In Flames

Bacha

Aktivan član
Poruka
1.185
Da li ima ovde jos neko ko slusa In flames??

Death Metal bend iz Svedske... Pa da li jos ko slusa?? i koje pesme su vam omiljene...

meni su Crawling Through Knives,Trigger,Come Clarity,World of Promises,Colony...


po meni najbolja od ovih sto sam nabrojao :)
 
imam celu diskografiju
sviđaju mi se i oni stari melodeath albumi a i ovi novi što vuku na metalcore, ne smeta mi.
a sve je krenulo od cloud connected koju sam slučajno čula na last.fm-u
omiljene colony, behind space, bullet ride, pinball map, only for the weak naravno, dawn of a new day, metaphor ubedljivo, trigger, the quiet place, come clarity, take this life i skoro ceo a sense of purpose...
 
omiljene colony, behind space, bullet ride, pinball map, only for the weak naravno, dawn of a new day, metaphor ubedljivo, trigger, the quiet place, come clarity, take this life i skoro ceo a sense of purpose...
Hm, dobar ukus ;)
De Sense of Purpose, ispovracao sam se xD
Alias i The Chosen Pessimist vrede tu.

Jester Race ftw, TO je pravi In Flames (mada STYE mi je najbolji album).
 
Poslednja izmena:
E a ja kada sam počinjao temu o njima pre vek i po niko se nije oglašavao.cccc

Vidim da se omladina počela žešće ložiti na Skandinavce.Više nego u moje vreme.
Flamesi su mi omiljeni metal bend naravno posle Gardijana.

Omiljena stvar - Artefacts of the black rain,možda Trigger...ali definitivno prva.

I da...oni su metal core band!
 
Meni je zvono na mobu Stabwound od Necrophagista, pa? Svi se useru kad pocne da vristi.

Skandinavci imaju mnogo dobru i kvalitetnu metal scenu, a pritom i svoj originalan trip. In Flames je mama, jeste da su promasili pravac u poslednjem albumu, al ne bunim se. Novi album, nova turneja, i konacno da su odlucili da dodju ovamo. Cupao sam kosu sa glave svaki put kad bih na tour stranici sajta video sve sto nije Srbija. Za ovo nisam mogao da verujem. Jos ne verujem. Bice j..... do jaja.

IN FLAMES WE TRUST!
 
Poslednja izmena:

Back
Top