Jedinstveno Kosovo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Marin55

Domaćin
Banovan
Poruka
3.091
Mislim da je doslo pravo vrijeme da Albanci pripoje teritoriju Leposavica i Ibarskog Kolasina i silom i mislim da je situcija zrela za takvo nesto.

Kosovski Srbi su bili nemirni i tokom vladavine UNMIKa tako da oni vise nemaju kompetenciju za enklavu ili necim drugim.

Treba pravdu dovesti u red vec jednom, i da vidim poslije moje stare poznanike Srbe, kao epitet postenih ljudi u Srbiji.
 
Mislim da je doslo pravo vrijeme da Albanci pripoje teritoriju Leposavica i Ibarskog Kolasina i silom i mislim da je situcija zrela za takvo nesto.

Kosovski Srbi su bili nemirni i tokom vladavine UNMIKa tako da oni vise nemaju kompetenciju za enklavu ili necim drugim.

Treba pravdu dovesti u red vec jednom, i da vidim polsije moje stare poznanike Srbe, kao epitet postenih ljudi.

Neka pripoje, ako mogu....:whistling:
 
Mislim da je doslo pravo vrijeme da Albanci pripoje teritoriju Leposavica i Ibarskog Kolasina i silom i mislim da je situcija zrela za takvo nesto.

Kosovski Srbi su bili nemirni i tokom vladavine UNMIKa tako da oni vise nemaju kompetenciju za enklavu ili necim drugim.

Treba pravdu dovesti u red vec jednom, i da vidim polsije moje stare poznanike Srbe, kao epitet postenih ljudi.

То ће вероватно покушати да ураде у наредном периоду. Нови погром Срба на Космету.
То би могло да се спречи ако Србија пошаље војску на границу, али кад је Борис амерички плаћеник. z:(
 
Oni imaju i dan danas poseban stil cenzure u govoru i jos sitite Milosevica, mada ga se neki odricu ali tokom vladavine UNMIKa sproveli su pravu cenzuru da ih niko ne dira a niti da im opsuje Milosevica.

Zapocelo se sve na Kosovu i trebaju se kosovski Srbi smiriti u neovisnom Kosovu ili u Srbiji.
 
Mislim da je doslo pravo vrijeme da Albanci pripoje teritoriju Leposavica i Ibarskog Kolasina i silom i mislim da je situcija zrela za takvo nesto.

Kosovski Srbi su bili nemirni i tokom vladavine UNMIKa tako da oni vise nemaju kompetenciju za enklavu ili necim drugim.

Treba pravdu dovesti u red vec jednom, i da vidim poslije moje stare poznanike Srbe, kao epitet postenih ljudi u Srbiji.

gledaj balijandera dosao da provocira.

mozes da nam pljunes pod prozor balijo a ako ti se ne svidja idi bori se protiv srba u siptarskoj teroristickoj OVK . Pa te onda dabogda kuci vratili u dzaku a sahranili bez tabuta na psecem groblju
 
Oni imaju i dan danas poseban stil cenzure u govoru i jos sitite Milosevica, mada ga se neki odricu ali tokom vladavine UNMIKa sproveli su pravu cenzuru da ih niko ne dira a niti da im opsuje Milosevica.

Zapocelo se sve na Kosovu i trebaju se kosovski Srbi smiriti u neovisnom Kosovu ili u Srbiji.

Ja sam ti prilično realan u tim sporovima, smatram da RS treba ukinuti a Kosovo osamostaliti, ali Albanci su daleko više nemirniji bili i više terora činili.
Srbi na Kosovu su imali pravo i imaju pravo da se bune zbog nezavisnog Kosova. Jer je Kosovska Skupština proglasila nezavisnost na teritoriji celog Kosova, na šta nema pravo. Nezavisnost se može proglasiti samo na onim teritorijama koje kontroliše centralna separatistička vlada. Vlada iz Prištine je kontrolisala oko 90% Kosova, i na tih 90% može proglasiti nezavisnost.
Sasvim je opravdano ponašanje Srba na severu Kosova, i trebalo je da im se dopusti podela Kosova.
 
Ja sam ti prilično realan u tim sporovima, smatram da RS treba ukinuti a Kosovo osamostaliti, ali Albanci su daleko više nemirniji bili i više terora činili.
Srbi na Kosovu su imali pravo i imaju pravo da se bune zbog nezavisnog Kosova. Jer je Kosovska Skupština proglasila nezavisnost na teritoriji celog Kosova, na šta nema pravo. Nezavisnost se može proglasiti samo na onim teritorijama koje kontroliše centralna separatistička vlada. Vlada iz Prištine je kontrolisala oko 90% Kosova, i na tih 90% može proglasiti nezavisnost.
Sasvim je opravdano ponašanje Srba na severu Kosova, i trebalo je da im se dopusti podela Kosova.

mozete i ti i ovaj marin samo da placete.

a ako budete mnogo galamili ima da vam ods arajeva napravimo parkiraliste ne zaboravi da vam se bosnjakistanska fildzan drzavica zavrsava na izlazu iz sarajeva i da sa trebevica i ostalih srpskih brda srpskog sarajeva mozemo ovo vase balijsko da svedemo u ravan.
 
da vam ods arajeva napravimo parkiraliste
ovo vase balijsko da svedemo u ravan.

Sarajevo nije moje i nisam Bošnjak.
Stvarno ne znam šta želiš?

Rekao sam u ranijim temama zašto Republiku Srpsku treba ukinuti ili korigovati.
A što se tiče Kosova, treba mu dati nezavisnost, jer, koji će nam dva miliona nelojalnih šiptara u Srbiji?!
Šta, sutra treba da budu većina u Beogradu i Pančevu?!
 
Ja sam ti prilično realan u tim sporovima, smatram da RS treba ukinuti a Kosovo osamostaliti, ali Albanci su daleko više nemirniji bili i više terora činili.
Srbi na Kosovu su imali pravo i imaju pravo da se bune zbog nezavisnog Kosova. Jer je Kosovska Skupština proglasila nezavisnost na teritoriji celog Kosova, na šta nema pravo. Nezavisnost se može proglasiti samo na onim teritorijama koje kontroliše centralna separatistička vlada. Vlada iz Prištine je kontrolisala oko 90% Kosova, i na tih 90% može proglasiti nezavisnost.
Sasvim je opravdano ponašanje Srba na severu Kosova, i trebalo je da im se dopusti podela Kosova.


Stvarno....................ajde saberi se malo,.......................kako koji nik promenis,tako izvaljujes zesce glupost
 


Stvarno....................ajde saberi se malo,.......................kako koji nik promenis,tako izvaljujes zesce glupost
Dijaserus germanikus klozetarium
Kako koji nik promenim, tako te sve više hvatam da nemaš pojma sa živoom.

Kada se priznaje nova nezavisna država, ona se može priznati isključivo na onim teritorijama koje kontroliše centralna vlada te države.
Malo međunarodnog prava ti neće škoditi.

Jeste, Kosovo je proglasilo nezavisnost koja nije u skladu sa međunarodnim pravom, ali ŠTA ĆE NAMA KOSOVO??? ŠTA ĆE NAM TA RUPČEGA?
 
Sarajevo nije moje i nisam Bošnjak.
Stvarno ne znam šta želiš?

Rekao sam u ranijim temama zašto Republiku Srpsku treba ukinuti ili korigovati.
A što se tiče Kosova, treba mu dati nezavisnost, jer, koji će nam dva miliona nelojalnih šiptara u Srbiji?!
Šta, sutra treba da budu većina u Beogradu i Pančevu?!

republika srpska nikad nece biti ukinuta jer je izraz teznje srpskog naroda za slobodom i zivotom van balijskog okruzenja

a sto se tice kosova to cemo da resimo ne sekiraj se....

i sta fali da siptari budu vecina u beogradu i pancevu?

ako srbi nece da prave decu i mnoze se , sasvim je svejedno ko ce biti vecina siptar kurd arapin ili madjar.

kosovo je deo srbije preko 1000 godina nego beograd i pancevo koji su to tek nekih 200 godina.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top