Jedinice

Poruka
15.196
Skoro je jedan momak pogodio posle 15 min da sam jedinica. Kao zabavljao se sa 3 devojke koje nisu imale ne bracu ni sestre i sve su bile posesivne :zima2:
Ja ne verujem u generalizaciju uopste, ali to nije prvi put da mi tako nesto kazu.. Bili ste u vezi sa razmazenom jedinicomz:mrgreen:?
Ili sa maminim razmazenim sinom?:sanke:
 
Skoro je jedan momak pogodio posle 15 min da sam jedinica. Kao zabavljao se sa 3 devojke koje nisu imale ne bracu ni sestre i sve su bile posesivne :zima2:
Ja ne verujem u generalizaciju uopste, ali to nije prvi put da mi tako nesto kazu.. Bili ste u vezi sa razmazenom jedinicomz:mrgreen:?
Ili sa maminim razmazenim sinom?:sanke:

Bio sam sa jedinicom,ali to ne znaci da je posesivna iako je bila razmazena,ali mnogo ih je bilo posesivnih a nisu bile jedinice!Tako da je to cista slucajnost,sto se mene tice,osoba sama po sebi je posesivna,mada ja to vise gledam kao zaljubljenost pa ne zelis da ti iko pridje dragoj ili dragom,strah od gubljenja :)!
 
ljudi se uvek zacude kada kazem da sam jedinica,jer sam stekara i nisam ljubomorna a ni posesivna

al mislim da to nema veze sa tim da li si jedinac ili ne vec sa obrazovanjem,ali i sopstvenim samopouzdanjem i poimanjem sebe u okruzenju.

mada sad kad razmislim mislim da nikad nisam bila u vezi sa jedincima :neutral:
 
Bio sam sa jedinicom,ali to ne znaci da je posesivna iako je bila razmazena,ali mnogo ih je bilo posesivnih a nisu bile jedinice!Tako da je to cista slucajnost,sto se mene tice,osoba sama po sebi je posesivna,mada ja to vise gledam kao zaljubljenost pa ne zelis da ti iko pridje dragoj ili dragom,strah od gubljenja :)!

Nije posesivnost da ne želiš da neko priđe dragoj/m...
Niti strah od gubljenja..
To je patološko stanje.. potpuno.
Kad ne daš dragoj/m da diše.. ono baš nimalo..
I kad to počne da se odražava na sve odnose drage/og sa osobama iz njene/gove okoline...
Posesivnost ne dozvoljava odnose sa drugim ljudima, privrženost bilo kome osim dotičnoj/m...
I kao što rekoh, vrlo je ružna osobina i nema sreće uz nju...
:)
 
Nije posesivnost da ne želiš da neko priđe dragoj/m...
Niti strah od gubljenja..
To je patološko stanje.. potpuno.
Kad ne daš dragoj/m da diše.. ono baš nimalo..
I kad to počne da se odražava na sve odnose drage/og sa osobama iz njene/gove okoline...
Posesivnost ne dozvoljava odnose sa drugim ljudima, privrženost bilo kome osim dotičnoj/m...
I kao što rekoh, vrlo je ružna osobina i nema sreće uz nju...
:)

Ma OK,to je vise robovanje ljubavi :)!
"Ja te volim i ne dam te nikome,ljubomoran sam na svaki pogled upucen ka tebi,ne mogu da podnesem nikoga u tvojoj blizini(muske osobe s kojim nisi u srodstvu),volim te i zelim samo za sebe,drzat cu te kao malo vode na dlanu,bit ces moja kraljica,sve cu da ti pruzim,samo trebaj,voli mene i samo budi moja ;)!"

E vidis to ti ja tako nekako vidim :)! El to bolesno :per:
 
Ma OK,to je vise robovanje ljubavi :)!
"Ja te volim i ne dam te nikome,ljubomoran sam na svaki pogled upucen ka tebi,ne mogu da podnesem nikoga u tvojoj blizini(muske osobe s kojim nisi u srodstvu),volim te i zelim samo za sebe,drzat cu te kao malo vode na dlanu,bit ces moja kraljica,sve cu da ti pruzim,samo trebaj,voli mene i samo budi moja ;)!"

E vidis to ti ja tako nekako vidim :)! El to bolesno :per:

Jeste...
Ali i dalje mislim da je posesivnost nešto drugo...
 
а сад касам прочито остале постове, можемо констатовати да јединци одн. це нису посесивни
 

Back
Top