ZENE SU ANDJELI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da nema tih ljupkih,njeznih stvorenja svijet bi bio prazan,hvala ti BOZE sto stvori ZENU.(VJEROVATNO HOMOSEKSUALCI SE NECE SLOZITI SA OVIM)-------------
picture.php
 
Ma sta ja znam... Ne bih se ja s time salio.
To tako krene, kao rec po rec, pa sve nesto kao ajde lepo da pricamo, pa dodje drugi, pa dodje treci, pa te na kraju zavrbuju.
Od moje komsinice sestre cerka je tako izvrbovana u sektu. Posle su isli kod babe u Petrovac na Mlavi da je odmadjijaju.

A ovi ovde mi imaju neka cudna imena, nekako sumnjiva.
Iskreno da ti kazem, pomalo me strah. Da moderatori rade svoj posao kao sto ga ne rade, trebalo bi malo da ispitaju o cemu se radi u ovom slucaju i ko im sve vrslja po forumu i otkud oni tu odjednom u ovolikom broju.
Nije to slucajno.
Ovo je samo izvidnica, paz' sta ti kazem...
 
Ma sta ja znam... Ne bih se ja s time salio.
To tako krene, kao rec po rec, pa sve nesto kao ajde lepo da pricamo, pa dodje drugi, pa dodje treci, pa te na kraju zavrbuju.
Od moje komsinice sestre cerka je tako izvrbovana u sektu. Posle su isli kod babe u Petrovac na Mlavi da je odmadjijaju.

A ovi ovde mi imaju neka cudna imena, nekako sumnjiva.
Iskreno da ti kazem, pomalo me strah. Da moderatori rade svoj posao kao sto ga ne rade, trebalo bi malo da ispitaju o cemu se radi u ovom slucaju i ko im sve vrslja po forumu i otkud oni tu odjednom u ovolikom broju.
Nije to slucajno.
Ovo je samo izvidnica, paz' sta ti kazem...



Covek je u pravu,treba imati u vidu ko otvara kakve teme.Ja licno pozivam administratora TAB da je zakljuca jer nemam nameru da me neko posle uznemirava.A evo i da objasnim-tema se zove ZENE SU ANDJELI,pri tom mislim da su divne i imaju plemenitu dusu.Takodje zelim da pozelim SRECNU NASTUPAJUCU LAZAREVU SUBOTU I PRIJATNE USKRSNJE PRAZNIKE.HRISTOS VOSKRESE-VAISTINU VOSKRESE.
 
Covek je u pravu,treba imati u vidu ko otvara kakve teme.Ja licno pozivam administratora TAB da je zakljuca jer nemam nameru da me neko posle uznemirava.A evo i da objasnim-tema se zove ZENE SU ANDJELI,pri tom mislim da su divne i imaju plemenitu dusu.Takodje zelim da pozelim SRECNU NASTUPAJUCU LAZAREVU SUBOTU I PRIJATNE USKRSNJE PRAZNIKE.HRISTOS VOSKRESE-VAISTINU VOSKRESE.

Аман, бре, од 2007. си ту и ниси скапирао Јулијана? :eek:
(Додуше, и мени је требало времена)

Не затварај, тему, најзад смо анђели, шта ти је, човече!?

Углавном иде прича,,жене, волите ли з.гуза'' или већ нешто тако!

Пусти тему, да се мало поносимо! :zag:
 

Lazare,hvala ti na ovoj predivnoj temi,jer prave zene zaista i jesu andjeli satkani od najfinijih zlatnih niti i zasluzuju jednu ovakvu temu na ovom forumu:cmok2::heart:

Medju prvima me tema odusevila a vidim nijesam sama,to je dobro, kad se sve lijepo lijepim gleda i tako treba.Ove pecarose sto sve izvrcu treba zanemariti,zaobici u sirokom luku,oni su sami sebi teski povrsni i otudjeni.Rekla sam postavljacu teme bice raznih komentara,znala sam,samo me brzina iznenadila.Da ih pustimo neka pecaju .
 
Ја анђеоски мислим да је ова тема са Романтике на волшебан начин ушетала међ Жене ђаволице.. :manikir:

Па и да је са Романтике - опет је...:roll:

Мис'м ''да нема жена не би било ни мушкараца''... Ајде?! :eek:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top