Call Of Cthulhu-Dark Corners Of The World...pomoc oko samog kraja igre

PsYx

Početnik
Poruka
47
Molim za pomoc...Znaci u pitanju je poslednji nivo Air-Filled Tunnels i to na samom kraju!!!
Znaci sve sam obavio... pustio onu vodu iz onih statua, ubio Hydru, izasao iz hrama, video kako podmornica rasutra onaj podzemni grad... i problem je kad idem ka izlazu kod same one kapije(gde te zarobi Sebastian March na samom pocetku Air-Filled Tunnels-a) jednostavno me nesto ubije...ne stignem cak ni da vidim sta... Ja bih rekao da je to ono kamenje sto pada al mi je to malo nemoguce jer samo taj deo prelazim vec mesec dana...znam napamet gde ce koji kamen da padne :sad2:. Pomislio sam da je bug i prevrnuo sam svaki zivi forum na netu al nigde nisam nasao da bilo ko ima isti ili slican problem... Jedino sto sam procitao korisno je da ako se ne kreces dovoljno brzo onda stradas ali ja jednostavno ne mogu da se krecem brze nego sto je to isprogramirano u igrci...Ako je neko presao Call Of Cthulhu ili je imao ovakav bug molllllliiiiiimmmmm za odgovor....otprilike sam pao u depresiju :sad2: ne mogu da predjem j****i nivo vec mesec dana...:sad2:
 
Molim za pomoc...Znaci u pitanju je poslednji nivo Air-Filled Tunnels i to na samom kraju!!!
Znaci sve sam obavio... pustio onu vodu iz onih statua, ubio Hydru, izasao iz hrama, video kako podmornica rasutra onaj podzemni grad... i problem je kad idem ka izlazu kod same one kapije(gde te zarobi Sebastian March na samom pocetku Air-Filled Tunnels-a) jednostavno me nesto ubije...ne stignem cak ni da vidim sta... Ja bih rekao da je to ono kamenje sto pada al mi je to malo nemoguce jer samo taj deo prelazim vec mesec dana...znam napamet gde ce koji kamen da padne :sad2:. Pomislio sam da je bug i prevrnuo sam svaki zivi forum na netu al nigde nisam nasao da bilo ko ima isti ili slican problem... Jedino sto sam procitao korisno je da ako se ne kreces dovoljno brzo onda stradas ali ja jednostavno ne mogu da se krecem brze nego sto je to isprogramirano u igrci...Ako je neko presao Call Of Cthulhu ili je imao ovakav bug molllllliiiiiimmmmm za odgovor....otprilike sam pao u depresiju :sad2: ne mogu da predjem j****i nivo vec mesec dana...:sad2:
Znam na sta mislis i ja sam se smorio i hteo sam da uninstaliram igru a najgore sranje je sto kad pogines tu , vraca te do one dvorane pa ajde jovo nanovo.Nije bug.Fora jeste u brzom kretanju gledaj da pronadjes najkracu putanju kretanja kreci se dijagonalno i koristi cesto skokove da bi se brze kretao.Gledaj kad udjes u tunel da se odrazis kako treba i idi pravo kroz prolaz i desno odmah.Kad to predjes nemoj da se opustis kao ja(ako pogines nazad u dvoranu:dash:) jer posle treba da se povuku dve rucice i da stavis onaj predmet sto si uzeo u dvorani ali moras sve to brzo da uradis da te ne zatrpa zemljotres.Kad sam izbegao kamenje ja sam pauzirao igru da proslavim uz jedno pice.Posle toga je kraj i saznaces zasto je glavni junak zavrsio u ludnici.Inace igra je do jaja i steta sto nisu napravili nastavak iako je bilo nagovestaja.Meni je najbolji deo na brodu.mada ni ona fabrika nije losa.Pozz i budi uporan ja sam se jebavao dva dana dok nisam presao.
 
Poslednja izmena:

Back
Top