Koliko vam je slicna/razlicita najbolja drugarica ?

Pa...imam nekoliko dobrih drugarica.
pod ''najboljom''smatram onu sa kojom se najduze druzim,u smislu da se najbolje poznajemo.
da me neko pogresno ne shvati,nisu kriterijum godine poznanastva,nego ja sama ne delim ih na ''dobre 'i najbolje'' vec ako se druzimo dobre su mi.
Ima ih jos sa kojima se cujem i vidim povremeno,ali se ne druzimo konstantno.
razlikujemo se .Svaka na svoj nacin.Dovoljno smo slicne da se ksapiramo u nekim stvarima,a razlike nam se ogledaju u tome sto ih medjusobno mozemo prihvatiti i ne skode odnosu.
 
Имам једну с којом се дружим двадесет година- имамо слично кућно васпитање, али се веома разликујемо по питању амбиција, односа у породици , однос према новцу ( она стипса, ја великодушна), у избору партнера ( потпуно нам се различити фрајери допадају)...и обожавам код ње то што могу да јој саспем уфацу све жто заслужи, а да се при томе уопште не наљути, већ је веома самокритична( у том смислу смо исте и мислим да је то тачка спајања у нашем односу)...наравно, и искреност је ту.

Имам још једну другарицу која ми је са студија...е једина разлика која постоји међу нама је та што је она мега рационална, па ми дође као сила земљине теже у односу на моју лепршаву страну личности која кад-кад уме да ме понесе.
У свему осталм смо веома сличне...и да, и са њом могу да се џапам без размишљања хоће ли се увредити....знамо се, јасна нам је добра намера једне према другој и обрнуто и то је најбитније.

Мени је, за пријатељство, јако битно да можемо да причамо без увијања.

Чак и људе са којима се не дружим, па чак и оне са којима се никад не бих дружила, веома ценим ако ми искрено говоре шта мисле.

Сва остала женска другарстакоја имам доживљавам површним.
 
Poslednja izmena:
na isti nacin dozivljavamo lojalnost, postenje i humor.
ona je zanimljivija od mene... mislim, interesantnije prica... ja sam sebi dosadna, uvek negde odlutam...
onda, vise je na zemlji... manje veruje u cuda... ma, manje veruje... nekad je to dobro, nekad kvari stvari...

druga ona je ista ko ja u skoro svemu, samo smirena i jaka... ne talasa na sranja ko ja...

edit: kad se setim pocetka price, ja sam se u njih zaljubila zbog nacina na koji pricaju o stvarima... one su bile (i ostale) zanimljive ko niko drugi...
 
Poslednja izmena:
Slicno razmisljamo,stavovi,ideje,neka sustinska pitanja.
Ali temperament nam je drugaciji,ona je eksplozivnija...temperamentnija,tesko sakriva osecanja,dok sam ja ladovina.
Tesko me je izbaciti iz takta,za razliku od nje.
Nekako se dopunjujemo,ja nju smirujem,spustam na zemlju,a ona mene pokrece.
I to je dobitna kombinacija.
Eksplozivna i temperamentna?
 

Back
Top