ljubav

kakav kreten..al tek ti sto se javlaju..pa ja to stvarno ne mogu da razumem...al bar sam se nasmejala..jos uvek ne mogu da verujem...ljudska glupost stvarno nema granica

A tek kada ljudi razbijaju jaja na glavi zbog toga što im je to rekao čarobnjak ili kada se provlače ispod stola jer im je to rekao čarobnjak :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
A tek kada ljudi razbijaju jaja na glavi zbog toga što im je to rekao čarobnjak ili kada se provlače ispod stola jer im je to rekao čarobnjak :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

ma znash..ono..ljudi u muci..svasta rade..to jos ajd da i pokusam da razumem:)
ja kad sma bila trudna..rekli mi da nesmem da pijem lekove protiv glavobolje a glava me odkidala...i onda mi neka riba rekla da zagrlim drvo..kao ono ce izvuci bol..mozes li misliti koliko sam bila ocajna kad asam i drvo grlila..hehehe...i gurla beli luk u oho i to su mi rekli da ce od toga da mi prodje..pa me muz nocu hitno vozio u bolnicu da mi vade luk iz uha jer sam naravno kreten duboko gurnula....hahaha tako da mogu nekako d aukapiram ocajne ljude
 
ma znash..ono..ljudi u muci..svasta rade..to jos ajd da i pokusam da razumem:)
ja kad sma bila trudna..rekli mi da nesmem da pijem lekove protiv glavobolje a glava me odkidala...i onda mi neka riba rekla da zagrlim drvo..kao ono ce izvuci bol..mozes li misliti koliko sam bila ocajna kad asam i drvo grlila..hehehe...i gurla beli luk u oho i to su mi rekli da ce od toga da mi prodje..pa me muz nocu hitno vozio u bolnicu da mi vade luk iz uha jer sam naravno kreten duboko gurnula....hahaha tako da mogu nekako d aukapiram ocajne ljude

Za očajne ljude mi je jasno, ali kada nazovu u vezi ljubavi, kladionice i slično, pa kada im "čarobnjak" ( koji živi u dvorcu sa četiri žene, dve čarobnice, tri lava i dva polutigra ) kaže da rade takve gluposti skupljaju tri olovke različitih boja, pa stavljaju na televizor i po tome kriške hleba :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
To samo govori o tome koliko ljubav može da gurne čoveka u očaj..i koliko ljubav
može da zaboli,da čovek radi sve samo da prestane..a naravno,neko to koristi i
ismeva kao i ovaj dotični zaebant..:lol:
 
Nesrecna zaljubljenost da.

Uvek mi se činilo da je moja zaljubljenost gušila kako mene, tako i onog u koga sam bila zaljubljena. Činila me je neslobodnom, kao da sam rob sopstvenih emocija zbog kojih ne mogu da budem racionalna. Radila sam stvari koje inače ne bih. Kad bi zaljubljenost prošla, izgledala mi je poput lude, probančene noći kada se o njoj sutradan trezno razmišlja.
Koliko oplemenjuje, koliko poleta ti da - toliko ti i oduzme. Upadneš u izmenjeno stanje, s neizvesnim ishodom u šta ćeš se na kraju pretvoriti, ili da li će na zaljubljenost biti odgovoreno i, ako bude odgovoreno, hoće li ona evoluirati u ljubav. Mnogo neizvesnosti, grozničavosti, mnogo rizika, mnogo toga što te uzdrma.
Liči na bolest - čak i kad nije nesrećna zaljubljenost.
 
u pravu si..moja zaljubljenost je bolest..gusi onog kog volim..smrc..pretpostavljam..posto kad volim onda je to strasnog intenziteta...ludilo..tako da je zaljubljenost..ludilo..kod mene
 
Nesvesno sam dala dijagnozu ljubavi..:confused:

Da,biti zaljubljen liči na bolest...ko virus.
Neko taj virus preboli na nogama,brzo i naizgled bez posledica a neko
dugo boluje...:roll:
 
dirljivo..svi pisete o zaljubljenosti u PROSLOM vremenu:mrgreen:
trideset sedam sa dvaaaaaa
toliko topla sam jaaaa:lol:
jeste, biti nezaljuljben je divno, blazeno stanje mira, tihe uravnotezene srece..
cak i ja , koja volim da budem zaljubljena, potpuno sam zasicena tim osecanjem zudnje za nekim..to je osecanje koje je gadno, nema u tome nista lepo..
zudnja je losa..to je valjda jedino oko cega su se i sve religije slozile...
 
Postoji..samo ta ljubav koja dolazi iza zaljubljenosti je manje intenzivna,
manje inspirativna pa često predje u ravnodušnost..mislim da je Koto to htela da naglasi.
Stalno smo u nekoj potrazi za nečim što će zadržati našu pažnju,nešto zbog čega će noge
klecnuti u kolenima,nešto što može da liči na "onoliku ljubav" ali čini mi se da je samo ta
inicijalna kapisla u vidu zaljubljenosti merilo intenziteta nadolazeće ljubavi..
 
dirljivo..svi pisete o zaljubljenosti u PROSLOM vremenu:mrgreen:
trideset sedam sa dvaaaaaa
toliko topla sam jaaaa:lol:
jeste, biti nezaljuljben je divno, blazeno stanje mira, tihe uravnotezene srece..
cak i ja , koja volim da budem zaljubljena, potpuno sam zasicena tim osecanjem zudnje za nekim..to je osecanje koje je gadno, nema u tome nista lepo..
zudnja je losa..to je valjda jedino oko cega su se i sve religije slozile...

Mani ti to stanje mira... a sta cemo sa prolecem, budjenjem, cvece cveta, ptice pevaju, bude se virusi...hehehe..:per:
 
Ljubav je kao hodanje po oblacima...
Naravno u naj pozitivnijem smislu...
Hod u polusvesnom stanju koje nas vuče napred...vuče nas da rizikujemo No matter what...
U najvećem broju slučajeva dolazi do "otrežnjenja", nekada ne rado...
A poneko jednostavno zauvek želi da ostane u toj prvoj "fazi" i da nikada iz nje ne izađe...

Treba znati poznavati i voleti ljubav...jer to je umetnost...
 

Back
Top