Problem sa Modzilom i Sustem ristor!?

Feniks M

Početnik
Poruka
21
Postovani , ispao mi je sledeci problem. Hteo sam Instalirati jedan program u konkretnom slucaju Doktor Spajver. Kad sam sve zavrsio premislio sam se i resio da ga deinstaliram. Deinstalirao sam ga, ali u toku deinstalacije dobio sam neka pitanja, zurio sam i odgovorio sa OK i zavrsio sam sa deinstalacijom. Ali potom sam odma uocio da mi se ipromenio celokupni Windiws HP. Promenio mi se izgled ikona, onda nisam mogao da upotrebim Sistem Ristor jer me obavestava da Sistem Ristor ne stiti moj HP. Isto kad sam zeleo da odem na Internetu preko Modzile 3, nisam mogao da se povezem, a imam internet konekciju (to nisam mogao nitu preko internet eksplorera). Isto ne radi mi i Help i Saport kaze da je iskjlucno. Sve sam, probao i preku Siestem Kofig i preku Sejv Mod, ali ne mogu da pokrenem nista. Jedino mogu da radim sa Word i Ekselom. Kompjuter se gasi za 20 sekunda a dize se za 3 minuta. Neznam sta da radim, hocu da pitam ima li resenje za ovo. Ako zna neko i zeli da mi pomogne neka se javi hvala. Pozdrav!
 

Back
Top