Poslanici u novim klupama

Voleo bih nove izbore samo da se SRS svede na kombi stranku - ispod cenzusa!
Sve vam vec ionako preoteo Toma,
ali poslednji trzaji su ipak najzalosniji za gledanje, tako i ovo blamiranje u ludachkim koshuljama u srpskom parlamentu! To vam je rekao onaj ustasha Seselj, da josh malo da blamiram Srbiju, ionako imam slepe poslushnike:lol:

hebi ga , svako ima svoje veselje

valjda mu je mnoogo dobro, kao i vecini u srbiji
 
samo od vas se svako odvaja i svako bezi ko djavo od krsta.
i pre izbora i posle...
Zato vi niste ozbiljna stranka, i zato nikada necete imati vlast:lol:
Наброји парламентарне странке које су самостално на изборима, од времена вишестраначја, имале преко милион гласова? :per:
 
СНС је пројекат Жутог предузећа. Кухиња ДС-а.

:ok:

Браво. Из неких извора, могу да кажем да сам чуо да се за наредне парламентарне изборе већ припрема коалиција СНС и ДС. Изгледа да су Св. Тома Тројеручица и Свети Тадић Огледалце коначно нашли заједнички језик. Само ме интересује како ће се извући са оним што су се пљували међусобно. Но, Тадићу бар то није проблем. Кад је могао са СПС, може и са СНС. Разлика је само у једном слову.:hahaha::hahaha:

С друге стране, сви говоре како је ово крај СРС. Да ли би се могли запитати како ли ће грешни ДС проћи на изборима након прављења коалиције са СПС? Ето, ДС да би ослабио опозицију, тутнуо је Светом Томи Тројеручици паре у џеп и десило се.

Но, тема је нешто друго. Подржавам поступак СРС данас у скупштини. На неки начин ипак се мора стати лоповској власти на пут. Ово је једини начин да се прекине крађа.

С друге стране, сетимо се како је ДС 90-тих прекидала заседања. Тада вам је то било у реду, сада није. Сви ми иста г... ****мо и сви ми исти ваздух удишемо. Водите рачуна о томе да само активисти ДС могу рећи да је ово стање добро, јер су плаћени да пишу тако. Толико.
 
Наброји парламентарне странке које су самостално на изборима, од времена вишестраначја, имале преко милион гласова? :per:

ne zivi u proslosti drinjacha...
chinjenica je da ste pukli nakon shto je sve shto vam je vredeleo, i ko vam je doneo te glasove sad preshao u SNS.
Bez Tome , ne biste osvojili ni 5 posto na izborima, a sada ga proklinjete ....a svi sedite u skupshtini bash zahvaljujuci njemu...
:hahaha:
 
SRS je propali projekat ustashe Seselja, zao mi samo zabludelih Srba koji su se uhvatili u kolo sa tim Hrvatom..:sad2:

Ја молим модераторе да реагују на овакве увреде, те да особу која овакве увреде изриче пшрописно и казни. Хвала.

Да подсетим, реч УСТАША је овде забрањена, зар не?
 
ne zivi u proslosti drinjacha...
chinjenica je da ste pukli nakon shto je sve shto vam je vredeleo, i ko vam je doneo te glasove sad preshao u SNS.
Bez Tome , ne biste osvojili ni 5 posto na izborima, a sada ga proklinjete ....a svi sedite u skupshtini bash zahvaljujuci njemu...
:hahaha:

Не лупетај. Мислим да си ти неки клинац који везе са политиком нема.
 
Ја молим модераторе да реагују на овакве увреде, те да особу која овакве увреде изриче пшрописно и казни. Хвала.

Да подсетим, реч УСТАША је овде забрањена, зар не?

ustasha je rech zabranjena, izem ti forum!
, znam da branite vasheg Seselja, ali ne mozemo zbog njega da zabranimo rech ustasha na Forumu:roll:
 
Не лупетај. Мислим да си ти неки клинац који везе са политиком нема.

O da,
pa koliko je procenata na izborima SRS dobijao Seki pre Haga, a koliko posle Haga - kada je kormilo stranke preuzeo Toma?
Samo uporedite te podatke, i videcete da je Toma omasovio stranku,
i naravno sada sva ta masa ce dati glasove SNSu, a SRS ce se boriti za cenzus!
Uostalom, ko normalan moze da glasa za one koji svki dan bez ikakvog razloga na ovu krizu, opstruiraju rad parlamenta, bez ikakvog pardona?
 
На прошлим изборима џокер у рукаву им је био Фиат и акције, ове године тога нема, јасно је да је економија, привреда мртва, све већа незапосленост и беда.

ЗЕС пуца по свим шавовима. Србији може бити боље ако у каолицију уђу СРС, ДСС, НС, победе и поведу Србију на боље стазе.
 
ustasha je rech zabranjena, izem ti forum!
, znam da branite vasheg Seselja, ali ne mozemo zbog njega da zabranimo rech ustasha na Forumu:roll:

Реч УСТАША је забрањена због ваших милих `рвата који вас подржавају на сваком кораку. А што се тиче процента који би СРС освојила, прекини да лупеташ. Прво, колико година имаш сада, колико си имао 2000. године, а колико си имао година 1990. године? Кад одговориш на та питања, можемо даље да причамо.
 
На прошлим изборима џокер у рукаву им је био Фиат и акције, ове године тога нема, јасно је да је економија, привреда мртва, све већа незапосленост и беда.

ЗЕС пуца по свим шавовима. Србији може бити боље ако у каолицију уђу СРС, ДСС, НС, победе и поведу Србију на боље стазе.

Неће ни тад бити боље. О томе се и ради. Не постоји више ниједна политичка партија која би могла овој Србији дати нешто ново. ЗЕС је коалиција која је састављена из питај бабу колико партија, и самим тим је осуђена на пуцање. Ако не сад, онда ускоро, али вештачко одржавање коалиције већ дуго траје. Зар се не примећује како се променио став ДС према ЛДП, од како су им постали потребни као гласачи у скупштини?
 
Неће ни тад бити боље.
Знам да неће, држава је дубоко заглибила досовским чувеним реформама њихових стручњака. Потребне су године и корените промене да све буде на позитивној нули.

Желим само да овима видим леђа, ако ништа друго.:neutral:
 
Знам да неће, држава је дубоко заглибила досовским чувеним реформама њихових стручњака. Потребне су године и корените промене да све буде на позитивној нули.

Желим само да овима видим леђа, ако ништа друго.:neutral:

Што се тога тиче, подржавам. Власт треба скинути што пре, како не би и ово мало отела људима који живе у Србији. СНС треба под хитно протерати из државе Србије, пола ДС треба сместити у затвор, о ЛДП да и не причамо. Ивицу Дачића треба испребијати као мачку војничким цокулама, па да види како његова полиција туче пролазнике на Зеленом венцу, Кркобабића треба закопати у бунар ... Све се ја то слажем, али има ли неког ко је способан да то уради
 

Back
Top