Robovi navika

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.370
Okovi navika su previse lagani da bi se osetili sve dok ne postanu teski da bi se pokidali"

Ako ste rob navika-kojih? Kako je doslo do toga i da li vam ti okovi prijaju..Pozelite li da ih skinete i uspeva li Vam?
 
Okovi navika su previse lagani da bi se osetili sve dok ne postanu teski da bi se pokidali"

Ako ste rob navika-kojih? Kako je doslo do toga i da li vam ti okovi prijaju..Pozelite li da ih skinete i uspeva li Vam?

Дуго спавање.
Ред-све има своје место.
Цигарета уз кафу.

У лепим навикама уживам.
И има их много
 
Okovi navika su previse lagani da bi se osetili sve dok ne postanu teski da bi se pokidali"

Ako ste rob navika-kojih? Kako je doslo do toga i da li vam ti okovi prijaju..Pozelite li da ih skinete i uspeva li Vam?

Urnisem slatkise... Lepo mi dok ih jedem... Cak deluju i kao afrodizijak... Jako mi prijaju... Ni ne pomisljam da se "skinem" sa njim...
 
Od kad studiram, navikla sam da ne moram da žurim, posebno ujutru, kad mogu da se lepo ispavam i posle natenane pijem kafu, doručkujem... Nažalost, znam da će tome morati da dođe kraj jednog dana :(
 
mrzim naviku ali da bi se moglo uredno i lepo ziveti, bez komplikacija mora se pristati i na ropstvo....losih navika nemam puno, nisam sklona ni cigarama ni alkoholu, solidno uredno i zivim...ali, obozavam slatko pa jos i uvece da jedem....e to nekako moram...i dremka popodne....nema joj premca....i naravno mazenje sa sinom....bez tog dan ne moze da mi prodje....:)
 
moje navike su neki rituali bez kojih ne mogu :roll: npr. navikla sam ujutru da doručkujem na miru, pijem kafu i čitam novine, i da i je za to vreme tv uključen, ali skroz utišan. moji lude zbog ove moje navike, ali šta ću, tako mi prija.
ili da se pred spavanje obavezno istuširam, namažem mleko za telo i odem u krevet.
deluje beznačajno, ali kad god nisam u mogućnosti da ovo ispoštujem/ priuštim sebi (kad sam kod nekog u gostima ili na odmoru) jako se unervozim :(
 
Ja mislim, muvalo, da je ovo jedna krajnje dramaticna tema i da sad treba da damo sebi oduska i priznamo da smo robovi u okovima. :lol:
Stoga ta tvoja navika je zaista nesto strasno i nedopustivo i mislim da treba dobro da razmislis o svom ponasanju.

:D
 
ja sam sebi dokazala da nisam rob nicega, i nikoga.i to mi je gust, da izbacim iz zivota privremeno nesto sto bas volim, tek da bih isterala mak na konac:cool:
e sad, to sto volim da udovoljavam sebi, i castim se cokoladom, netom, cigarama, belim vinom i raznim drugim stvarima, koje nisu bas za pohvalu, to je zato sto mi se tako oce:mrgreen:
zivot prodje i ovako i onako...:)
 
hahahaha..joj, keva napravila DVE TORTE.. a ne zna se koja je bolja..qq, preskocim veceru, al torti ne mogu da odolim..:lol:
eo sad jedem jabuke:mrgreen:
oce neko? umesto bicevanja:per:
 

Back
Top