Nemacka harlekin doga

vilus

Iskusan
Poruka
5.145
Ljudi se vracaju u Nemacku i nece voditi svog psa sa sobom. Odlaze za 10 dana i ako do tad ne udome dogu,uspavace je.

U pitanju je zenka,dresirana,pitoma,stara 2 godine,sa papirima. Za sve koji ne znaju to su one crno-bele doge.

Sve sto vas zanima na pp
 
Pa sad,ovde nije bitno da li je pas rasan ili ne. Monstrum je svako ko ostavi bilo koju zivotinju,ali po meni nekako je i bolje da se pas uspava nego da se izbaci na ulicu ako je navikao da zivi u kuci,pogotovo sto je ovo ipak doga i mnogi ljudi ih se plase samo zato sto su velike.

Dakle,trazi se neko ko bi zeleo dogu!!!!!!!
 
Poznajem decka koji ima muzjaka harlekin doge, ali mislim da ne bi imao dovoljno sredstava da ih oboje ishrani. Pitacu u svakom slucaju...
A jel se znaju razlozi zbog kojih nece da je vode sa sobom?
Jel to sad znaci da joj ne preti uspavljivanje?
 
Poznajem decka koji ima muzjaka harlekin doge, ali mislim da ne bi imao dovoljno sredstava da ih oboje ishrani. Pitacu u svakom slucaju...
A jel se znaju razlozi zbog kojih nece da je vode sa sobom?
Jel to sad znaci da joj ne preti uspavljivanje?

Mackic,koliko sam ja razumela sad joj ne preti uspavljivanje,ali zaista ne znam razloge zbog kojih je ne vode sa sobom,valjda nece da placaju putne troskove jos i za nju :roll:
 
Jao sto je lepa! Obozavam harlekin doge! Saljem svima cirkularno mejl. Nikako da je uspavaju, ako je stani pani organizovacemo nesto, pitacu ortaka koji ima kucu s dvoristem da li moze da je pricuva do udomljavanja. Vilus, javi ako je frka!
 
Jao sto je lepa! Obozavam harlekin doge! Saljem svima cirkularno mejl. Nikako da je uspavaju, ako je stani pani organizovacemo nesto, pitacu ortaka koji ima kucu s dvoristem da li moze da je pricuva do udomljavanja. Vilus, javi ako je frka!

Nije sad frka,malu je uzela vlasnica njene majke,ali ne moze da je zadrzi,medjutim nije ni neki problem da malo duze ostane kod nje.
 
mi smo vodili velikog psa u Kanadu,a njima je problem do Nemacke da odvedu psa....koji slepci.
:poludeo:
sto me nervira to foliranje kao "ne mozemo da vodimo psa..."
sve se moze kad se hoce...pogotovo kada put nije dug i toliko naporan...
 
U pravu si Mico skroz,ali sta ces kad nas ima raznih :roll:

Znaci prosto nemogu da poverujem da neko moze da se spakuje i da ode u nemacku i da svog psa , koga je drzao na kaucu , u kuci , koliko vidim po slikama, USPAVA jer putuje!!!! pa to su moralni patuljci i mentalni retardi, ja drugih reci nemam..ne postoji opravdanje i sama znas za ovako nesto - tipa "humanije je psa uspavati nego ga pustiti na ulicu"..jel mozes da zamislis da bilija ili bebu ostavis, ili ih uspavas jer jednostavno ides??? to je apsolutno nehumano..treba da traze dok ne nadju, i da ne odustanu dok ne pronadju nekog ko ce da je usvoji..boze, koliko gluposti ima na ovom svetu i koliko nakaza u svakom smislu..pusticu cirkularni mail i reci cu svima i u zrenjaninu..
nemam reci - zgrozena sam. ljubac tebi i zagrli mi bilija i ekipu ;)))
 
Znaci prosto nemogu da poverujem da neko moze da se spakuje i da ode u nemacku i da svog psa , koga je drzao na kaucu , u kuci , koliko vidim po slikama, USPAVA jer putuje!!!! pa to su moralni patuljci i mentalni retardi, ja drugih reci nemam..ne postoji opravdanje i sama znas za ovako nesto - tipa "humanije je psa uspavati nego ga pustiti na ulicu"..jel mozes da zamislis da bilija ili bebu ostavis, ili ih uspavas jer jednostavno ides??? to je apsolutno nehumano..treba da traze dok ne nadju, i da ne odustanu dok ne pronadju nekog ko ce da je usvoji..boze, koliko gluposti ima na ovom svetu i koliko nakaza u svakom smislu..pusticu cirkularni mail i reci cu svima i u zrenjaninu..
nemam reci - zgrozena sam. ljubac tebi i zagrli mi bilija i ekipu ;)))

Sanja,ja sebe ne mogu ni da stavim u ovu situaciju,ni u najgorim mislima,ma jednostavno ne mogu...

Znas i sama koliko je kod mene sve podredjeno ludacima (biglovima).

Ove slike nisu slikane kod tih nemaca u kuci,vec u kucu u kojoj se doga sad nalazi,a to je kod vlasnice njene majke.

Ljudi su razni,razlicito razmisljaju. Ja sam sama donela odluku da kupim pse,nisu oni to trazili od mene,mozda bi im negde drugde i bilo bolje,ali ipak su kod mene pa ih sad ne bih dala ni za sta na svetu,ali nisu svi kao mi koji zaista volimo pse.

U svakom slucaju doga nece biti uspavana,sad je kod vlasnice njene majke,kod zene od koje je i kupljena. Ocigledno je nisu dovoljno voleli kad je tako lako daju,pa je mozda i bolje da je udomi neko ko ce je voleti.
 

Back
Top