Novi otrov

Vucko svalercina se vratio, i to sa devojkom:dash: Kad sam ga videla sva srecna ga nahranila s prozora al kad je pojeo seo ispred kucice i cvili :think: Izmadjem da vidim, kad u kucici-zenska:besna: Pokusavala da je odvedem dalje, da ostavim hranu, on ili nece za mnom, lezi pored nje ili kad krene ide i ona. Sve to ne bi bilo tako strasno da moj komsiluk nije ogorcen na pse, sad su se taman navikli na njega jednog jedinog, ako vide i nju bojim se da se ne razbesne, neko vreme mu kucicu ne diraju. Posto sam otrov kao razlog njegovog nestanka eliminisala, selim se na drugu temu za resenje:confused:
 
Prijavi zoohigijeni mesto gde si videla mrtve životinje da ih pokupe.
Što se tiče otrova ne možeš da proceniš...ali imajući u vidu da je više mrtvih na malom prostoru sve ukazuje na to...bez pregleda niko nemože tačno da zna..
 
Moj pas je uginuo pre vise od 8 godina od trovanja. Jezik mu je bio zelen, a onda sam ja dva dana nakon uginuca pronasao neku gnjecavu smesu svetlo zelene boje. Pronasao sam ga mrtvog u drvari nekih sat i po od kada je to pojeo. Bio je vec ukocen kao da je bio mrtav 5 dana. Ne znam kakav bi to otrov mogao da bude?
 
Evo izgledalo je otprilike ovako samo sto nije bilo zuckasto vec vise svetlo zeleno.

kreozan.jpg


I ovako.

trovanje-pasa-670x446.jpg
 
Da, znam ali je on uglavnom zute boje a ovo sto sam ja nasao je bilo svetlo zelene. E,sada, jedino ako nesto stavljaju u kreozan da bi se brze sirio ili bio jaci ba da dobije svetlo zelenu boju.
 

Back
Top