funny

Funny!

Buduća legenda
Poruka
37.524
Udrite.:mrgreen:
Smorio sam se dok sam nasao natalnu kartu, nemojte da mi sav taj trud bude uzaludan...pisite, molim vas.

Uh, samo se nadam da nece biti mnogo losih stvari...:lol:

rm8a6v.gif
 
Poslednja izmena:
:lol:....Ma da zapalimo bre!:lol:
Ne sekiraj se:)...mislim da je samo immph na astrologiji ovih dana,a decko sigurno nema vremena...pa kad budu dolazili oni malo iskusniji (a nadam se da ce uskoro) bice nesto:)
Ja mogu da probam,ali ono sto znam je uglavnom zasnovano samo na teoriji...tako da bolje ne pokusavam:) Evo probacu, ali ne uzimaj nista zdravo za gotovo.
 
Podznak u vagi,Venera u jarcu,daje ti ''hladnu lepotu'',i posto se nalazi u 3. kuci,to bi predstavljao tvoj nacin komunikacuje,ali i ljubav prema sestri,mozda bratu (starijem) ona jos kvadrira Jupiter koji je u 12. a ovakav aspekt uvek predstavlja 'neumerenost' u uzivanju ali posto je mali deo vage ,ni ceo jedan stepen zahvacen,cela prva kuca je u skorpionu,znaci njegove osobine idu u prvi plan,s obzirom da je i Sunce u prvoj,mada ce godinama verovatno imati veci uticaj na 2. polje odnosno licne imovine i posedovanja:)
Vladar podznaka je Venera,ali ja mislim su kod tebe bitniji Mars i Pluton...Pluton em sto je u 1. on je i u konjunkciji sa Suncem,sto bi znacili Veliku snagu volje,harizmu,ali on je isto kao Sunce jako blizu vrha 2.polja ...i kako on predstavlja rast i moc....u prevodu, bice para;) Drugi vladar je Mars koji je u raku,gde se bas najbolje ne oseca,jar on predstavlja muskost i energiju,ali kao sto sam ti ono pisao dosta je ojacan Plutonom i Suncem iz prve,i on u najboljem slucaju daje zastitnike,borce za svoje najblize,dzentlmene;) on je u 9 kuci sto znaci uspeh kroz borbu u inostranstvu,e sad njegov dispozitor je mesec u lavu na MC sto te cini plemanitim,i tako te drustvo i dozivljava ali on je pogodjen kvadratima od Sunca i Plutona sto i nije bas najbolje za emotivni zivot,a i pravi opoziciju sa Saturnom u cetvrtoj,a to su dosta hladni odnosi unutar porodice....i tvoji koreni uopste,A kako mesec predstavlja lice a dosta je aflikovan...e to vec ne bih znao:lol:.....i da Jupiter u 12 bi trebao da predstavlja nekog "andjela cuvara",... a on je i dispozitor Merkura u strelcu koga dobro aspektuje,a Merkur je tu u padu,pa bi se moglo reci filozof,ali prijatan svakako:)..toliko:)
 
I sto se tice ovog Marsa u raku,samo nek sexualna energija kruzi, i nece biti problema:mrgreen: I recimo da se dobro salazes sa bikicama i racicama;)
 
Poslednja izmena:
Podznak u vagi,Venera u jarcu,daje ti ''hladnu lepotu'',i posto se nalazi u 3. kuci,to bi predstavljao tvoj nacin komunikacuje,ali i ljubav prema sestri,mozda bratu (starijem) ona jos kvadrira Jupiter koji je u 12. a ovakav aspekt uvek predstavlja 'neumerenost' u uzivanju ali posto je mali deo vage ,ni ceo jedan stepen zahvacen,cela prva kuca je u skorpionu,znaci njegove osobine idu u prvi plan,s obzirom da je i Sunce u prvoj,mada ce godinama verovatno imati veci uticaj na 2. polje odnosno licne imovine i posedovanja:)
Vladar podznaka je Venera,ali ja mislim su kod tebe bitniji Mars i Pluton...Pluton em sto je u 1. on je i u konjunkciji sa Suncem,sto bi znacili Veliku snagu volje,harizmu,ali on je isto kao Sunce jako blizu vrha 2.polja ...i kako on predstavlja rast i moc....u prevodu, bice para;) Drugi vladar je Mars koji je u raku,gde se bas najbolje ne oseca,jar on predstavlja muskost i energiju,ali kao sto sam ti ono pisao dosta je ojacan Plutonom i Suncem iz prve,i on u najboljem slucaju daje zastitnike,borce za svoje najblize,dzentlmene;) on je u 9 kuci sto znaci uspeh kroz borbu u inostranstvu,e sad njegov dispozitor je mesec u lavu na MC sto te cini plemanitim,i tako te drustvo i dozivljava ali on je pogodjen kvadratima od Sunca i Plutona sto i nije bas najbolje za emotivni zivot,a i pravi opoziciju sa Saturnom u cetvrtoj,a to su dosta hladni odnosi unutar porodice....i tvoji koreni uopste,A kako mesec predstavlja lice a dosta je aflikovan...e to vec ne bih znao:lol:.....i da Jupiter u 12 bi trebao da predstavlja nekog "andjela cuvara",... a on je i dispozitor Merkura u strelcu koga dobro aspektuje,a Merkur je tu u padu,pa bi se moglo reci filozof,ali prijatan svakako:)..toliko:)

Wow!:eek: Ne mogu da verujem! Moracu i ja da naucim da gledam ove karte, svega mi!:eek: Svaka cast, skidam kapu!:kpozdrav::ok:
Kako to mislis hladna lepota? Ja filozof?:lol:

Da kazem samo da si veoma dobro pogodio za porodicu. Stvarno sam hladan prema sestri, a pogotovo prema majki. Ovo za umerenost u uzivanju si velikim delom u pravu.
I reci mi jos samo, sta mislis za tog andjela cuvara? Mozes li mi reci malo vise?:D


I sto se tice ovog Marsa u raku,samo nek sexualna energija kruzi, i nece biti problema:mrgreen: I recimo da se dobro salazes sa bikicama i racicama;)

S'kime?:mrgreen::p

P.S. Zasluzio si jos jednu reputaciju.:mrgreen:


Nadam se da sad lepo vidis, zbog tebe sam stavio onako mape.:mrgreen:
 
Pa biraj,bikice ili racice...a mozes ti i po koju kozicu;):p
Pa Jupitercina :lol: ti donosi srecu,i lakocu gde god se nasao....12. kuca je jako zeznuta jer kuca podsvesti i nekih psihickih smetnji ako je aflikovana,a Jupiter tu ima ulogu zastite...evo ,na primer jako lako tones u san :) od prilike meni je nesto slicno jer je tu Venera....pa znam,koliko volim da spavam:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Nadam se da sad lepo vidis, zbog tebe sam stavio onako mape.:mrgreen:[/QUOTE]

Uh~uf...znam!:) Hvala!
Pa...evo i ja amaterski..nesto da recem..
Slazem se sa navodima upINtheSKY...
a mislim da ces sa vladarom Venerom u Jarcu, kako vreme bude prolazilo, izgledati mladolikije od svoje generacije.
Saturn-Mesec opozicija, mozda problem sa tenom, potencijalno acne, bubuljice?
Ne znam koliko ti prija da boravis u kuci...jedan roditelj nekako ne zna da pokaze emocije, "emituje" hladno? Prema neukucanima nasuprot ljubazaaan, predusretljiv...? Ponekad i ti sam delujes i izgledas hladno i nepristupacno...pa bude da se pravis vazan..?
Profesija ce ti doneti poznatost (makar u tvom mestu)
Smatram da bi sport predstavljao dobar ventil za visak energije.I pored devojaka!
Dobra,brza regeneracija...Sunce konjunkcija Pluton.
Predlog za procitati...Liz Grin "Novi pogled na starog djavola", ima nesto i na ovom Forumu sto je Vipcurlic prekucala, ....dok ne nabavis knjigu.
Da li ti se nekad javila misao:"Kako neko moze tako lako recima da izrazi sta oseca.... a ja ne umem, ...meni tako slabo uspeva.. iskazati OSECANJA"
 
Nadam se da sad lepo vidis, zbog tebe sam stavio onako mape.:mrgreen:

Uh~uf...znam!:) Hvala!
Pa...evo i ja amaterski..nesto da recem..
Slazem se sa navodima upINtheSKY...
a mislim da ces sa vladarom Venerom u Jarcu, kako vreme bude prolazilo, izgledati mladolikije od svoje generacije.
Saturn-Mesec opozicija, mozda problem sa tenom, potencijalno acne, bubuljice?
Ne znam koliko ti prija da boravis u kuci...jedan roditelj nekako ne zna da pokaze emocije, "emituje" hladno? Prema neukucanima nasuprot ljubazaaan, predusretljiv...? Ponekad i ti sam delujes i izgledas hladno i nepristupacno...pa bude da se pravis vazan..?
Profesija ce ti doneti poznatost (makar u tvom mestu)
Smatram da bi sport predstavljao dobar ventil za visak energije.I pored devojaka!
Dobra,brza regeneracija...Sunce konjunkcija Pluton.
Predlog za procitati...Liz Grin "Novi pogled na starog djavola", ima nesto i na ovom Forumu sto je Vipcurlic prekucala, ....dok ne nabavis knjigu.
Da li ti se nekad javila misao:"Kako neko moze tako lako recima da izrazi sta oseca.... a ja ne umem, ...meni tako slabo uspeva.. iskazati OSECANJA"[/QUOTE]

Da li mi verujes da sam ga ovo isto pitao preko pp-a?:lol:....i kaze da nema...greska:)
 
Uh~uf...znam!:) Hvala!
Pa...evo i ja amaterski..nesto da recem..
Slazem se sa navodima upINtheSKY...
a mislim da ces sa vladarom Venerom u Jarcu, kako vreme bude prolazilo, izgledati mladolikije od svoje generacije.
Saturn-Mesec opozicija, mozda problem sa tenom, potencijalno acne, bubuljice?
Ne znam koliko ti prija da boravis u kuci...jedan roditelj nekako ne zna da pokaze emocije, "emituje" hladno? Prema neukucanima nasuprot ljubazaaan, predusretljiv...? Ponekad i ti sam delujes i izgledas hladno i nepristupacno...pa bude da se pravis vazan..?
Profesija ce ti doneti poznatost (makar u tvom mestu)
Smatram da bi sport predstavljao dobar ventil za visak energije.I pored devojaka!
Dobra,brza regeneracija...Sunce konjunkcija Pluton.
Predlog za procitati...Liz Grin "Novi pogled na starog djavola", ima nesto i na ovom Forumu sto je Vipcurlic prekucala, ....dok ne nabavis knjigu.
Da li ti se nekad javila misao:"Kako neko moze tako lako recima da izrazi sta oseca.... a ja ne umem, ...meni tako slabo uspeva.. iskazati OSECANJA"

Nema na cemu, i drugi put.:D
Uh, ja izzgledam doosta mladje od ostalih, sad i ne bas toliko koliko pre. Ima moja slika od pre dve god. na humoru, tu izgledam kao da mi je10, a imao sam 14...:lol:
Mozda problem sa tenom, ako se kad neko brzo pocrni moze shvatatai problemom, bubuljica mi se desi da izadje nekad jedna...retko... Istina, uvek delujem hladno i pravim se vazan, tj. kao da drzim glavnu rec, ali nije da to hocu, vec me jednostavno nekad iznerviraju...:neutral:
Hmmm, razmislicu o sportu...:think:
Probacu da nabavim knjigu, stavise sutra.:p

Eee, jeste mi se to desavalo da se zamislim! Jednostavno ne shvatam zasto je meni tako tesko da zagrlim kevu ili sestre, da im kazem da ih volim i sl... prema njima bas malo pokazujem osecanja.:eek:

Wow...ali ono sto mi nije jasno je to, kako vi uspevate sve te stvari pronaci iz obicne karte?:eek:
 
Pa kad dve planete medjusobno prave aspekt....dozvoljeno rastojanje od egzaktnog(tacnog poklapanja) aspekta je 8 a od 0 pa do 8 aspekt slabi tako da je sa 8 skoro zanemarljiv:)
 
Pa na osnovu tvoje natalne karte mogu da kazem da ti je u zvezdama zapisano da ces pola zivota provesti na forumu i ti ne mozes da uradis nista povodom toga:mrgreen:
 
Pa na osnovu tvoje natalne karte mogu da kazem da ti je u zvezdama zapisano da ces pola zivota provesti na forumu i ti ne mozes da uradis nista povodom toga:mrgreen:

Dodzavola...odo' da se ubijem.:mrgreen:

@tema

Urekli ste me...poceo sam da imam probleme sa bubuljicama.:confused: Doduse, svi kazu da je to zbog duge kose, ali jeee..... Pise li u karti sta da radim da ih se otarasim??:D
 

Back
Top