Ako neko moze da mi pomogne

kokonat

Početnik
Poruka
34
Zanima me jedno. Ovo je pitanje i za mladice i za devojke. Do skoro sam bila u vezi. Da ne duzim: kad smo imali sex, skoro svaki put se dogodilo da se u jednom trenutku njemu spusti. Mogu samo da se setim nekoliko puta kad je sve vreme bio, pa, kako treba. Posle toga je opet ok (kako treba). Da li je to uobicajeno? Ja ne znam. A i nemam sa kim da pricam o tome, pa bih vas zamolila da mi odgovorite iskreno, jer stvarno zelim da znam. Ne znam da li je u meni problem, ili u njemu, i da li je to uopste problem. Nekoliko puta sam se rasplakala, jer mi je bilo krivo zbog toga. Najgore od svega je sto mi je on stalno pricao kako nam je sex super. Kada sam pricala o tome sa njim, on je rekao da nije problem u meni, nego je on umoran, ili gladan. Da li to stvarno moze da bude problem - tako u jednom trenutku, ili se dogadja nesto drugo?
 
To bas i nije normalno.Ali nije ni preveliki problem koji se neda resiti.
Mozda je problem u njemu.Ali takodje postoji mogucnost da lezi deo krivice i na tebi.
Naime suvise malo si dala detalja.Npr.godine,koliko ste u vezi,dali imate predigru,dali upraznjavate oralni sex,dali preferirate samo misionarsku pozu.
Sa moje tacke gledista.Nikako mu nesmes staviti do znaja da ti to smeta.Moras se potruditi kada se to desi da na blag nacin vrsis motifvaciju penisa.Pokusaj sa oralom.i u krajnjem slucajun igrajte se igrice motivacije.
To jeste problem ali problem koji moze doci ili zbog jednolicnog sexa.Ili od preterane zelje za sexom.Meni je se desavola u nekoliko navrata kada sam bio sa neiskusnim partnerima koji nisu imali dovoljno motivacije i hrabrosti za malo komplikovanije kombinacije od uobicajenih.
 
kokonat:
Ne znam da li je u meni problem, ili u njemu, i da li je to uopste problem. Najgore od svega je sto mi je on stalno pricao kako nam je sex super. quote]
Problem nije u tebi vec u njemu. Verovatno ima problema sa tim stalno. A to sto ti je pricao da vam je sex fantastican, e to te je slagao. Verovatno mu je veoma neprijatno pa se pravi kao da je sve u redu.
 
Hvala vam na odgovorima.
Evo dodatka:
tri godine smo imali odnose (imamo 23 godine). Ranije kad se to dogadjalo, ja sam se ponasala kao da nije bitno i, naravno, podsticala sam ga. Mislila sam da je to privremeno i da cu ga opustiti i da nece biti problema. Tako je bilo dve godine. (Iz ovog sadasnjeg ugla, ne znam sta sam radila, ali tako je bilo.) Pre otprilike godinu dana je pocelo da mi smeta to sto nisam mogla nista da uradim, pa mi je zato bilo krivo. Na kraju, mi ipak zavrsimo sve, ali zbog toga u sredini ja se osetim nekako sitno.
Dobro, to je valjda iza mene (mislim na vezu sa njim), ali sam htela da znam da li to da ocekujem i ubuduce ili ne.
 
A problem se NE pojavljuje pri samozadovoljavanju :roll: ako je tako, uzrok moze biti njegovo neizreceno :? nezadovoljstvo sexualnom vezom, pri cemu problem ne mora biti vezan za tvoje sexualno ponasanje, vec zbog kvaliteta vasih odnosa(vise ga ne zanimas kao osoba).
Mozda mu je previse stalo do tvog uzitka :roll: tj.da se pretvorio u "posmatraca" koji pomno prati koliko ti uzivas. Onda se to za njega pretvara u radni zadatak :(
Postoji mogucnost da mu je za orgazam potrebna duza i intenzivnija stimulacija. Premda to nije cest slucaj, nekim muskarcima je vrlo tesko da postignu orgazam...i u tim retkim slucajevima nije neobicno da izgubi erekciju nakon odredjenog vremena.
Budite sexualno aktivni na druge nacine, dok se(tvoja :? )trenutna zabrinutost(koja sigurno ne pomaze :? ) ne smanji.
 
Ne nisam mu to navela kao razlog, jer nisam ni znala da li je i koliko je to cesto. Znam da to lose utice na mladice. Hvala.

Devilishgirl, mislim da je moguca jedna od stvari koje si navela, a vezana za radni zadatak. Ali, mi to radimo (po meni) vec vrlo dugo. Zar ne bi trebalo za to vreme (3 godine) da se ljudi usaglase? Padalo mi je na pamet i ranije to sto si napisala, pa sam i sama pokusavala da ga opustim sto vise i htela da se on dobro oseca. Osnovo je da kad vidim da se on lepo oseca, bude lepo i meni. Ali, opet, u jednom trenutku :( .

Da li mozda neki drugi problemi koje on ima mogu da uticu na to?
 
ja sam bila u slicnoj situaciji, samo mogu da ti kazem da je dobro sto je to jednostavno iza tebe. Ja sam se napatila 2 godine i jos jednu posle dok sam prezalila, a onda kad je dosao neko ko nije imao tih problema ja sam shvatila koliko je ono sve bilo baspotrebno mucenje i plakanje.
To se desava kad hemija ne funkcijonise kako treba, onda mu sve smeta.Veruj da ni pod staklenim zvonom ne bi imao idealne uslove.to se desava od premora, opterecenosti i dolazi sa godinama ( sto ne bi trebalo da bude u tvom slucaju, mislim ako je i on mlad)
Zato uzivaj i budi srecna sto si zavrsila s time. POsle kise sija sunce! :D
 

Back
Top