Velika pljacka banke

gost 52128

Iskusan
Poruka
6.693
Sad mi pade na pamet: kako bismo mogle da se organizujemo, ovde ima toliko strucnjaka - strucnjacica - za sve i svasta. Hajde da mastamo kako bismo mogle da uposlimo sav taj talenat i energiju :) Da li ima dobrovoljaca? Ne moramo da pljackamo banku, mozemo da otmemo Bila Gejtsa i da trazimo otkupninu... hajde da pisemo scenario. Triler, all star cast :)
 
vi pishite a ja odo do grada imam neka vazna posla :telefon:

tebe bismo mogle da iskoristimo kao laznog taoca, nemoj da ides. dogovoricemo dobar dil.

dakle, znate kakvi su to filmici - sve zene glume, i sve su dobre cice, a svaka ima svoju specijalnost: nekima je specalnost zavodjenje (to je vazno za iskoristavanje nistaneslutecih naivnih bankara), nekima borilacke vestine, computer skills, organizatorke, dobri soferi sa stiklom na gasu, i tako :)
 
2ex99wi.jpg


Muvi, vi kujte pakleni plan, a ja ću da vas naoružam. Za taba... pardon, za tebe i Lindu.
Uf, kakve bi vi pljačkašice bile! :heart: Ja bih vam se... pardon, sve dao! :)
 
Ja bih se usunjala u njihove redove kao agent FSB...:)...A posle ....ko zna....

Uozbilji se, Nevo :) Ovo je ona najbolja faza (u filmicima) kada u velikoj praznoj hali imamo tablu i kredu (ovo obavezno, iako je 21 vek) i stolice na rasklapanje i gomilu cokoladica i aparat za kafu i pocinjemo da planiramo. Dakle, opisiste svoj ulazak u halu (kako ste obucene i u kom ste fazonu - sa treninga, mamurne, picnute na stiklama itd.) i definisite detaljno svoju specijalnost :)
 
Mislim, ja sam vec u hali, je l', napravila sam vam kafu, pozvala sam vas i cekamo da se okupite pa da iznesem plan. U radnom sam izdnaju (farmerke, kozna jakna i martinke) i imam pljugu u ruci. U hali je i moj crni macor, Omar. On ce se provlaciti kroz ceo film.
 
jao muvalo!

koja si faca!
:)

ovo je malo off..juce pricam sa drugaricom o tome kako deca prestanu da se igraju...i pitamo se kad smo mi prestale i kako...i ne secamo se...
a vidi ti ovo muvalo zna da se igra jos uvek!:heart::heart::heart:

sad cu da smisljam, pa da napisem odgovor na temu!
 
ja znam kako bih se obukla za sastanak...
tesne farmerke, kozna jakna, neka pamucna i tesna bluza kosulja i poluduboke cipele..kosa nonsalantno skupljena snalama...verovatno neka marama jarke boje oko vrata...
(ovo znam..tako se osecam energicno, a za ovaj biznis se to trazi)

a bas bih voelal da mogu da vozim reli! uf obozavam brzu voznju! jel mogu ja da budem ta?
:rumenko:
 
Vidi sad...pa ja ozbiljnija nisam bila dugo...Dakle, da bih zamaskirala i smetnula sa traga, obukla bih se provokativno...naravno, planiram da sam radnica u toj banci koja ima pristupe svim mogucim siframa i trezorima...Zenski kostim, kratka suknja cipele na visokoj potpetici, vitka noga, sexy ves, halteri za ometanje paznje kolega...Dolazim i cekam instrukcije od tebe...
Moje specijalnosti su mogucnost " hipnoze ", " izvlacenje " iformacija i podataka, i naravno, spretna sam sa oruzjem....:)
 
Mislim, ja sam vec u hali, je l', napravila sam vam kafu, pozvala sam vas i cekamo da se okupite pa da iznesem plan. U radnom sam izdnaju (farmerke, kozna jakna i martinke) i imam pljugu u ruci. U hali je i moj crni macor, Omar. On ce se provlaciti kroz ceo film.

Polako, polako ...
1. Niko nas ne sme dovesti u međusobnu vezu.
2. Koristimo prepaid kartice za jednokratnu upotrebu
3. Ne sme nas biti previše, jer ćemo da se podžapamo oko plena ... podele uloga i, naravno, stajlinga;
4. Nema muških u ovoj akciji; dekoncentrisaće nas.
5. Nema pušenja; jedan zaboravljeni opušak pogodan je za DNK analizu.
6. Nema ni mačora - takođe zbog mogućnosti otkrivanja tvog identteta.

Obavezni rekviziti: scenska šminka, perike, navlake za obuću, maske, oružje :)

Sve se kupuje isključivo kešom, ili ukradenim kreditnim karticama - na različitim mestima.
 
Vidi sad...pa ja ozbiljnija nisam bila dugo...Dakle, da bih zamaskirala i smetnula sa traga, obukla bih se provokativno...naravno, planiram da sam radnica u toj banci koja ima pristupe svim mogucim siframa i trezorima...Zenski kostim, kratka suknja cipele na visokoj potpetici, vitka noga, sexy ves, halteri za ometanje paznje kolega...Dolazim i cekam instrukcije od tebe...
Moje specijalnosti su mogucnost " hipnoze ", " izvlacenje " iformacija i podataka, i naravno, spretna sam sa oruzjem....:)

Tooo, maco :) Hladno oruzje - davljenje zicom, bacanje nozeva? Ili preferiras S & W 38?
 
Polako, polako ...
1. Niko nas ne sme dovesti u međusobnu vezu.
2. Koristimo prepaid kartice za jednokratnu upotrebu
3. Ne sme nas biti previše, jer ćemo da se podžapamo oko plena ... podele uloga i, naravno, stajlinga;
4. Nema muških u ovoj akciji; dekoncentrisaće nas.
5. Nema pušenja; jedan zaboravljeni opušak pogodan je za DNK analizu.
6. Nema ni mačora - takođe zbog mogućnosti otkrivanja tvog identteta.

Obavezni rekviziti: scenska šminka, perike, navlake za obuću, maske, oružje :)

Sve se kupuje isključivo kešom, ili ukradenim kreditnim karticama - na različitim mestima.

:) evo, stigla nam je i mastermind!
Smrc, bez macora, onda. A ova svadja oko plena, ehm, to je u drugom delu filma :lol: Neocekivani obrti i savezi, zar ne?
 

Back
Top