Dinosaurus pronadjen u hramu u Cambodia

E legende moje,pa kako mozete da tvrdite da je to sto widite na tom reljefu,ili nije istina,i na ika kamenjima ono sto widite je lazno?! Kmeri su bili civilizacija,koja je posedovala znanje,weliko znanje.Brate,ne bi oni bez razloga uklesali dinosaurusa,sto nam govori da su pre danasnjeg coveka,oni bili ti koji su znali za njihovo postojanje,ili su ga videli negde,ili su imali znanje o njemu,ili su isli do podzemnih swetowa.Nesto od toga jeste.A onaj koji je naslikao ika kamenje,nije sawremeni cowek,wec neko,ko je proziveo te slike na kamenju,i ne bi ih bez razloga ostavljao buducim narastajima.Sta ako je znanje i tehnologija oduzeta od nas? A sa kojom bi smo mogli mnogo toga,jer da Zemlja nije zapala u srednji wek,znate na sta mislim,to je 300 i nesto godina,covek bi sad kolonizovao swemir,a da li znate sta to znaci? 3 veka znanja i razvoja je mnogo...
 
sam Ta Prohm hram je izgradjen 1186 ... tako da ako je dinosaurus u pitanju, prilično skoro su živeli ...

video sam neka objašnjenja i da je kameleon, i da je nosorog u pitanju ...

stegosaurus.jpg

kameleon
Chameleon2.jpg

mali nosorog
BabyRhino.jpg
 
verovatnije mi deluje mogucnost da su neke vrste dinosaurusa postojale do pre par hiljada godina nego da je Zemlja stara nekoliko hiljada godina. U stvari, mislim da je tako nesto samo kreacionisticka budalastina.

Na nekoliko mesta na netu nađoh podatak da je Marko Polo (13. vek) opisivao 'zmajeve' (ne znam da li je pušio opijum :)) koje je viđao na carskim svečanostima prilikom svojih proputovanja kroz Kinu. Međutim, nigde se ne navodi citat, niti mesto na kom on o njima govori, već se samo konstatuje da ih 'on pominje'. Zna li neko tačno odakle je navod, ukoliko postoji, ili je ovo samo još jedna podvala?
 
Na nekoliko mesta na netu nađoh podatak da je Marko Polo (13. vek) opisivao 'zmajeve' (ne znam da li je pušio opijum :)) koje je viđao na carskim svečanostima prilikom svojih proputovanja kroz Kinu. Međutim, nigde se ne navodi citat, niti mesto na kom on o njima govori, već se samo konstatuje da ih 'on pominje'. Zna li neko tačno odakle je navod, ukoliko postoji, ili je ovo samo još jedna podvala?

Na opijumu ce tesko bilo ko da vidi zmajeve, pa tako i Marko Polo.

Tako da je najverovatnije istina.
 
Da, odnosilo se i na dinosauruse. I oni su narocito bili pametni. Osetivsi efekte nailazeceg globalnog zagrevanja, brze bolje su evoluirali u manje i ekonomicnije krokodile.
Druga teorija govori u prilog tome, da su ih Kmeri i to oni crveni ubijali i konzervirali za izvoz. Od to doba nema vise dinosaurusa, a Kmeri su ostali crveni, od prolivene krvi...Dokaz je jako razno vrsna ishrana na dalekom istoku. Sad moraju da jedu sta stignu, jer njihovi preci nisu razmisljali. Bili su previse spiritualni...
 
Al' paz ovu teoriju! Moguća je... Izmislili su vremeplov, ili su im isti podarila inteligentna bića iz sazvežđa Zeta Retikuli, otišli u budućnost, odgledali Park iz doba Jure 1000 godina pre nego što je snimljen, a potom se vratili u svoje vreme i u kamenu uklesali prizore iz filma. Ne bi čudilo da uskoro bude pronađen u kamenu uklesan lik Semjuela L. Džeksona :think:
 
jednostavno, to nije slika dinosaurusa , uklesana je neka druga životinja, imaš primere iznad ...
taj hram Ta Prohm je izgradjen 1186. godine tako da to nije mnogo davno ...

a šta kao samo su Stegosaurusi preživeli , ajde da je kompsogonat ili neki manji dinosaurus , nego baš Stego :D
 
znaš li ti kako je izgledao stegosaurus ?

Ovo na prvoj strani niko nije video izgleda:
stegosaurus.jpg


Ako je prikazana beba nosorog odakle onda rep i ledjne ploce? Ako je prikazan kameleon zasto rep nije mnogo duzi i uvijen, i zasto ledjne ploce nisu manje i mnogobrojnije a noge savijene i blize telu ?
Ledjne ploce Stegosaurusa su jedinstvene. Onaj ko nikada nije video njega ili njegov skelet, tesko da bi dosao na ideju da stavi bas tako nesto na ledja nosorga ili bilo koje zivotinje. Cemu ?
Cak i danas nije poznato cemu su sluzile Stegosaurusove ledjne ploce.
 

Back
Top