Mushkarci ulaze u brak...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jednom mi je jedan stariji i dosta iskusan drug rekao:
- Sta mislis zasto se muskarci zene?
-Pa valjda iz istih razloga zbog kojih se i zene udaju
-Muskarci se zene samo iz razloga da ne ostanu sami, veruj mi da nije toga nikad se ne bi ozenili:lol:
I ja se sa njim slazem:ok:
 
Ih, sad.. Valjda svi ulaze u brak zbog ljubavi.. Doduse neki zbog miraza :lol:

-sta fali mirazu? :worth: (ovo svi znamo)

al sta je sa ostalim pitanjima:
-ko je mirazinka sve u Srbiji ?? :whistling:
-da li je brak radi sexa ili uopste sta je brak ako znas :lol:
-da li treba deca da budu plod ljubavi ili strasti ?
-da li je potreban brak da se ozvanici i zbog cega sve :think:
-sta podrazumevas sve pod brakom ?
-da li je brak avantura gde nece biti povredjenih ( i doubt 1:1000000000 da ima takvih slucajeva i bez minim. razmirica ;) )
- da li treba zeniti qve / one koje ne znaju da budu majke (a to opet svi rade)

:roll: mislim ..ko odlucuje kakvog partnera zelis: roditelji ili ti sama !? Trazim odgovor-e :D
 
Jednom mi je jedan stariji i dosta iskusan drug rekao:
- Sta mislis zasto se muskarci zene?
-Pa valjda iz istih razloga zbog kojih se i zene udaju
-Muskarci se zene samo iz razloga da ne ostanu sami, veruj mi da nije toga nikad se ne bi ozenili:lol:
I ja se sa njim slazem:ok:

Nishta te drug nije slagao.:)


dobro je imati takve drugove (...)
al kad se zene jel ti i to reka hmmm axaxax :lol: :twisted:

@eternal dream
nije je slago .. :lol:
 
Brate, ala ti lupaš. :neutral:

Sad kao svi ste vi tu okorele neženje, kao fora ženite se kad se izludite, ovo ono, da ne biste ostali sami i ostali bullshit od razloga koje ste naveli.

Pa, da li ti, a i ostali, vidite kako to smešno i jadno u isto vreme zvuči? :neutral:

Ja ne lupam...ja sam izneo svoje mishljenje.:)
A tebe je vidim neshto u tome toliko pogodilo da mi se obracash na ovaj nachin.:)
 
Ja ne lupam...ja sam izneo svoje mishljenje.:)
A tebe je vidim neshto u tome toliko pogodilo da mi se obracash na ovaj nachin.:)

Pa, naravno da me je pogodilo.
Pogodilo me je to što sem jednog, čini mi se, svi ste naveli slične, prvenstveno neistinite odgovore.
Nadam se da nećemo ni ti ni ja visiti kroz neko vreme na Krsti, ali volela bih baš da te vidim kad se budeš ženio, da li ćeš isto misliti.

I ja sam u fazonu neudaje, ali ipak ostavljam rezervu da ću možda jednog dana poželeti (što je najgore i verovatno hoću, kao i velika većina ljudi) da se udam, osnujem porodicu, blabla.
I do tad mogu da želim samo da to dođe što kasnije. A možda kad dođe, uvek dođe u pravo vreme, odnosno, onaj trenutak kad poželiš to, svakako je pravi trenutak.
I svima se to desi pre ili kasnije, i zato nemoj molim te, a i ostali, da blatiš muški rod ovakvim nepromišljenim izjavama.
 
Pa, naravno da me je pogodilo.
Pogodilo me je to što sem jednog, čini mi se, svi ste naveli slične, prvenstveno neistinite odgovore.

Oximoron

Nadam se da nećemo ni ti ni ja visiti kroz neko vreme na Krsti, ali volela bih baš da te vidim kad se budeš ženio, da li ćeš isto misliti.

Nikad se necu zeniti. Imam malo drugachije vidjenje stvarnosti. :)

zato nemoj molim te, a i ostali, da blatiš muški rod ovakvim nepromišljenim izjavama.

Ja samo pishem ono shto mislim. :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top