Bliskost i poverenje
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 29

Tema: Bliskost i poverenje

Iskusan gost 79626 (avatar)
    Učlanjen
    02.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Question Bliskost i poverenje

Na koji način dostižete bliskost sa momkom/ devojkom?
    Koliko je bitno da se upoznate dobro? Ili ne žurite sa upoznavanjem?
    Imate li stupnjeve u zbližavanju, recimo priča o manje intimnim stvarima, pa onda nekim intimnijim, ili fizički, da li idete postepeno sa maženjem, ljubljenjem, ili brzo prelazite na sex? Pošto je tema na ljis-u, pretpostavljam da se većina odmah poskida
    Koliko vam vremena treba od poljupca do sexa prvi put sa nekim novim? Pod ovim ne mislim za koliko vremena vam da J nego koliko vama treba ( i vremena i zbližavanja) da se osećate spremno psihički.
    Imate li gradaciju u otvorenosti u sexu, s obzirom na to koliko ste bliski sa tom osobom? Ili ste uvek isto posvećeni, slobodni, strastveni, ludi…? Da li već prvi put sa nekim novim imate i oralni sex (pretpostavljam bez zaštite)?
    Koliko je bliskost preduslov za sex? Da li bliskost dolazi kod vas tek posle?
    Koliko vam je bitno da verujete osobi sa kojom ulazite u odnose?
    Da li vam je uzbudljivo kad ne znate šta možete da očekujete od te osobe? Može li sex biti dobar ako ne verujete partneru?
    Da li pitate partnera o ljubavnoj prošlosti i koliko pričate o svojoj istoriji?
    Da li vam je bitan i drugarski odnos sa partnerom?
    Da li ste nekad tražili od partnera da se testira na hiv, recimo, ili je to neko od vas zahtevao?

Domaćin NastyNensy (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    71

Podrazumevano Re: Bliskost i poverenje

mrzi me da iscitam do kraja....
    bliskos je po meni i za mene kljuc za sve u vezi i to je logicno

Buduća legenda sinnke (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Citat Original postavio Galateja Pogledaj poruku

Imate li stupnjeve u zbližavanju, recimo priča o manje intimnim stvarima, pa onda nekim intimnijim, ili fizički, da li idete postepeno sa maženjem, ljubljenjem, ili brzo prelazite na sex? Pošto je tema na ljis-u, pretpostavljam da se većina odmah poskida
    Koliko vam vremena treba od poljupca do sexa prvi put sa nekim novim? Pod ovim ne mislim za koliko vremena vam da J nego koliko vama treba ( i vremena i zbližavanja) da se osećate spremno psihički.
    Imate li gradaciju u otvorenosti u sexu, s obzirom na to koliko ste bliski sa tom osobom? Ili ste uvek isto posvećeni, slobodni, strastveni, ludi…? Da li već prvi put sa nekim novim imate i oralni sex (pretpostavljam bez zaštite)?
    Da li vam je uzbudljivo kad ne znate šta možete da očekujete od te osobe? Može li sex biti dobar ako ne verujete partneru?
    Da li ste nekad tražili od partnera da se testira na hiv, recimo, ili je to neko od vas zahtevao?
    Ako seksa nema odmah znaci da te taj neko zayebava, zasto inace trazi decka/curu ako se ne zeli torbat, jer sve ovo ostalo ima i kod prijatelja/prijateljice.

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Citat Original postavio NastyNensy Pogledaj poruku
    mrzi me da iscitam do kraja....
    bliskos je po meni i za mene kljuc za sve u vezi i to je logicno
    Pa kad se pocnu torbat automatski su bliski, nisam cuo do sad da se neko torbao na vecoj udaljenosti.

Elita gost 39034 (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

volim tvoje teme

uglavnom je intelektualna bliskost prethodila fizickoj, barem nakon moje 25te
    uzivam u upoznavanju, ne zurim
    zavisi od odnosa, nekome mogu iz cuga da kazem najintimnije stvari, nekome ne mogu i posle godine provedene sa njim
    nisam u sexu uvek ista, zavisi do kog me stepena ludila dovede doticna osoba, od toga zavisi i trenutak kada ce do sexa doci, da li ce biti oralnog sexa, ili ne, zastitu koristim (99%) uvek
    ne mora da bude, ali je vrlo pozeljna
    jako
    Da.Da.
    ponekad pitam, bez ljubomore i zlih namera, iz ciste radoznalosti. odgovorim na sve sto me pita
    da, ali nije neophodan ako se radi samo o sexu
    ne i ne (iako sam testirana)

Domaćin NastyNensy (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    71

Citat Original postavio sinnke Pogledaj poruku
    Pa kad se pocnu torbat automatski su bliski, nisam cuo do sad da se neko torbao na vecoj udaljenosti.
    bas tako

Buduća legenda Lúnasa (avatar)
    Učlanjen
    06.09.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1015

Ihihihi.. koliko pitanja..
    A ne mogu ti dati odgovore na sve, nije da neću, nego ne znam
    Bliskost mi jeste, naravno, najbitnija u vezi i ako nje nema onda nema ni veze )
    I poverenje i drugarstvo i sve što si već pobrojala..
    I jesam, tražila sa od momka da se testira na HIV, zajedno smo išli na testiranje, još na početku veze.. pošto smo oboje bili redovni dobrovoljni davaoci krvi, posle nismo išli, a i nekako postojalo je poverenje i sve..
    I i i, jesam još nešto propustila? Verovatno jesam..
    Ne znam, zatvorena sam, ne pričam o svojoj prošlosti ali ni ne pitam o tuđoj...
    Zavisi i od te osobe s kojom sam u kolikoj meri će brzo teći upoznavanje.. i na koji način i tako...
    Come down off the cross, we can use the wood

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

Pa to mi je presudno.

Ističe se Fibo (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Uvek moram da imam drugarski odnos, inače to nije veza to je samo trp.
    Stupnjeve u zbližavanju nemam, nekako to ide po inerciji...
    Pitam za prošlosti samo ako se meša u sadašnjost.
    Bliskost mi nije preduslov za seks.

Ona tinejdžerska pitanja o vremenu pre prvog seksa, oralu i sl. neću da komentarišem, vidim da je cilj samo zaštita i tvoj strah od bolesti iz proste nesigurnosti prema partneru sa kojim ni neznaš koliko si tačno bliska. Samo polako i opušteno, sledi svoje instikte ma kakvi oni bili.
    Live long and prosper!

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Citat Original postavio NastyNensy Pogledaj poruku
    bas tako
    Samo ti pljesci, bila bi dobra da te covek pusti sat vremena u sobu pre spavanja da poubijas komarce.

Učlanjen
    02.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ja mislim da je bliskost jako važna.
    A možda se ljudi boje da odmah puste nekoga blizu, pa je lakše zatvoriti se...

Ako ti se neko jako sviđa, a još se i zbližite dovoljno da pričate o svemu, razvijete poverenje, tu je onda i zaljubljenost na pragu. Zar ne?
    Nekim ljudima jednostavno ne verujem, iako nemam konkretan razlog, a nekima se odmah poveravam

Ne mogu da zamislim da imam sex sa nekim koga ne poznajem dovoljno... ali to je možda moje neiskustvo Ne volim površne odnose... Nije zanimljivo ako nije sve uloženo.

Možda je baš drugarski odnos bitan ako se radi samo o sexu...hm
    Jer naposletku, to valjda treba da bude korektno i fer, da bude jasno, zabava za oboje...

Stvarno jeste glupo tražiti od nekoga da se testira, ja se ne bih bunila kad bi meni momak tražio...
    Ali zaista, kako se ponašati odgovorno i zrelo i prema sebi i prema drugome, ako nisi siguran.... Mislim, čovek može da se zarazi i ako se uvek čuvao i nije bio promisluitetan...

Učlanjen
    02.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Fibo Pogledaj poruku
    Ona tinejdžerska pitanja o vremenu pre prvog seksa, oralu i sl. neću da komentarišem, vidim da je cilj samo zaštita i tvoj strah od bolesti iz proste nesigurnosti prema partneru sa kojim ni neznaš koliko si tačno bliska. Samo polako i opušteno, sledi svoje instikte ma kakvi oni bili.

Stvarno su mi tinejdžerska pitanja!

Nije u pitanju moj konkretni strah, znam toliko da se ponašam. Samo su me zanimala neka pitanja koja se potenciraju na forumu.
    Ja znam koliko sam ja bliska sa mojim partnerom, pitam koliko je ljudima to bitno.
    A o oralu, jeste najgluplje pitanje, priznajem. A i to ne pitam iz ličnih pobuda, opet me zanima kako drugi razmišljaju. Znam koji je moj stav o tome.
    Stvar je u tome da se potencira oralni sex (barem ovde priča o tome), a niko ne ne kaže da li koristi kondom (ili šta već), kao da je to siguran sex. Mada, ne treba da pričamo o zaštiti ovde, svaka tema se o tome završila katastrofalno...

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

Inace, ja volim natenane da gustiram.

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Samo polako i spontano...nigde ne treba žuriti i ništa forsirati...

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

...i to...kondom i pušenje...

Učlanjen
    02.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio DeeLiteOrangeAdvanced Pogledaj poruku
    ...i to...kondom i pušenje...
    Pa i meni je to čudno, a opet je čudno i da misliš da si se zaštitio, a da ne koristiš kondom pritom... Ili šta ona da koristi...

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

te dve stvari ponaosob, prolaze...ali zajedno, ne...

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5977

Uh bas dosta pitanja..sto se vise upoznajemo pre sexa gore je..ako odmah predjemo na rusenje zidova posle nema granica..svako je odusevljen spontanoscu i experimentima
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Iskusan xpertbet (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    33
    Reputaciona moć
    91

previse dilema stvori konfuziju

ako postoji tolika nesigurnost oko svega i svacega ne valja nista brzati ima broj pa nek se javi a ja cu da sedim i cekam da me pozove kao
    vidimo se sine chim se sretnem s tvojom majkom -> http://www.youtube.com/watch?v=oPAl8YLVO0g

Veoma poznat Butterfly effect (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

Nema pavila.. Obicno mi se prvo radjala hemija pa sex, onda tek bliskost Sa nekim je nisam ni dostigla nikad.. Mozda ta neku pocetnu povezanost i kapiranje, ali zaista blliskost.. Mora da prodje vreme.. Koliko cu da se otvorim emotivno i psihicki zavisi i od muskarca.. mozda mu odmah kazem sve, pozelim sve , uradim sve...

Ja ne znam sta najvise volis da za tebe obucem, ali znam sta najvise volis da sa mene skines... by La petite Maggie

Iskusan S_K_V_O (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

isto...
    mnogo mi je teže i neuporedivo duže vremena potrebno da dostignem bliskost i poverenje (i to su mi mnogo nedostižnije kategorije), nego da se... opustim i prepustim... pogotovo ako je neko dobar ljubavnik... ako postoji strast... ja te kategorije uopšte ne povezujem na takav način.
    ipak, kad se naruši odnos, naruši se i kvalitet sexa...

Elita Moderna Pevacica (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    191

Tvoja tema je odlicna, pa cu se potruditi da ti odgovorim na sva pitanja, posto vidim i da si Sokratovo cedo, znaci da si filozof/kinja, a ja filozofe najvise volim, jer sam i sama filozof. Uvek kazem, moj zivot je jdena filozofija, a taj paravc sam nazvala moderni hipervitalizam. Osnovna poruka je povratak ka zivotu, ljubavi i prirodi, a pod uticajem sam stoicke i neoplatonisticke filozofije, ili bolje da kazem etike. Ali da se vratim na temu.

Sa svojim mocima razgovaram, ljubimo se, provodimo sto vise vremena zajedno.

Ne zurim, jer zeli da vidim njihovo spontano ponasanje, a posto sam filozofkinja, odmah mogu da ga prepoznam ko je i sta je. Uvek se vodim narodnim mudrostima. Evo, bas sinoc sam ga gledala dok jede: Kakav na jelu, takav na delu.

Ja idem postepeno, ali momci uglavnom idu brze. Da, skinu se, ali ja sam nevina i cekam da udjem u brak da bih se razotkrila.

Posto sam nevina, zelim da budem sigurna da ce se ozeniti sa mnom, a da je on pravi covek za mene, na koga mogu da se oslonim u potpunosti.

Ne, nikako. Tek kada dobijem prsten, tada krecem u te akcije. Inace, sto se seksa tice, pomalo sam zatvorena, jer nemam bas mnogo iskustva. Mnoge moje drugarice, a i koleginice, odmah ulete u takve odnose, pa posle "kuku lele", ja se jos ne dam.

Jako mi je bitna.

Jako mi je vazno.

Ne moze. To muvanje za jednu noc za mene nije normalno. Ja zelim da izgradim normalan odnos, pa tek onda da stupim u te odnose. Mislim da treba jako paziti, jer ako uletis u takve odnose, posle te niko nece hteti da se udas. Mozes da ostanes usedelica.

Ne, ali posto sam jako otvorena, kroz razgovor razmenimo neka isustva. Mnogi se iznenade mojim bivsim vezama i stavovima, ali ja niko ne zamajavam przanim pricama.

Da!

Da li ste nekad tražili od partnera da se testira na hiv, recimo, ili je to neko od vas zahtevao?[/QUOTE]

Ja nisam, a mnogi su trazili od mene. Ja sam se testirala nekoliko puta, ali sam bila negativna.

Nadam se da si zadovoljna - an sa mojim odgovorima i da su ti pomogli u tvom istrazivanju. Tek kada dobijes zuto oko prsta zblizavaj se. Sta ce ti kojekakvi salabajzeri?

Legenda NovaIsta (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    778

tema je sveobuhvatna i dobra.
    mada ne znam odakle pre d apocnem da odgovaram posto ceslja kompletne odnose, od glave do repa.
    citam knjigu

Elita Moderna Pevacica (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    191

Citat Original postavio NovaIsta Pogledaj poruku
    tema je sveobuhvatna i dobra.
    mada ne znam odakle pre d apocnem da odgovaram posto ceslja kompletne odnose, od glave do repa.
    Evo, pocni od pocetka.

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Komunikacijom, otvorenošću...
    Naravno da je bitno da se upoznamo dobro... Ne žurim, mada to nema veze sa time koliko je bitno da se upoznamo dobro...
    Nemam stupnjeve...odmah otvoreno o svemu, ali ne u cilju što bržeg seksa...ne skidamo se odmah...malo kasnije...
    Zavisi i od nje...u svakom slučaju, bez forsiranja...
    Gradacija...? Ne...uvek isto... Oral odmah...? Ne...
    Što se mene tiče, zbližavanje ne treba da čeka...
    Poverenje se gradi vremenom...
    Naravno da jeste... Može...
    Ne interesuje me preterano, ali ako želi da ispriča, saslušam... Ako želi da zna, ispričam...nemam šta da krijem...
    Da, veoma bitan...i to se gradi vremenom...
    Ne...
    huh...

Slične teme

1. Bliskost
    Autor Butterfly effect u forumu Žene
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.02.2009., 14:17
  2. Poverenje...?
    Autor Kastor u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 11.06.2008., 10:33
  3. POVERENJE...