SRAMOTA !!!!

yowo_skydive

Početnik
Poruka
2
Dokle ce nasa rodjena drzava da nas pravi idiotima? O cemu se naime radi ja sam kao i hiljade drugih novosadjana dobio putem poste obavestenje da mi je za upis "besplatnih" akcija potrebna "frishka" potvrda o drzavljanstvu na tamo neki datum i to pribaviti u roku od 15 dana. Nista cudno rekli bi neki da tih 15 dana nisu u vreme novogodisnjih i bozicnih praznika. Na TV-u ste mogli da vidite stotine kako se guraju oko saltera za bedno parce papira koje ne kosta puno novaca ali kosta ljudskog dostojanstva, tuzno je videti da se ljudi u vreme praznika guraju u redovima umesto da su u krugu svoje porodice i prijatelja. I to zasto? Zato sto tamo neki cinovnik u agenciji, MUP-u ili maticnom uredu nije bio u stanju da pritisne odgovarajuce dugme i posalje valjan spisak upisanih drzavljana. Neko bi zbog toga trebao debelo da odgovara!!! Pa sad kome da se obratimo da nas zastiti od terora sopstvene nam drzave Srbije.
Inace rodjen sam, odrastao, skolovao, i zaposlen sam u Novom Sadu tu sam ceo zivot i da upisan sam u tu famoznu knjigu drzavljana Srbije i jos uvek sam njen drzavljanin i to sigurno u nekom kompjuteru postoji samo nema nikog odgovornog da "pritisne" odgovarajuce dugme kazu treba papir....Zalosno.
Pa tako ako im treba mojih "1000" evrica eto im ***** dabogda.
Svima vama ostalima sretna nova godina da vas zdravlje sluzi uzivajte.
 
ako je tako u vojvodini, samo mogu da posumnjam da je to jos jedna `akcija` izazivanja nezadovoljstava prema republickim vlastima, a u korist `vojvodine`

malo strpljenja, rezim je na ivici
 
Dokle ce nasa rodjena drzava da nas pravi idiotima? O cemu se naime radi ja sam kao i hiljade drugih novosadjana dobio putem poste obavestenje da mi je za upis "besplatnih" akcija potrebna "frishka" potvrda o drzavljanstvu na tamo neki datum i to pribaviti u roku od 15 dana. Nista cudno rekli bi neki da tih 15 dana nisu u vreme novogodisnjih i bozicnih praznika. Na TV-u ste mogli da vidite stotine kako se guraju oko saltera za bedno parce papira koje ne kosta puno novaca ali kosta ljudskog dostojanstva, tuzno je videti da se ljudi u vreme praznika guraju u redovima umesto da su u krugu svoje porodice i prijatelja. I to zasto? Zato sto tamo neki cinovnik u agenciji, MUP-u ili maticnom uredu nije bio u stanju da pritisne odgovarajuce dugme i posalje valjan spisak upisanih drzavljana. Neko bi zbog toga trebao debelo da odgovara!!! Pa sad kome da se obratimo da nas zastiti od terora sopstvene nam drzave Srbije.
Inace rodjen sam, odrastao, skolovao, i zaposlen sam u Novom Sadu tu sam ceo zivot i da upisan sam u tu famoznu knjigu drzavljana Srbije i jos uvek sam njen drzavljanin i to sigurno u nekom kompjuteru postoji samo nema nikog odgovornog da "pritisne" odgovarajuce dugme kazu treba papir....Zalosno.
Pa tako ako im treba mojih "1000" evrica eto im ***** dabogda.
Svima vama ostalima sretna nova godina da vas zdravlje sluzi uzivajte.


Ako sta ne volim to je da se guram po redu i da cekam da me neki saltrersk sluzbenik obradjuje kao fakir zmiju ili neko nedonosce.....

Sad kad si to napisao da znas da si me bacio u dilemu sti je to tamo kod vas. Meni niko nije to trazio, pa se sad pitam kom je to uopste palo na pamet i iz kog razloga da trazi !!!

Sto neko rece ovde gore to je valjda jos jedno izazivanje nekakve frustracije prema republickim vlastima.
 
Ja sam dobio potvrdu za akcije, nisu mi trazili da ponovo vadim dokaz o drzavljanstvu, dakle novosadjaninu verovatno ti krijes neki podatak...i zamajavash javnost.
 
Ja sam dobio potvrdu za akcije, nisu mi trazili da ponovo vadim dokaz o drzavljanstvu, dakle novosadjaninu verovatno ti krijes neki podatak...i zamajavash javnost.

Upravo tako! Ni meni niko nista nije trazio, ali ko je iz inostranstva, mora da mu se trazi uverenje o drzavljanstvu.
A, uostalom, postavljacu teme ko zna sta je cilj kad se nije vise ni pojavio i ima samo jednu poruku!z:((
 
Nemoj da se izvaljujes, nisu mogli nikako da mu traze dokumenta osim ako je iz inostranstva!z:hm:

Ja sam dobio potvrdu za akcije, nisu mi trazili da ponovo vadim dokaz o drzavljanstvu, dakle novosadjaninu verovatno ti krijes neki podatak...i zamajavash javnost.

Upravo tako! Ni meni niko nista nije trazio, ali ko je iz inostranstva, mora da mu se trazi uverenje o drzavljanstvu.
A, uostalom, postavljacu teme ko zna sta je cilj kad se nije vise ni pojavio i ima samo jednu poruku!z:((

Niste u pravu, danas je bilo na televiziji da su mnogi Novosađani dobili to obaveštenje od Agencije za privatizaciju. E sad ne znam da li je neki problem samo u NS ili su to dobijali i u drugim gradovima, uglavnom o tome je danas na TV-u pričao zamenik direktora Agencije za privatizaciju tako da postavljač teme nije jedini koji je dobio takvo obaveštenje od Agencije za privatizaciju.
 
A što tvojih 1000 evra? Kad su oni bili tvoji pa ti ih je država otuđila?
To bi bilo kao da ti ja obećam 200.000 pa ti ne dam i sad se ti buniš što sam ti uzela tvoje pare.
Ovde je samo reč o tome da si bio mnogo naivan, ne da ti je nešto oteto. Više sreće i pameti idući put.
 
..pa valjda ti upises akcije gde hoces...zasto ih oni prvo moraju prodati...kao sad ta javna preduzeca ne vrede nista ili ne daju?

Deo javnih preduzeca (sitna para) trebala bi da bude isplacena uskoro u parama, a ostalo kako se koje preduzece bude prodavalo, tako ces dobijati akcije a ti s njima radi sta hoces: cuvaj, prodaj i sl.
 
...more ja hocu te akcije i sta njih briga da li cu da ih prodam ili ne kao sto mene nije briga hoce li oni ta preduzeca prodavati ili ne....nije valjda da mogu da upisem akcije samo kod privatnih firmi...mislim da to tako nije bilo u drugim drzavama koje su podelile akcije gradjanima?
 

Back
Top