KOJE STRIPOVE SKUPLJATE

znaci ja sam poceo skoro da skupljam stripove.Kupujem sve od Veselog cetvrtka i skupljam Alan Ford-a.
Nekako skrpim od dzeparca.inace ako neko zna koliko kosta da se naruce stripovi preko Darkwood-a
neka mi kaze!!!
Unapred zahvalan!!!
 
Imam stare brojeve Alana Forda i sve stare brojeve repriziraju,a humor je manjeg kvaliteta nego u starim brojevima! Mada nisam ga skoro uzeo! Simpsonovi,Betmen,Fantasticna 4 i ostale gluposti su obicna sranja koja ne zasluzuju da postoje i citaju ih ili majmuni koji nemaju zivota,kompjuterski frikovi ili deca! Najbolji strip po meni je Maxmagnus,onaj ministar finansija je jako slican nasem!
 
Ovo se retko cuje...verovatno ne razumes taj humor...pa da...simpsonovi su tvoj nivo:cool:

:worth:Blek,Zagor,Dylan i Alan....

Da imam kinte i gde da nabavim,ne sumLJam da bih i Sandmana posedovala:D

sta lupas gluposti da su simpsonovi moj nivo moj nivo je tex i talicni tom,ja simpsonove samo tako citam da bi imao malo vise stripova,i kada ne izlaze ovi sto ih skupljam onda kupujem simpsonove......:rtfm:
 
Kakav je to strip ko ga izdaje i koliko kosta??? :think:

Kiosk izdanje, kosta 190, u Darkvudu 160, super je serijal, medju najboljim Bonelli. Izdaje ga Wizard comics, ovi sto i Bleka izdaju.

A ja skupljam svasta, da se ponovim, Martija, Dylana i Zagora u HC izdanju, razne albume i novele.
Ti koji kazes da je Betmen glup, procitaj Povratak Mracnog Viteza, izdao ga je Beli Put 800 dinara, 200 strana, ful kolor, dzabe.
Ako znas engleski dacu skenove
 

Back
Top