Dimitrije Vojnov

E,bas vala....meni je svaka njegova uloga sa bradom iritantna....pogotovo u onoj nekoj seriji,ne znam kako joj je ime.....nisam pratila,samo kad saltam,vidim njega kao nekog nadrndanog dedu....uvek ista faca....do duse od brade mi se cini da je tako....A,kako je bio dobar u Decku koji obecava,i kako smo ga svi obozavali kao Miska.....stvarno genijalan glumac!

Definitivno je otkrio nove nivoe dna
kada se pojavio u ulozi namrdgodjenog,asocijalnog rancera zvanog Paja "Trosak"
u seriji "Porodicno Blago",
uxxx kad evociram sjecanja na pojedine scene place mi se,
Bercek u istom kadru sa jednim maloumnikom ,prokleta seljacina sto vodi "Grand Show",treba provaliti u arhivu i unistiti taj materijal
koji ga bukvalno "inkriminise",
nekako bih mogao i da zaboravim na tu ulogu
ali to je zaista tesko
buduci da ova serija ne prestaje sa emitovanjem
zajedno sa jos velikim brojem s.ranja predstavlja konstantu
domaceg filmskog/televizijskog programa.
Dok god se nesposobni ljudi nalaze na mjestima tv urednika
program ce biti tako koncipiran.
 
Poslednja izmena:
Pajkic mene nervira jer sam sebe deeebelo precenjuje
Imao je 1 film pre svog vremena(Dechko koji obecava) i jednu simpa bizarnu komediju(Davitelj) ali objektivno u nashoj kinematografiji je nekad bilo mnoogo vecih imena koja nisu za sebe mislila da su bogom dana
pompezni kvazi elitista koji samo neshto ***** u bezuspeshnom pokushaju da bude provokativan...ko i zena mu.
za razliku od nje i Vojinova on je ipak neshto ostavio iza sebe pa ne moze da se svrsta u isti kosh
 
Pajkic mene nervira jer sam sebe deeebelo precenjuje
Imao je 1 film pre svog vremena(Dechko koji obecava) i jednu simpa bizarnu komediju(Davitelj) ali objektivno u nashoj kinematografiji je nekad bilo mnoogo vecih imena koja nisu za sebe mislila da su bogom dana
pompezni kvazi elitista koji samo neshto ***** u bezuspeshnom pokushaju da bude provokativan...ko i zena mu.
za razliku od nje i Vojinova on je ipak neshto ostavio iza sebe pa ne moze da se svrsta u isti kosh

E to je bas ono sto sam ja svojim postom htela da kazem :ok:
 
Pajkic mene nervira jer sam sebe deeebelo precenjuje
Imao je 1 film pre svog vremena(Dechko koji obecava) i jednu simpa bizarnu komediju(Davitelj) ali objektivno u nashoj kinematografiji je nekad bilo mnoogo vecih imena koja nisu za sebe mislila da su bogom dana
pompezni kvazi elitista koji samo neshto ***** u bezuspeshnom pokushaju da bude provokativan...ko i zena mu.
za razliku od nje i Vojinova on je ipak neshto ostavio iza sebe pa ne moze da se svrsta u isti kosh

Ne bih ja Isidoru potcenjivao,
ona je tvorac ovog neponovljivog,revolucionarnog ostvarenja
cak je i ocijena na imdb-u na zavidnom nivou
http://www.imdb.com/title/tt0229354/
 
Kraljica Draga?

Folk pevačici Vesni Vukelić Vendi ponuđena je uloga u filmu o životu Drage Mašin i Aleksandra Obrenovića. Isidora Bjelica i Nebojša Pajkić odlučili su da krajem oktobra počnu snimanje ovog filma, a Vendi je izabrana, jer je, kako kaže Isidora, "spoj seksepila i intelekta". Vendi, koja se nedavno vratila sa tronedeljnog letovanja u Dobrim Vodama, iako još uvek zbunjena, ne krije zadovoljstvo zbog ponuđene glavne ženske uloge. “Posebna je čast, ali i velika odgovornost glumiti kraljicu Dragu koja je obeležila srpsku istoriju, što je za mene vrhunac karijere, rekla je Vendi i dodala da nema tremu i da jedva ceka da snimanje počne. Još uvek se ne zna ko će glumiti Aleksandra, a prema mišljenju Isidore Bjelice medju mlađom generacijom glumaca ne postoji takav potencijal koji bi ulogu mogao da iznese na pravi način, a kad bi Vendi mogla da bira partner bi joj bio mladi glumac Boris Pingović. Ipak, kako kaže, sugurna je da bi Aleksandra najbolje odigrao Al Paćino!

lol-032.gif
lol-032.gif
lol-032.gif
 
Kraljica Draga?

Folk pevačici Vesni Vukelić Vendi ponuđena je uloga u filmu o životu Drage Mašin i Aleksandra Obrenovića. Isidora Bjelica i Nebojša Pajkić odlučili su da krajem oktobra počnu snimanje ovog filma, a Vendi je izabrana, jer je, kako kaže Isidora, "spoj seksepila i intelekta". Vendi, koja se nedavno vratila sa tronedeljnog letovanja u Dobrim Vodama, iako još uvek zbunjena, ne krije zadovoljstvo zbog ponuđene glavne ženske uloge. “Posebna je čast, ali i velika odgovornost glumiti kraljicu Dragu koja je obeležila srpsku istoriju, što je za mene vrhunac karijere, rekla je Vendi i dodala da nema tremu i da jedva ceka da snimanje počne. Još uvek se ne zna ko će glumiti Aleksandra, a prema mišljenju Isidore Bjelice medju mlađom generacijom glumaca ne postoji takav potencijal koji bi ulogu mogao da iznese na pravi način, a kad bi Vendi mogla da bira partner bi joj bio mladi glumac Boris Pingović. Ipak, kako kaže, sugurna je da bi Aleksandra najbolje odigrao Al Paćino!

lol-032.gif
lol-032.gif
lol-032.gif

Zemljo otvori se z:shock:z:shock:z:shock:z:shock: Ova Vendi odma puca na visoko, oce da glumi sa Al Pacinom :) A i gde poveza njega sa Aleksandrom z:D
Aleksandar je bio mladji od Drage, a Al nije bas mladunac, niti je mladji od Vendi :) Toliko o njenom intelektu.
***** ti zivot, pa ona peva pesmu "prćnuo se šarančić", a ovi kazu kako je inteligentna z:(
Ako ona glumi Dragu, Roko Sifredi je jedini moguci Aleksandar ...



Pise Isidora i Nebojsa Pajkic... vidite da su zajedno u tim glupostima. A kad ja kazem da je i Pajkic dileja vi ga branite :)
Pa Isidora je Pajkicu bila ucenica, posto je on drzao(mozda jos uvek drzi, ne znam) katedru za dramaturgiju na FDU, a ona je diplomirani dramaturg (takodje zemljo otvori se :( )
Pajkic je bio ozenjen, ali ga je Isidora kao studentkinja zavela i razveo se od zene z:lol:
 
Poslednja izmena:
dobro, skrenuo je malo... malo više
ali i dalje stoji da je nevidjeno bistar um.
sušta suprotnost MTV Obama Dimitriju i njegovom plastičnom vidjenju svega. ovaj 'Srpski film' je katastrofa, to ako ode u inostranstvo, biće me sramota što sam odavde.

bili sinoć obojica na tvu, nebo i zemlja
 
Poslednja izmena:
Ja ipak cenim Dimitrija. Inace, ne znam koliko vam je poznato ali on je bio student generacije. Kazu i da je napisao jednu dobru predstavu.

ArnoldLayne, o cemu su pricali na TV-u? Ajd malo prepricaj, ako to uradis valjano dacu ti poencice :)
 
emisija posvecena Tirketu.
ma nishta posebno, al je Mita iskoristio svaki priliku da najavi najvecu sramotu u poslednjih 100 godina, tzv 'Srpski film'. pustili par minuta isechka, katastrofa.

Pajkic je vise bio u fazonu da pricha o susretima sa Tirnanicem.
 
Zemljo otvori se z:shock:z:shock:z:shock:z:shock: Ova Vendi odma puca na visoko, oce da glumi sa Al Pacinom :) A i gde poveza njega sa Aleksandrom z:D
Aleksandar je bio mladji od Drage, a Al nije bas mladunac, niti je mladji od Vendi :) Toliko o njenom intelektu.
***** ti zivot, pa ona peva pesmu "prćnuo se šarančić", a ovi kazu kako je inteligentna z:(
Ako ona glumi Dragu, Roko Sifredi je jedini moguci Aleksandar ...



Pise Isidora i Nebojsa Pajkic... vidite da su zajedno u tim glupostima. A kad ja kazem da je i Pajkic dileja vi ga branite :)
Pa Isidora je Pajkicu bila ucenica, posto je on drzao(mozda jos uvek drzi, ne znam) katedru za dramaturgiju na FDU, a ona je diplomirani dramaturg (takodje zemljo otvori se :( )
Pajkic je bio ozenjen, ali ga je Isidora kao studentkinja zavela i razveo se od zene
z:lol:

Pa,da....Vendi redovno cita Vujakliju,i koristi se manje poznatim recima,pa je inteligentna...a Roko je pravi izbor za film sa Vendi,samo,eto...na kraju ce se uzeti!:D :D
Mogu da mislim kakva mu je zena bila kad ga je ova zavela...nemojte samo da kazete kao i mnogi da je Isidora ruzna,ali vrlo sarmantna i zanimljiva.Ona je mnogo prosta i lajava...ali eto,to kod nas prolazi...na zalost!
PS - Dimitrije je radio neku predstavu(sto kazu da je dobra)o Kurt Kobejnu...tj.Kurtova poslednja 3 dana zivota vidjeno ocima mladjanog Vojinova....ja sam npr.cuo da je golo gowno od predstave,ali ne znam,nisam gledao,ali ako je dobro kao Andjeli,i bolje sto nisam!:D
 
Poslednja izmena:
Jao, kada sam ja cula da hoce da uzmu Vendi Vukelic za Dragu, samo sto se nisam slogirala. Ne znam odakle uopste nekome takva ideja? Skoro sam gledala neki snimak emisije na nekoj TV, gde Vendi peva(?!?) mortus pijana uzivo. Mislim da je pevala pesmu - otkaci samnom do ludila...a onda je u delu gde nema teksta pocela da se bacaka i da peva - ajn, cvaj, ajn, cvaj..idemo, kao Hitler...:hahaha:. O Vojnovu nemam neko ''preterano'' misljenje, ima nekih dobrih zamisli i ideja, ali generalno, mislim da se proserava malo vise od svog kalibra.
 

Back
Top