Kad dobije vlast da li se čovek promeni

Nemam odgovor iz prve ruke jer nikad nisam bila vlast :) ali znam da postoje dva rasirena misljenja: Prvo da se covek promeni kad dobije vlast a drugo da se on ne menja tad vec samo tek tada pokaze pravo lice koje je do tada bilo skriveno ili neprimeceno.
Mislim da svaka promena situacije, navika i nacina zivota, bilo losa ili dobra mora promeniti coveka. Naravno ne potpuno ali mnogo toga menja u svakom slucaju.
 
Poštovana Anita91 ali šta je u realnosti?

Pa u realnosti nema tog zlatnog pravila i poreda napredovanja. I dobijemo teznju za napredovanjem radi sto manjeg rada i sto vece plate, sto je naravno zacrtano da propadne. Ali gde god ima ovaj poredak odgovornog vrha i postovanih clanova, ta organizacija ce samo napredovati vremenom.
Mada ovo vec nije tema, tema je da li se ljudi menjaju, a odgovor je svakako da. No kao sto rece necisto srce, kako koji, nema nekog specificng pravila. Sta vi mislite cunami?
 
Pa u realnosti nema tog zlatnog pravila i poreda napredovanja. I dobijemo teznju za napredovanjem radi sto manjeg rada i sto vece plate, sto je naravno zacrtano da propadne. Ali gde god ima ovaj poredak odgovornog vrha i postovanih clanova, ta organizacija ce samo napredovati vremenom.
Mada ovo vec nije tema, tema je da li se ljudi menjaju, a odgovor je svakako da. No kao sto rece necisto srce, kako koji, nema nekog specificng pravila. Sta vi mislite cunami?

Pokazuju svoje pravo lice,a dovedu sebe,poštovana gospđice Anita91,toliko u izuzetno specifično stanje svesti i počnu da veruju kako se nisu promenili oni nego svi drugi,
 
Koliko ima istine u toj staroj narodnoj mudrosti...da li se covek menja posle dolaska na vlast ili tek tada pokazuje svoje pravo lice...misli se na bilo koju vrstu vlasti od mesne zajednice pa do vrha drzave ukljucujuci i raznorazne forumske i podforumske vlasti na razno-raznim internet sajtovima!!!???

Apsolutna istina i dokazano u praksi. Ja se licno uverio.
 
Zbog ne principejelnosti moderatora i njihovog uživljavanja u ulogu svetih krava virtuelnog sveta sam otvorio ovu temu, idadeibaba nije kažnjen ali je supermoderator neša t,moj sugrađan ,nadam se upoznaćemo se ,ja ću se potruditi, zatvorio dve teme ,koje se tiču ne princioijelnosti vlasti
hvala

Pa to samo pokazuje, da oni ne zele da rese problem, i d aih nije briga, i to je jos simbolicno uradio supermoderator. Valjda ti je jasno do sada da tim cutanjem i nereagovanjem oni jasno pokazuju da to sto radi pomenuti gospodin odbravaju.
A najverovatnije do kraja dana ce dobiti neku smesnu kaznu, tipa 1 ili 2 dana bana i onda opet sve. Da je pravda bio bi on banovan vec pre 2 nedelje. Sad bi samo banovanje moderatora i smenjivanje(adekvatnijim i pravednijim) istih dovelo do nekih rezultata.
 
Pa to samo pokazuje, da oni ne zele da rese problem, i d aih nije briga, i to je jos simbolicno uradio supermoderator. Valjda ti je jasno do sada da tim cutanjem i nereagovanjem oni jasno pokazuju da to sto radi pomenuti gospodin odbravaju.
A najverovatnije do kraja dana ce dobiti neku smesnu kaznu, tipa 1 ili 2 dana bana i onda opet sve. Da je pravda bio bi on banovan vec pre 2 nedelje. Sad bi samo banovanje moderatora i smenjivanje(adekvatnijim i pravednijim) istih dovelo do nekih rezultata.

Poštovana Anita 91 ,znači dole vlada ,dole pendrekaši je jedino rešenje da se stvari dovedu u red,
 
Zbog ne principejelnosti moderatora i njihovog uživljavanja u ulogu svetih krava virtuelnog sveta sam otvorio ovu temu, idadeibaba nije kažnjen ali je supermoderator neša t,moj sugrađan ,nadam se upoznaćemo se ,ja ću se potruditi, zatvorio dve teme ,koje se tiču ne principijelnosti vlasti
hvala

Znaš kako kažu ambasadore, ne boj se kera koji laje....tako da nije ni čudno otkud moderacija toleriše lajanje..
 

Back
Top