Internet rezervacije i viza

Sta da radim kada mi u ambasadi traze potvrdu o rezervaciji hotela i aviona a ja sam samo dobila confirmation mail koji mi se cini da nece dobro proci u ambasadi (italije)?
pliz,pliz help
:hvala:

Odradi lepo jedan booking.com hotel rezervaciju i idi u jatovu poslovnicu , napravi rezervaciju leta , trazi potvrdu zbog vize .....i dalje ti necu objasnjavati ...pusti masti na volju :super:
 
Odradi lepo jedan booking.com hotel rezervaciju i idi u jatovu poslovnicu , napravi rezervaciju leta , trazi potvrdu zbog vize .....i dalje ti necu objasnjavati ...pusti masti na volju :super:

Da,imam rezervaciju preko booking.com.

Ali zasto da idem u jat kada ne letim preko njih, ve cpeko nekog wizzair i oni su mi vec poslali comfirmation mail sa mekom sifrom i slicno.

Stvarno ne znam kako cu da podignem vizu ali jos manje znam kako da odem na aerodrom tog dana a da me ne vrate.

Plus, let nije iz beograda nego iz budimpeste.
 
Samo odstampaj to i sa tim u ambasadu, nikakav problem. ako neko slucajno ima problema sa rezervacijom karta ili sl. moze da ode u agnciju preko puta ambasade oni imaju redovnu liniju za grcku pa kod njih mogu da se uzmu samo rezervacije, ja sam placala ranije oko 600 din ne znam sad koliko je
 
Sta da radim kada mi u ambasadi traze potvrdu o rezervaciji hotela i aviona a ja sam samo dobila confirmation mail koji mi se cini da nece dobro proci u ambasadi (italije)?
pliz,pliz help
:hvala:

Probaj da odes na sajt hostelbookers i da napravis rezervaciju u nekom hostelu (prikazani su hosteli u skoro svim zemljama sveta). Vlasnici hostela su uglavnom mladji, normalni ljudi i rado ce ti izaci u susret.
Probaj. Lepo im objasni u cemu je problem.
Jedini problem je u tome sto ces morati da se posluzis laganjem i da kasnije, kada dobijes garantno pismo i sredis vizu izmislis neki razlog zbog cega otkazujes rezervaciju.
 
Jedini problem je u tome sto ces morati da se posluzis laganjem i da kasnije, kada dobijes garantno pismo i sredis vizu izmislis neki razlog zbog cega otkazujes rezervaciju.[/QUOTE]


Drugi problem je sto nama kojima zaista treba smestaj , vise nece verovati i davati garancije :dontunderstand:
 

Back
Top