Hotel 626

@Funny, jesi stavio slusalice (pojacao do kraja) ugasio svetlo?
Ne verujem da jesi, idi odradi to pa ukljuci... Bice ti ebeno, veruj mi znam iz iskustva z:D

Btw presao sam :D

Nemam slusalice, ali sam uradio sve ostalo...

Mozes li ti da se pomers sa covekom kuda hoces?

Meni posle svak misije pise "Try again"...:confused:
 
Treba da kliknes na vrata...to je na pocetku. Da pobegnes od onog crnog cuda,sta god da je...
Ma jeziva stvar.
Naleteo sam na to nedavno,stavio slusalice,svetlo je vec bilo ugaseno posto sam planirao da gledam film. Ma strasno...nisam ljubitelj horor filmova,vecina mi je smesna,ali ovo je jezivo.

Uglavnom par puta je zakocio prilikom ucitavanja drugog i treceg dela. Na kraju je blokirao posle onih stepenica kad silazis dole. Pokusao sam reinstal flash player-a ali nije vredelo...mrzelo me dalje da se cimam.
Ali svejedno,dluda je stvar i cim nadjem vremena probacu da lociram problem.
 
Kako da uspem da prodjem preko onih stepenica? Ja stalno padnem i moram ispocetka...:neutral:

I kako da uspavam onu bebu u kolevci sto na kraju skoci i izgleda kao djavo:evil:??:lol: I sta posle toga? :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
нисам смео игрицу да играм јер сам се бојао да спавам после тога, па сам играо 31. децембра јер сам знао да нећу спавати :Р иначе није толко страшна игрица, беба се успављује умереним тоном певања на микрофон, мада ја и ортаци смо се драли ко коњи и није се пробудила, а затим треба да се шуњаш, да помераш миша тако да ти куглица будеш то ближа средини.

Е онај део са лудаком у оној соби са сликама, нисмо могли да пређемо...и имам кошмаре од тог лика, мислим да је игрица ђавоља, те речи су ми остале у глави, саветујем вам да не играте то смеће!!!
 
kakva igrica covece!!!
Prvi put u zivotu sam se tako iscimao zbog necega...
A jel presao neko igru?Ja jesam,na kraju izlaze slike svih likova koji su je igrali(zato trazi kameru) onako iscimane face hahahaaa.....
 
ja sam preshla....malo imam traumice ali neka... xD zdrawo je! XD lol stw. sam se usrala XD a kad mi beba wrisne a ja odskocim 2m od stolice XDDD a najstrashnije u kupatilu O_O btw. moja drugarica je snimala mobilnim telefonom dok je igrala i dala mi da widim,i widela sam da ima malo razlika...msm njoj je hodnig u drugom prawcu okrenut,pojawljuje se kamion i trpa slike neke >_> meni to nije bilo? O_o
 
btw. :
@Funny:
idi igraj ROOM 401 xD
@KAMERA:
aaaa ****!nisam znala za to! XDDDDDDDDD sledeci pu pushtam drugaricu da igra sa kamerom xDDDD lol ya stw. wishe ne smam :smajli_koji_se_usro_od_straha: O_O :'(((((((((((((((((((((((((
 

Back
Top