Islam i žene

Poruka
6.117
Причајмо о правима жена....на слици је жена осуђена због прељубе на казну одсецања носа:thumbdown:
 

Prilozi

  • woman_torture-afghanistan.5101.jpg
    woman_torture-afghanistan.5101.jpg
    32,7 KB · Pregleda: 59
Ja taman hteo da te pohvalim što si nešto konstruktivno učinio povodm prozivki sa one druge teme o odnosu prema ženama, a ti kopiraš slike iz članka koji su pisali ateisti... :hahaha:
No, dobro, tačno tvrđenje je tačno tvrđenje i invarijantno je u odnosu na onoga koji ga zastupa.
Možda ne bi bilo loše da pažljivije pročitaš taj tekst, jer u njemu se govori i o drugim religijama, ne samo o islamu. ;)
 
Стефане ово је јако мучна тема, распалиће и онако распламсале страсти код мушких и женских феминисткиња, било би добро да падне под катанац. Бавећи се злом,многи ће заборавити да се баве добрим, осуђивађе многи из незнања Господа иако је Он далеко од ислама. Треба да хвале Бога,али многи ће похулити на Њега,усмеравајући свој гнев на Бога уместо на фанатике мухамединске.
 
Ja taman hteo da te pohvalim što si nešto konstruktivno učinio povodm prozivki sa one druge teme o odnosu prema ženama, a ti kopiraš slike iz članka koji su pisali ateisti... :hahaha:
No, dobro, tačno tvrđenje je tačno tvrđenje i invarijantno je u odnosu na onoga koji ga zastupa.
Možda ne bi bilo loše da pažljivije pročitaš taj tekst, jer u njemu se govori i o drugim religijama, ne samo o islamu. ;)
Ево одмах доказа моје претходне мисли.Катанац!
 
Стефане ово је јако мучна тема, распалиће и онако распламсале страсти код мушких и женских феминисткиња, било би добро да падне под катанац. Бавећи се злом,многи ће заборавити да се баве добрим, осуђивађе многи из незнања Господа иако је Он далеко од ислама. Треба да хвале Бога,али многи ће похулити на Њега,усмеравајући свој гнев на Бога уместо на фанатике мухамединске.

Važno da ti znaš kud da usmeriš svoj gnev...:confused:

nego.. ko su ti te muške feministkinje...:dontunderstand:

i da li je neophodno biti feministkinja da bi se zgrozio nad zločinom...:dontunderstand:
 
Владе о свему се да разговарати...
Многи ће злоупотребити разговор да оптуже Бога за зло које се дешава иако од Бога долази само добро.Зло је по допуштењу,а добро по вољи Божијој.Бојим се само да се не распламсају страсти, увек се нађе један потпаљивач ватре.
 
Ko su ove mučenice na slikama.. iz kojih zemalja? Ko tvrdi da su muslimanke?


Nažalost, iako je Stefan dobro mislio, nije izabrao najsrećnije rešenje.
I od svih ovih gnusnih zločina, koji izazivaju osudu u svakom čoveku koji poseduje etiku, makar u tragovima, vas dvojica ste našli da pričate hoće li ili neće neko huliti na vaš doživljaj Boga?! :think:
Narcisizam, po definiciji... :thumbdown:
 
Poslednja izmena:
Nasao medjed da prica o pravima zena :dash:

Jel ono bese kod tebe ne sme zena da jede za stolom sa muskarcem?:roll:
A zašto ne bi?
I ostavite više medvede na miru, ne vređajte životinje. :evil:
Uzgred, tema je odnosu islama prema ženama, tako da me se trenutno ne tiče, šta rade drugi.
Osim toga, nije on pričao već je citirao ateiste. :hahaha:
 
Многи ће злоупотребити разговор да оптуже Бога за зло које се дешава иако од Бога долази само добро.Зло је по допуштењу,а добро по вољи Божијој.Бојим се само да се не распламсају страсти, увек се нађе један потпаљивач ватре.
Ti se više za Boga brineš nego za ove mučenice...:confused: ne birini.. nije taj tvoj bog baš tako ranjiv..
osim ako si ga ti sam takvim načinio...:roll:

Nego da se vratimo na temu...
Bog vam je isti, samo ga drugačijim imenom zovete i na drugačiji način poštujete. Jel tako?
Ono što je za temu bitno je.. šta je to što religija zagovara...
Da bi ova tema imala smisla, potreban je sagovornik koji poznaje islam.

Ja sam ti sam, onaj koji jesam.
Odoh da promenim poruku.
Fala lepo. :lol:
 

Back
Top