Jeste se nekada sakrivali u ormaru? (ili slicno)

gost 170502

Veoma poznat
Poruka
13.608
Znacu u sred sexa vam upadne neko na gajbu i vi ili vas partner morate da se sakrijete negde privremeno...?

Okolnosti sada ne bih opisivao i zasto bas neko mora da se sakriva. Razlozi mogu biti razni... Ono, naidje keva, cale, muz, devojka, nebitno...


Dakle, da li ste se sakrivali i kako ste se izvukli kasnije iz te situacije...


JA sam jednu zensku morao da sakrivam u ormaru.... :rumenko: Vise puta. Na kraju smo vec uvezbali proceduru! :ok:
 
a jel se secate onog filma kad brus vilis upadne u stan i vidi kupatilo koje izgleda kao da se neko tu tusirao, a onda vidi da je kosa od zene njegove suva... i pogleda na 2-3 mesta i onda kaze da ce da puca u ormar, ako se dobro secam?! kad mu je zena rekla da nema nikoga... il' slicno nesto... jos jedan dan treba da prodje... u nizu... i eto novog posle... opet...
 
a jel se secate onog filma kad brus vilis upadne u stan i vidi kupatilo koje izgleda kao da se neko tu tusirao, a onda vidi da je kosa od zene njegove suva... i pogleda na 2-3 mesta i onda kaze da ce da puca u ormar, ako se dobro secam?! kad mu je zena rekla da nema nikoga... il' slicno nesto... jos jedan dan treba da prodje... u nizu... i eto novog posle... opet...

Poslednji skaut... Boze kako glup film... :dash:
 
Znacu u sred sexa vam upadne neko na gajbu i vi ili vas partner morate da se sakrijete negde privremeno...?

Okolnosti sada ne bih opisivao i zasto bas neko mora da se sakriva. Razlozi mogu biti razni... Ono, naidje keva, cale, muz, devojka, nebitno...


Dakle, da li ste se sakrivali i kako ste se izvukli kasnije iz te situacije...


JA sam jednu zensku morao da sakrivam u ormaru.... :rumenko: Vise puta. Na kraju smo vec uvezbali proceduru! :ok:

Sto se skrivati?
Moderna vremena.
Treba da se stidi onaj ko upada ////
 
E rile on je vido podignutu dasku wc sholje:lol:
Ms ne znam koje su to situacije..ali kapiram da su zauzete ili udate..to je zaebato:lol:ako ovako neko upadne meni bi bilo smesno a tom nekom bi valjda vise bilo neprijatno:lol:

e, jeste bre, care... znam da je video nesto... ali, pomozi ti meni sad... jel se neko pre toga i tusirao? ili sam ja to napisao scenario u svojoj glavi? da znam da li da nastavljam... ako da, znam da ce, u nekom momentu, i muzikanti da upadnu u stan... sa tamburicama... i, moze odma'... vec odavno spremam svog mrkova... da se vine kasom... joj... miline...
 

Back
Top