Cene na primorju u Crnoj Gori niže od 10 do 35 odsto

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jevdjo

Ističe se
Poruka
2.995
Cene na primorju u Crnoj Gori niže od 10 do 35 odsto
Autor: Tanjug | 28.03.2009. - 19:16
Cene na primorju u Crnoj Gori niže od 10 do 35 odsto

Turisti koji odluče da ove godine odmor provedu u Crnoj Gori izdvojiće, u odnosu na prethodnu godinu, deset do 35 odsto manje novca za smeštaj, prevoz i usluge u restoranima, najavilo je crnogorsko Ministarstvo turizma i zaštite životne sredine.


U tom Ministarstvu očekuju niže cene i parkinga, rekvizita za plažu, kao i privatnog smeštaja. U tom vladinom resoru ističu da niže cene ne znače manje kvalitetan turistički proizvod. Ministar turizma i zaštite životne sredine Predrag Nenezić rekao je da će gostima u pred i postsezoni biti ponuđena povoljnost produženog boravka odnosno 14-odnevni boravak biće plaćan po ceni dvanaestodnevnog, a sedam dana koštaće kao šest. "Činjenica je da se nalazimo u vanrednoj situaciji i da u ovim vremenima treba praviti kompromise i alternativne načine za privlačenje turista", naveo je Nenezić.
http://www.blic.rs/ekonomija.php?id=85555
 
Poslednja izmena:
то за парадајз туристе,више никада нећу летовати тамо! ђубрад покварена они неком да кажу парадајз туриста!

Mogu im sam gajbicu paradjiza poslati vozom,da se podsete,na prosle dane, as to reko misioni odo ja za Egipat. Ako malo karte pojeftine oticicu i do Kube :D ovako skupo Ja,zena deca.
 
crnogorsko Ministarstvo turizma i zaštite životne sredine se bavi najprostijom propagandom. dzaba im

ali, kolko se secam kad sam prosle godine krenuo kuci sa mora, pozdravio sam se sa cg policajcem ` necemo se gledati turisticki, vise...`

da odem da obidjem familiju, to da, obavezno.

da odem da trosim pare, mroa da me zamole da potrosim soma evra, ja im pamtim ono kidnapivanje i silovanje u h. novom, kao i razboljevanja skoro sve dece u julu i avgustu, kao i ukidanje vozica do becica, zahbancije sa plazama, djubre u vodi na plazi lucuice (tamponi i iskoriscen toaletni papir), kao i dvadesetogodisnji neresen problem sa kanalizacijim na plavim horizontima...itd itt

sve to, politiku da ne spominjem, a racuna se

lepa moja grcka, dolazim, vracam ti se, jedva cekam

kalimera, kalispera, kalinihta, ohi, papastartos, paraskeva, efharisto, ela....
 
Poslednja izmena:
Pa nije bas sve tako crno u Crnoj Gori.jeste da ima onih koji imaju obicaj da kazu,,paradajzturisti``ali nisu svi.I u Crnoj gori ima onih kod kojih ste dobro dosli kao sto ima i onih koji ce uvek hteti da dodu. Sto se smeca tice ne zaboravite da mnogi turisti sami ostavljaju smece za sobom,a onda se zale na to. Ima nedostataka,trude se da to regulisu koliko je moguce,zato ipak pravi odmor je u Crnoj Gori,ali izbegnite mesta gde su kanalizacije na plazama,imate Jaz,Trsteno,Ploce koje su medu najlepsim plazama i najcistijim.
 
Pa nije bas sve tako crno u Crnoj Gori.jeste da ima onih koji imaju obicaj da kazu,,paradajzturisti``ali nisu svi.I u Crnoj gori ima onih kod kojih ste dobro dosli kao sto ima i onih koji ce uvek hteti da dodu. Sto se smeca tice ne zaboravite da mnogi turisti sami ostavljaju smece za sobom,a onda se zale na to. Ima nedostataka,trude se da to regulisu koliko je moguce,zato ipak pravi odmor je u Crnoj Gori,ali izbegnite mesta gde su kanalizacije na plazama,imate Jaz,Trsteno,Ploce koje su medu najlepsim plazama i najcistijim.

Dzaba. Nauchite da radite neshto a ne da lezite na stomaku.
 
Pa nije bas sve tako crno u Crnoj Gori.jeste da ima onih koji imaju obicaj da kazu,,paradajzturisti``ali nisu svi.I u Crnoj gori ima onih kod kojih ste dobro dosli kao sto ima i onih koji ce uvek hteti da dodu. Sto se smeca tice ne zaboravite da mnogi turisti sami ostavljaju smece za sobom,a onda se zale na to. Ima nedostataka,trude se da to regulisu koliko je moguce,zato ipak pravi odmor je u Crnoj Gori,ali izbegnite mesta gde su kanalizacije na plazama,imate Jaz,Trsteno,Ploce koje su medu najlepsim plazama i najcistijim.

:lol:..shta reci..da ga nose sa sobom nazad za Srbiju?:lol:
 
Još samo da bahati Crnogorci shvate da turisti ne dolaze da bi služili njih i poklonili im pare.

u mnogo navrata sam afirmativno govorio o cg,

ali ovde je u pitanju politika cg rezima. to su ljudi prosti, mozda su nabacili par manira i tiho govore, ali su neuki i nasilni. njima dokazani ubica, ubio usred bela dana na ulazu u bolnicu coveka na nosilima, seta slobodno, jos je uticajan i na hbi se mater sa cg vladarima

nije lako zaraditi pare, naucice u godinama koje dolaze. to hocu da kazem.

daj boze da dobijemo sengen, makar samo za grcku. ihaj, milina. autoput velikim delom, ravno, bezbedno, mesta u grckoj koliko hosec, na biranje, internet radi, ako neces da vidis domorodce n onda ih neces ni videti, za razliku od cg, gde smo iskompleksiranim cibanima sluzili za zabavu i pljacku
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top