objasnjenje molim

Zavisi kako "uleces" u vezu, mada mislim da ces i te kriterijume menjati s godinama.

Mozda ne treba mnogo da mozgas vec da ides na osecaj, intiuciju. Zaljubljenost svoju - skapiraces iz prve :D, a sve ostalo vrlo brzo. Pitanje je samo kako ces reagovati na saznanja do kojih dodjes. Da li ces reci - to mi odgovora i hocu dalje, to mi ne odgovara - odustajem, ili ces zavaravati sebe ako podsvesno shvatis da kombinacija nije za tebe..
 
Kod mene ljubav dolazi kasnije ali znam u startu kojim intenzitetom ce biti po povratnim informacijama koje dobijam na pocetku od devojke..zaljubljenost jedino na prvi pogled..i te se veze obicno brzo neslavno zavrse iz razloga sto se to ne moze i ne treba sakriti a to zene protumace pogresno..na svoju stetu umesto da to pozitivno iskoriste
 
Kada započnete vezu da li ste odmah ludo zaljubljeni, da li to može doći i kasnije i kako i kad znate da li želite sa njom ozbiljniju vezu?:grudvanje2:
Све дуже везе су ми почињале из дужег познанства и претходно мало дружења, тако да је заљубљеност увек постојала већ од почетка физичкогспајања.

А оне везе што почну ад хок, наравно да нема заљубљености...само симпатије. А време покаже да ли однос има или нема потенцијал за нешто озбиљније.
 
Све дуже везе су ми почињале из дужег познанства и претходно мало дружења, тако да је заљубљеност увек постојала већ од почетка физичкогспајања.

А оне везе што почну ад хок, наравно да нема заљубљености...само симпатије. А време покаже да ли однос има или нема потенцијал за нешто озбиљније.

Isto.
Pokazalo se da su mi bile kvalitetne one veze sa osobama koja sam poznavala duzi period.
Sve nesto sto sam zbrzala,ispalo bezveze.
 
Bio bi red da odgovorim...Nemam pojma...ne razmisljam o tome...kad sam rekla sebi NE, NECES NEVO...uvek je ispalo " Vazi se sto neces " ... Nisam kompetentna...osim za one vetrove, ali oni nisu tema...steta...
 

Back
Top