zene sa velikim vaginama

To je veoma moguće, ali kako znamo to dok ne vidimo polni organ osobe suprotnog pola, ili istog, ako ima takvih ovde?

pa da, mislim da je to mozda neko nesvesno privlacenje..
nekako mi je nelogicno da priroda moze da dozvoli uzajamnu neodoljivu privlacnost dvoje ljudi gde on ima penis od 3,5 cm a ona ribicu ko vezuv u erupciji..mislim,verujem da je priroda napravila to tako da se onda te dve osobe i ne dobadnu jedno drugom, iako nemaju pojma sta onaj drugi ima u gadjama, nego nekako podsvesno, otkud znam..
 
zanima me, kao i za sve ostalo u zivotu, da li u nama svima postoji neki gen, enzim, feromon ili vec sta, sto nas privlaci bas osobama koje imaju polni organ ekvivalntne velicine nasem?
hm,zvuci nekako logicno,ma sigurna sam da je priroda i to udesila, ko i sve ostalo:)
ti si jedna mudra dusa to sam uvidela jos na pocetku bitisanja na Krsti i ja verujem u ta poklapanja, a kazu da se ljudi isto privlace mirisom kao zivotinje verovatno je tako i sa poklapanjem velicina i rupa :)
 
pa da, mislim da je to mozda neko nesvesno privlacenje..
nekako mi je nelogicno da priroda moze da dozvoli uzajamnu neodoljivu privlacnost dvoje ljudi gde on ima penis od 3,5 cm a ona ribicu ko vezuv u erupciji..mislim,verujem da je priroda napravila to tako da se onda te dve osobe i ne dobadnu jedno drugom, iako nemaju pojma sta onaj drugi ima u gadjama, nego nekako podsvesno, otkud znam..
Moja iskustva govore nasuprot tvojoj teoriji, teorija sama po sebi ne znači previše, ako pak imaš takva iskustva pre bih rekao da je to splet okolnosti nego priroda.:)
 

Back
Top