EKONOMSKA SKOLA CACAK

Hm....vise Zatvor nego skola. Ako se uzme u obzir da je okruzena sa svih strana i da 'stanovnike' ovog malog mesta snabdeva jedno jadno drvo kome bi pre oni morali da daju vestacko disanje, nego li da od njega ocekuju kiseonik. Profesori su katastrofa, ili ne predaju uopste, ili predaju suvise! U oba slucaja ispituju. Naravno postoji tu par profesora (da se nabroje na prste jedne ruke) kojima se moze samo cestitati, ali nekolicina je nebitna kada se stavi u odnos sa 'celim'. O kabinetima i nazovite 'higijeni' u skolskim odajama da ne govorim! Ni o dosadi koja vlada skolom! Glavna tema jesu odeca, sminka, i masne kose profesora, o kojima pricaju cak i momci (sto vam govori o tome koliko su oni 'musko' u toj skoli). Znaci, strasno! Ne kazem da su druge skole mnogo bolje, ali za ovu znam da nije.
Elem, da ne bude zabune, Ja ucim u toj skoli, i s'toga imam puno pravo da je blatim i sirim njenu price o njenoj realnosti-"ko ce koga ako ne svoj svoga?" :P. Drugima to ne bih preporucivala.
 
tacno,skola je vise zatvor nego skola,profesori su malo vise fiju fiju,casovi su onako zavisi kako koji,ali odeljenje mi je extra sto je normalno vaznije od toga kakva mi je skola tako da mi vreme ovde brzo proleti,ali mora da se uci kao u svakoj skoli mada neki predmeti su katastrofa npr.pravo-to ti je sve bubanje napamet,ali ima i dobrih predmeta
 
Poslednja izmena:
Što se tiče škole kao škole prosečna je, tačno je da je škola više zatvor nego škola, pravila u školi su smešna -.- Profesori 80% njih veze nema. Što se tiče smera službenik osiguranja to mogu svašta da kažem zato sto sam i sama taj smer. Sve 4 godine ima po 10 predmeta a učis najviše njih 7. Ima dosta nepotrebnih predmeta (neki su i izborni) koji ne trebaju uopšte na ovom smeru poput ekologije, zdravstvenog, istorije umetnosti, itd. Smer generalno nije loš. Koga zanimaju profesori, neka mi piše.
 

Back
Top