ljubav

Može odnos trajno da ostane u vr, baš zato što je deo nekog odnosa koji ne treba kvariti prelaženjem u rl, zavisi od osobe do osobe i od situacije do situacije.

Što se tiče laži i prevare, ne bih se složio, pre bih rekao da su ljudi puno iskreniji u vr nego u rl, baš zbog mogućnosti određenog stepena anonimnosti ljudi koji kontaktiraju.
naravno da moze da ostane u vr, lep, topao, prijateljski, nezan, iskren..ali to ipak nije ni blizu ljubavi. vise prijateljstvo, bajka, sanjaranje, kako oces...:)
a sto se prevare tice, u vr neko moze dozivotno da te laze da ima 30 god i da je doktor nauka..a u stvari je penzionisani nastavnik srpskog:)
sto ne menja njegovu ljudsku sustinu, koja te privukla,ali i te kako moze da te vara i laze
a u rl..
neko moze da te levati otprilike onoliko koliko mu dozvolis..:)
 
pa kako ne vidish..zanosenje stvara iskrivljenu sliku..pretvara se u nadanje..znas kako boli dupence kad padnes sa visine..no nije to najstrasnije..taj deo tela se zaleci...ali jedan drugi..jako tesko:(
i tesko to podnosim..razbijem se kao vaza pa ne mogu dugo da se sastavim:(

hm, ako treba da biram dal cu da rizikujem razbijanje, il ce pauci po meni da pletu paucinu, i da se sleze prasina..uvek biram razbijanje:)
 
pa kako ne vidish..zanosenje stvara iskrivljenu sliku..pretvara se u nadanje..znas kako boli dupence kad padnes sa visine..no nije to najstrasnije..taj deo tela se zaleci...ali jedan drugi..jako tesko:(
i tesko to podnosim..razbijem se kao vaza pa ne mogu dugo da se sastavim:(

Tako reci............LJUBAV u suštini :)

E da kada boli dupence nije problem, srce kada zaboli to je već problem, ali ako još duša zaboli e to je onda sudbina najverovatnije.....

Tako da ako te je zabolelo samo srce do sada, onda nije strašno, teško jeste i gadno, ali se ide dalje nekada nekako.........

Ako te je duša zabolela, onda tu pomoći nema, nažalost.....

A sastavljanje svakome traje dugo kada je takvo razbijanje u pitanju, samo što se svi sastavlaju na različite načine, neko se povuče ili nestane, neko se zakopa u najteže moguće poslove, neko postane agresivan, neko depresivan....zavisi od osobe do osobe.

Mada kako god se neko sastavljao, teško je u svakom slučaju :(
 
Tako reci............LJUBAV u suštini :)

E da kada boli dupence nije problem, srce kada zaboli to je već problem, ali ako još duša zaboli e to je onda sudbina najverovatnije.....

Tako da ako te je zabolelo samo srce do sada, onda nije strašno, teško jeste i gadno, ali se ide dalje nekada nekako.........

Ako te je duša zabolela, onda tu pomoći nema, nažalost.....

A sastavljanje svakome traje dugo kada je takvo razbijanje u pitanju, samo što se svi sastavlaju na različite načine, neko se povuče ili nestane, neko se zakopa u najteže moguće poslove, neko postane agresivan, neko depresivan....zavisi od osobe do osobe.

Mada kako god se neko sastavljao, teško je u svakom slučaju :(
a neko dodje na forum...da dusha boli..i pomoci nema...ali srce jos izdajnicki kuca:D..i tinja neka nada..mmmm..to je dobar znak
 
pa ono jes..i to je lepo, to s cvecem:)
kod mene je druga situacija.
ja sam mnogo ocvrsla, tesko me je razbiti. mnogo tesko.
vidim i sto necu da vidim, cujem i sto ne treba da cujem. i kad bih htela, samozavaravanje mi vise jednostavno ne ide od ruke..
zato se i ne plasim.:)
ipak sam ja dupla devica
 
pa ono jes..i to je lepo, to s cvecem:)
kod mene je druga situacija.
ja sam mnogo ocvrsla, tesko me je razbiti. mnogo tesko.
vidim i sto necu da vidim, cujem i sto ne treba da cujem. i kad bih htela, samozavaravanje mi vise jednostavno ne ide od ruke..
zato se i ne plasim.:)
ipak sam ja dupla devica

Na podvučeno se samo :whistling:

Dupla devica, to ti je kao da si napisala na sebi "Razbijam se sigurno" :D
 
hahahaha e odlicno si to rekao..nespretnima ...kako se samo bahato ponasaju prema prirodnim lepotama


a ovo za tvoju definiciju nade aaaaaaaaaa pretvorila sam se u oci da citam tvoj odgovor:eek: vidi kolike su:p

Ne, ne, ne ipak imam srca da ne rušim nadu koja je svima potrebna, čak ju je i Pandora imala :D
 
i ah da skorpije ribe se izgleda lako lupaju...smrc..u cega da se pretvorim?

Jedino astrologa da pitamo :think:

Uosatlom nije sve samo u znaku i podznaku, raspored planeta po kućama u momentu rođenja, vreme rođenja tačno a za to trebaju efemeride, tačno mesto rođenja, geografska širina i dužina...itd, ima tu dosta toga, kao što rekoh treba nam astrolog i to dobar :cool:

Samo da nije neko ko Milan Tarot :hahaha:
 
Jedino astrologa da pitamo :think:

Uosatlom nije sve samo u znaku i podznaku, raspored planeta po kućama u momentu rođenja, vreme rođenja tačno a za to trebaju efemeride, tačno mesto rođenja, geografska širina i dužina...itd, ima tu dosta toga, kao što rekoh treba nam astrolog i to dobar :cool:

Samo da nije neko ko Milan Tarot :hahaha:
treba li da ti kazem ko je skoro pominjao bas milana tarota:cool:
 

Back
Top