U Šilovu danas veliki protest

Dragan_srbcg

Ističe se
Poruka
2.641
Srbi iz kosovskog Pomoravlja okupiće se danas u podne u Šilovu na veliki protesni skup, potvrdio je KIM radiju načelnik kosovsko pomoravskog regiona Dragan Nikolić

Nikolić je kazao da je svrha skupa upoznavanje javnosti sa
teškim položajem Srba na Kosovu.

"Jedan od razloga su svakako i isključenja struje, ali i
sveukupna situacija. U kosovskom Pomoravlju bez struje je
trenutno oko 15.000 Srba."


Prema njegovim rečima Srbi iz kosovskog Pomoravlja
zahtevaju uvođenje drugog provajdera i kolektivno
očitavanje brojila i da elektro-mrežu u srpskim sredinama
održavaju radnici Elektroprivrede Srbije


.
 
A sto on smije napisati "suzavci, pendreci" a ja ne smijem "vodeni topovi, gumeni meci"?

Skazuj.

Ко ти брани.
Ја сам ти захвалан што ми помажеш у хомогенизацији.
Је ли, шта мислиш о Путину?

А не знам да ли би разумео реч конотација, па ме мрзи да ти објашњавам.
 
Ко ти брани.
Ја сам ти захвалан што ми помажеш у хомогенизацији.
Је ли, шта мислиш о Путину?

А не знам да ли би разумео реч конотација, па ме мрзи да ти објашњавам.

Naravno da razumijem, ali me u sustini tvoj odgovor i ne interesira. Homogenizaciju ce srpski narod postici upravo kad se otarasi kancerogenih celija poput tebe.

Putin? Pravo osvjezenje za Rusiju nakon Jeljcina.
 
Видите Срби моји којима сметају они "попут" мене :)
А који су то попут мене, какви смо то ми?
Ајде причај!

Kakav pacijent. :mrgreen:

Vidi, malo je dosadno to sto svaku temu okrenes na mene, a i nije fer prema ostalim diskutantima. Nije da mi smeta nego je jednostavno dosadno, a i ne patim za forumskom "reputacijom" pa da se lijepis za mene.

Meni kao pojedincu, ili mojoj drzavi kao vasem zapadnom susjedu nisi ama bas nikakav problem niti mi nesto smetas, ma koliko se zelio vaznim osjecati. Tvoj sovinizam je (ili ce biti) problem iskljucivo tvom blizem okruzenju, ili eventualno nekad u buducnosti tvom narodu u cjelini.

:bye:
 
Ко каже да сам шовиниста. Ево немам ништа против Кинеза. Можда са исувише озбиљно схватио значење речи "непрјатељ" и то је то. Озбиљни народи кад ратују се не зајебавају, на пример Израел, и онда се види колико им је стало до цивила.
Да смо ми тако радили не бисмо сада читали овакве вести (ону с којом је започела тема).
 

Back
Top