kako prebaciti video sa you tube na računar

Kako za klipove bira format mp3??? Ja sam sa youtube-a uspevao do sada da skidam samo flv i mp4. Nikad avi ili 3gp... Mozda gresim...


evo slike pa vidi:
 

Prilozi

  • Capture.jpg
    Capture.jpg
    24,1 KB · Pregleda: 58
Ljudi, 100x je o tome bilo reči, ne izmišljajte toplu vodu opet.
PRETRAGA rešava sve takve probleme. ;)

Ovo su najgori moguci odgovori... Zalosno je kad neko izgubi i pola minuta da bi ovo napisao... I pored ovakvih odgovora, besmisleni su i tipa "koristi google"...

Ako neko zeli da pomogne, onda neka napise, ako ne zeli, pametnije je da cuti...

Jer, vecina onih koji postavljaju pitanja na koja mozda i postoje odgovori su novi clanovi... Mozda i ne zanju kako se koristi pretraga, a i da znaju ovo je oblast gde se uvek nesto novo desava i pojavljuje... I jako je malo problema za koje bi odgovori od pre dve, tri ili cetiri godine danas imali bilo kakvog smisla...

Trudimo se da pomognemo onima koji imaju neki problem vezan za racunare, a ne da im solimo pamet...
 
Ovo su najgori moguci odgovori... Zalosno je kad neko izgubi i pola minuta da bi ovo napisao... I pored ovakvih odgovora, besmisleni su i tipa "koristi google"...

Ako neko zeli da pomogne, onda neka napise, ako ne zeli, pametnije je da cuti...

Jer, vecina onih koji postavljaju pitanja na koja mozda i postoje odgovori su novi clanovi... Mozda i ne zanju kako se koristi pretraga, a i da znaju ovo je oblast gde se uvek nesto novo desava i pojavljuje... I jako je malo problema za koje bi odgovori od pre dve, tri ili cetiri godine danas imali bilo kakvog smisla...

Trudimo se da pomognemo onima koji imaju neki problem vezan za racunare, a ne da im solimo pamet...

Da, ali moras priznati da se dosta puta desi da neko nemoze da skokne do googla i da nadje sta mu treba, nego treba neko drugi to za njega da odradi, a ako korisnik nezna adresu gugla i da napise sta mu treba i vidi, netreba da seda za racunar......
 
Da, ali moras priznati da se dosta puta desi da neko nemoze da skokne do googla i da nadje sta mu treba, nego treba neko drugi to za njega da odradi, a ako korisnik nezna adresu gugla i da napise sta mu treba i vidi, netreba da seda za racunar......

To stoji... Ali, odgovori tog tipa su mi besmisleni... Po meni, cist spam... A, steta je sto ima spama na ovim temama...
 
do sada sam samo vas gledao... :eek: ali ovako može...
http://bitbucket.org/rg3/youtube-dl/wiki/Home
youtube-dl skripta ali je neophodan programski jezik python (verzije python 2.4 ili veći )
http://www.python.org/download/windows/
(i da se podesi path za windows cmd aplikacije što je teškoća... bar za windows...)

upravo je ažurirana danas ,izgleda :think: što bi značilo da verovatno podržava i 1080p klipove

format 37 je za 1080p klipove (ako ima poneki)
format 22 je za 1280x720 klipove
:zimag:
===============================

popularna je i ova skripta mada hoće da rezultuje sa corupted HD fajlom u zavisnosti od browsera
http://googlesystem.blogspot.com/2008/04/download-youtube-videos-as-mp4-files.html
ona se stavi kao bookmark u browseru

*obe skripte NE koriste neki treći server
 
Poslednja izmena:

Back
Top