problem sa dvd titlovima

boskosn

Početnik
Poruka
3
kod mog prijatelja, prilikom pustanja dvd filmova pomocu power dvd ili nero show time ne moze se procitati prevod. Vidi se samo vrh slova prevoda, a slika kao da je malo uvecana. . probali smo sa ponovnim instaliranjem power dvd ali je problem ostao. . . dok DVIX filmovi rade bez problema pomocu MV2 plejera..ista stvar je kod orginala i drugih...
hvala. . .
 
... BS ti ne bih preporucio a ako ga instaliras videces i zbog cega naravno ako imas neki antivirus
@benitez

O čemu pričaš, molim te?!
Voleo bih da ovo gore i podrobnije obrazložiš.




445_Po_tujte_pravila.gif
 
Bs player nekada moj omiljeni player sam izbacio iz upotrebe jer mi prilikom instalacije NOD32 javlja da on poseuje nekog crva ili trojanca. Svako pustanje istog mi dize NOD32 sa upozorenem. Ja sam ga tako izbacio iz upotrebe kristim GomPlayer koji pusta sve zivo i po meni je za sada No1. Bez uvrede to bi bilo to, mozda ce koristiti nekom ko nema nikakvu zastitu..
 
@benitez

Ko želi da koristi besplatnu verziju BSPlayera može da je skine sa originalnog sajta bez ikakave bojazni da će imati nekakvih problema. Takođe, ko želi da kupi komercijalnu verziju BSPlayerPRO može to uraditi preko istog sajta ili kod nekog od ovlašćenih distributera. Međutim, ko skine komercijalnu verziju sa nekog od piratskih sajtova (što mislim da si i ti uradio), može očekivati (mada ne mora da znači i uvek) da mu AV program signalizira infekciju prilikom pokušaja instalacije. Ali to ne znači da treba generalizovati stvar i reći da BSPlayer ne valja ili da je zaražen virusima. Sve zavisi od nas samih, kako se ponašamo na internetu i odakle skidamo stvari.
smiley_emoticons_wink.gif





445_Po_tujte_pravila.gif
 
kod mog prijatelja, prilikom pustanja dvd filmova pomocu power dvd ili nero show time ne moze se procitati prevod. Vidi se samo vrh slova prevoda, a slika kao da je malo uvecana. . probali smo sa ponovnim instaliranjem power dvd ali je problem ostao. . . dok DVIX filmovi rade bez problema pomocu MV2 plejera..ista stvar je kod orginala i drugih...
hvala. . .

Pa smanji velicinu slike pa ces videti i prevod tj cela slova istoga
 
Ja jesam skinuo besplatnu verziju sa originalnog sajta, zato sam bio i zabrinut.
Moje izvinjenje ako sam time nekoga povredio. Nesto sto je besplatno nije piraterija
i naravno uvek skidati sa originalnog sajta ali za svaki slucaj kupite legalni Antivirusni program
 

Back
Top