Guantanamo zatvoren

Q. in perpetuum hibernum

Stara legenda
Poruka
88.488
Prvi veliki čin novog predsednika SAD-a:

Zločinački atvor u Gvantanamu je zatvoren

v122068p0.jpg
 
Ono što bi Srbija trebalo da uradi je da se nenormalno uliže novom predsedniku, još dok je tek stupio na vlast.

Samo naravno, kakve tikve vladaju u Beogradu, to neće učiniti...

Hahaha, koji si ti....da ne kažem šta ! Pazi molim te, da se ulizuju amerikanskom predsedniku ! z:D

Znači, ti radiš u nekoj firmi i dođe novi šef ili direktor i ti prvog dana u 7 sati ujutru umesto na svoje radno mesto odeš u njegovu kancelariju i počneš:

Dobro jutro, direktore, kako ste, direktore, jel ste lepo pajkili direktore, jel ste imali jutarnji sex direktore, kako vam je bilo ? Ako nije bilo dobro, evo ja ću da pripomognem, i skidaš gaće, vataš se za cev od radijatora a guzu okrećeš prema direktoru i kažeš mu: Je8ite me slobodno, druže direktore a moju guzu nemojte da žalite ! Niste vi ni prvi ni poslednji kome sam je dao ! z:D

A ako te on odbije, ti se obučeš ali nastaviš da se motaš oko njega, pa mu ponudiš da mu skuvaš kafu, pa ga pitaš dal mu udobna fotelja, pa mu ponudiš čašu vode, pa ako ga negde svrbi ti ga počešeš, pa počneš da ga pipkaš sve niže...z:lol:

Ladno bi ti reko: BEŽI BRE TAMO PE*ERU JEDAN !!! z:D
 
Ono što bi Srbija trebalo da uradi je da se nenormalno uliže novom predsedniku, još dok je tek stupio na vlast.

Samo naravno, kakve tikve vladaju u Beogradu, to neće učiniti...

A pazite vi koji je to mizeran način razmišljanja !!! I još naši ispadaju tikve što neće da se guraju u du*e Obami ! z:D

Pa šta treba sad da rade, da mu ližu du*e ili ja*ca samo zato što je on nova marioneta u rukama američkih i jevrejskih bankarstih i drugih finansijskih korporacija i lobista ? Jel treba sad da odu u Ovalnu sobu i da mu se natrte ko što bi se ti natrtio onom direktoru ? z:D

Pa čoveče Srbija treba da gleda svoje interese i da se bori za njih a ne da mu se ulizuje zato što je ulizivanje uvek kontraproduktivno i nije u skladu sa našim interesima !
 

Back
Top