analize za IVF-hitno

cupko

Zainteresovan član
Poruka
103
Molila bih nasu Dr. a i sve one koji nesto znaju o tome da mi pomognu. Naime radi se o tome da sam u fazi priprema za IVF i potrebno mi je da uradim oko 30-tak analiza. Za vecinu od njih sam saznala gde se rade i ostale detalje ali par njih mi i dalje predstavljaju problem.Posto nisam iz BG moram sve to unapred znati i isplanirati dolazak,odmor itd a telefonske veze su iz mog mesta tako ocajne da i kad nakon pola sata dobijem GAK- niko se ne javlja na centrali pa sad mozete zamisliti...Zato ako neko zna neka mi javi gde se PRIVATNO moze uraditi, koliko kosta i potrebne pripreme za:
1) Lupus koagulans
2) trombofilije
Ono sto sam ja uspela saznati je da se to radi na GAK-u da to radi Dr. Miljic,mora se zakazati prvo razgovor sa njim pa on daje predlog da se analize urade pa tek onda nakon 2-3 nedelje ponovo kod njega na kosultacije za sta dalje tj. ne daje vam analize" u ruke" Zato sam i naglasila privatno da bih izbegla toliko cimanje jer je vreme jedan od faktora koji igra veliku ulogu za IVF a meni su analize potrebne da bih prilozila doktoru koji ce voditi IVF.Mislim da je malo zbunjujuce da u celom Beogradu to radi samo jedan lekar i da nema privatnih lab. koje bi to mogle uraditi.

3) Histeroskopija. Znam da se ide sa uputom za GAK ali me intresuje za koliko se to zavrsava, tj da li mora da se lezi u bolnici zbog nekih priprema, koje su to pripreme i koje analize morate imati pre dolaska ili se to moze uraditi u toku dan dva.
Znam da sam malo oduzila ali evo vec dve nedelje pokusavam dobiti neke informacije u vezi toga ali bez uspeha zato sam se i registrovala na ovom forumu u nadi da ce mi Dr. ili mozda neko ko je imao isti ili slican problem moci da pomogne.
Unapred hvala na svim odgovorima i na strpljenju.
 
Zao mi je, ja nemam te informacije.
Ono sto vam mogu reci to je da ne setate od klinike do klinike neg da se drzite jednog lekara koji ce vas uputiti na nadleznu ustanovu,laboratoriju...e sad kako sve uklopiti, probajte uzeti godisnji ili bolovanje...koliko sam upoznata za neke od intervencija koje prethode ivf potrebno je hospitalizovati pacijentkinju...nisam sigurna ali mislim da to tako ide.
 

Back
Top