volim te,ali bez sexa

Pa ako su oboje u fazonu "nema sexa pre braka", onda je moguce da ce opstati.

Svi oni za koje sam ikada cula i saznala da su `u tom fazonu` nekim slucajem bile su devojke. Znaci ne znam ni jednog jedinog tipa koji je za `nista pre braka`.Ne znam u cemu je fora, ali...........:thumbdown:
Ko zna kakve traume ima ta devojka i zasto na sex gleda na nacin na koji gleda. :roll:
Nemoguce je da jedna psihicki normalna osoba u tim godinama nema zelju za sexom, meni je to licno u domenu teorije.Uzdrzavati se od sexa nije dobro ni u kom slucaju.A kako njih dvoje znaju da bi se uopste slagali u krevetu ako cekaju brak.Zar tada, u braku, otkriti da sa tom osobom ne zelis da imas sex ni drugi put, a ne jos ceo zivot ?
 
Svi oni za koje sam ikada cula i saznala da su `u tom fazonu` nekim slucajem bile su devojke. Znaci ne znam ni jednog jedinog tipa koji je za `nista pre braka`.Ne znam u cemu je fora, ali...........:thumbdown:
Ko zna kakve traume ima ta devojka i zasto na sex gleda na nacin na koji gleda. :roll:
Nemoguce je da jedna psihicki normalna osoba u tim godinama nema zelju za sexom, meni je to licno u domenu teorije.Uzdrzavati se od sexa nije dobro ni u kom slucaju.A kako njih dvoje znaju da bi se uopste slagali u krevetu ako cekaju brak.Zar tada, u braku, otkriti da sa tom osobom ne zelis da imas sex ni drugi put, a ne jos ceo zivot ?

e svasta od tebe bella otkud ti to da zena treba da uziva u seksu...ona je tu da cuti i trpi i da muzu bude lepo..i da se po mogucstvu pretvori potpuno u bas ono sto je on zamislio :lol:
 
a mozda bih mogla i ja da se izjasnim kad vec pravim upadice.

to nam je svima zadatak ovde, jelte, da se izjasnimo, zauzmemo poziciju.

a zapravo, rekose neki ljudi vec.

ja sam vec rekla da mislim da ne znamo nista o ovom paru.
informacije kojima raspolazemo dolaze od polovicno obavestenog izvora koji nije upucen u finese razmatranog odnosa.
i to je ono sto meni prvo privlaci paznju u ovoj prici. nedostatak informacija. taj strah koji je pominjan... o njemu znamo od nensi. mozda je ona tako shvatila situaciju. njoj je doticna devojka pricala o svojoj vezi i mozda je i rekla da se plasi. koliko je to istina, a koliko samo pojednostavljivanje njenih razloga - ne znamo, ne zna niko, jer nensi nije bliska sa njom, najnormalnije bi i bilo da osobi sa kojom nismo bliski i ne objasnjavamo detalje. dakle, to sa strahom, nisam sigurna koliko je tacno.
nesto, ipak, postoji. sta je razlog zbog kog oni nemaju sex, nemamo pojma.
ono sto sada mozemo da uradimo, jeste da popricamo generalno o svojim stavovima vezanim za vezu u kojoj nema sexa.

20 godina nije previse da bi osoba bila nevina. u slucaju da je sama. a u vezi... pa i onda nije previse ako osoba ne oseca potrebu za sexom, kao ni partner.

zasto ne osecaju potrebu? da li je u pitanju neki poremecaj? verska ubedjenja , sto kaze wanda? moralni stavovi? kvazimoralni stavovi? zivotna folozofija? slab libido? ovako uopsteno mogu da kazem da je sve ok sto je zdravo i zasnovano na sporazumu. nista ne kaze da su ove osobe bolesne. ali mozda i jesu. fizioloski, psihicki, kako god.
frigidne? mozda i to.

eto, meni je zao da ljudi nemaju sex. ponekad bar. i mislim da covek mora da ga proba da bi mogao da se odluci za zivot bez sexa. drugacije nikad nece zapravo znati zasto odbija i sta to odbija, cega se lisava.

cuvanje nevinosti za brak je za mene prevazidjena tema. ne mogu o tome.
 
Prica ide ovako:
Poznajem devojku koja je sa svojim deckom 2 godine,zabavljaju se od njene i njegove 18te. :)
Za te 2 god. ona mu jos nije dala i plasi se da imaju seks. :confused:
Oni se vole,setaju,izlaze i lepo im je.
Sta mislite,dal je "ljubav" :heart: bez fizickog kontakta dovoljna da bi dvoje opstali?
Oni mi deluju kao primer "nema seksa pre braka" :lol:
Postoji li to uopste u danasnje vreme i ima li ovde ljudi koji to u potpunosti podrzavaju? :think:

The IT Crowd
 
(ne razumem zasto se provlaci kroz postove to da "ona ne zeli seks" i to da "ona nema potrebu za seksom" )

...to sto neko nema seks u ( tek!!!) 20-oj godini ne znaci da nema potrebu, zelju, radoznalost i slicno

.. to samo znaci da sam/a istrazuje sopstveno telo!

ali, pre svega znaci da ta osoba nije raspolozena da
poznanici poznanice, pri prvom susretu, detaljno objasnjava sta je prethodnog dana u sopstvenoj (!) intimi radila svojim rucicama!
68ztsn.gif
 
Poslednja izmena:
Ne shvatam zbog cega je toliko neobicno..ne treba mistifikovati ''cekanje za brak ''..........ja znam gomilu primera devojaka tih godishta i velika vecina spava sa deckom tek nakon nekoliko meseci,pa i godinu dana....i znam da ovim starijima to izgleda cudno ''nema ljubavi pre sexa'' i da se kroz tela stice neshto vishe ali to je kod jednog dela mladjih normalno...Neke jer nisu spremne,neke jer veruju da ne treba tako ''odmah'' da odu u krevet s njim jer im to izgleda loshe,pa jel tako treba,neke se osecaju loshe ''ali zar nisam onda laka cak iako hocu shta samnom nije u redu shto zelim da se karamo ako smo tako kratko u vezi jao boze ja sam k.urva '' and so on...zbog zigosanja sredine imaju pre svega loshe shvatanje o sebi,{ a najbitnije...i najtuznije }ukoliko to urade....nije nishta loshe zeleti,hteti....Nikad se ne izvinjavati i osecati loshe za bilo koje svoje osecanje koje se ima { strast,ljubav,mrznja,saosecanje,ljumobora,} jer to stvara lazni osecaj krivice,kao da smo neshto pogresili....U slucaju devojke koja npr misli da je qurva ako hoce da spava s deckom nakon 4 nedelja....Nikad se ne izvinjavaj za ono shto osecas,takvi ce se stalno vuci izmedju onog shto se ocekuje,izmedju svojih zelja, i zivot ce takve slomiti...Npr, Samantha Jones iz Sex i grada...Nazivaju je svakavim imenom ali je ona 200000 mnogo iskrenija osoba pred samom sobom,hrabrija nego njih sto.... nikad ne smes biti kriv pred sobom.......We must be powerful, beautiful and without regret...i lupam.....:roll:
 
Poslednja izmena:
Prica ide ovako:
Poznajem devojku koja je sa svojim deckom 2 godine,zabavljaju se od njene i njegove 18te. :)
Za te 2 god. ona mu jos nije dala i plasi se da imaju seks. :confused:
Oni se vole,setaju,izlaze i lepo im je.
Sta mislite,dal je "ljubav" :heart: bez fizickog kontakta dovoljna da bi dvoje opstali?
Oni mi deluju kao primer "nema seksa pre braka" :lol:
Postoji li to uopste u danasnje vreme i ima li ovde ljudi koji to u potpunosti podrzavaju? :think:

ona njega zavlaci.... mozda ima neki poroblem sa peechkom .npr..zadebljan himen ili zna da poseduje vaginu dentatu...boze nedaj....:confused:
a on jadan .... jadan..jadan..jdan...jad...ja....j,,,,
http://en.wikipedia.org/wiki/Vagina_dentata
 
Prica ide ovako:
Poznajem devojku koja je sa svojim deckom 2 godine,zabavljaju se od njene i njegove 18te. :)
Za te 2 god. ona mu jos nije dala i plasi se da imaju seks. :confused:
Oni se vole,setaju,izlaze i lepo im je.
Sta mislite,dal je "ljubav" :heart: bez fizickog kontakta dovoljna da bi dvoje opstali?
Oni mi deluju kao primer "nema seksa pre braka" :lol:
Postoji li to uopste u danasnje vreme i ima li ovde ljudi koji to u potpunosti podrzavaju? :think:

taj nije pokushao poshtenski da je povata,jer je verovatno i ona njemu prva.
sad su izgradili taj neki sestrinsko-bratski odnos.

chim raskinu, ta ce se pohebati sa prvim koji naidje i posle nece silaziti sa qrca, s oproshtenjem. do sad sam videla mnogo takvih primera.
sve te fine se pretvore u nimfice
 
Meni je to sve vreme bilo u glavi. Naići će neki tip, možda dok još bude u vezi sa ovim sa kojim se drži za ruke i obrnuće je dok si rek'o keks. Neće ni razmišljati dal' "da mu da" ili ne...
Njih dvoje su toliko zaglibili da ni ne razmišljaju o sexu. Ne gledaju jedno drugo na taj način. Sigurno im je lepo, ali sve mi se čini da se njih dvoje neće seksati u ovom životu...
 
ma pustite ih
neka njihova reka sama potece
ljubav ne pita, a to sto oni tako opstaju samo dodaje cinjenici kako vas neko moze voleti saom uz dodir i usne
njih je digla do nebesa, a cim uspevaju znaci da im je veza beskrajna i cista a to je danas retko videti
mene pomalo bocka sto ljudi danas toliko potenciraju sex, postalo je deo nekepop-kulture gde polako metastazira u nesto izvrnuto
njihove godine tu daju drugu dimenziju i meni je drago sto je momak podrzava i ne forsira
 

Back
Top