi je izgleda stvarno frka!
1.nije mi jasno zasto veza ne moze da opstane ukoliko niste spavali 3 meseca?Zar se ona ne zasniva na osecanjima i poverenju,simpatijama,zanosu,upoznavanju i prihvatanju onog drugoga kakav jeste?
2.nemoj se tako uzbudivati zbog svega,strasno si nervozan,amo mislis na to da ne zezenes,a zbog cele te napete situacije se to i desava
3.sve one devojke koje su te ostavile zbog toga su prave k.... i bilo im je samo do sexa(da se razumemo to JESTE vazno,ali ne i presudno,TO treba uraditi da se ucvrsti veza,a ne zbog toga sto JE VREME ILI SVI TO RADE!!!
4.Ukoliko je devojci stalo do tebe,razumece,a ti samo polako,prvo pricajte i pokusajte da shvatite zasto je sve tako kako je,pa pokusajte da nadjete resenje
5.probajte da spavate,pa ako ne uspe Boze moj,bice i drugog i treceg puta,samo polako i strpljivo
6.nemoj da razmisljas tako bezveze i povrsno o celoj stvari,mozda su u pitanju bila i osecanja



U SVAKOM SLUCAJU RAZMISLI........
 

Back
Top