Упозорење мађарског посланика у европском парламенту Cрбији.

Sanovnik

Buduća legenda
Poruka
36.090
http://www.glas-javnosti.rs/clanak/tema/glas-javnosti-18-12-2008/srbija-ne-moze-na-dve-stolice


Србија не може на две столице, каже се у упозорењу које се тиче потписивања гасног споразума између Србије и Русије .

Требали подсетити , да овакав споразум има и Бугарска , која је у Еу. Оће ли Мађари сад , пошто су у Еу, да сруше руски гасовод , који иде кроз њихову земљу .

Ето докле су државе спремне да иду , кад је интерес у питању . Само да подсетим , да је и МОЛ заинтересован .
Наравно . Нашој Влади је забрањено од ЕУ , да склопи овај споразум .

Гасни споразум је веома користан за Србију . Ако би се гасовод изградио , и приче о независној Воводини би пале у воду .

Да непричам о самом гасоводу , и о користима које би он донео . и колико је то у ствари безбедносно питање .

НИС мозе лако да прође као и ЈАТ .
 
Pas laje vetar nosi ,nazalost imamo banana vladu koja slepo slusa eu i na svoju stetu.

Pa nije baš.

Mađar samo upozorava na naš najveći problem. Sedenje na dve stolice, iliti, oće kaki - neće kaki, iliti, da se je6e a da ne uđe....

Dok svet funkcioniše, mi korak napred - korak nazad. I posle nam krivo što nas šutiraju i ćuškaju.
 
Pa nije baš.

Mađar samo upozorava na naš najveći problem. Sedenje na dve stolice, iliti, oće kaki - neće kaki, iliti, da se je6e a da ne uđe....

Dok svet funkcioniše, mi korak napred - korak nazad. I posle nam krivo što nas šutiraju i ćuškaju.

Па ништа . Онда Гасни споразум са Русијом .

У осталом , готово идентичан споразум има и Бугарска . И њих су малтретирали , док нису потписали , а кад су потписали , одма су им опалили крупционашку аферу . Е сад , друга је ствар што у Бугарској заиста цвета корупција . Битно је то што , да нису направили договор са Русијом , не би било ни афере .
 
Pa nije baš.

Mađar samo upozorava na naš najveći problem. Sedenje na dve stolice, iliti, oće kaki - neće kaki, iliti, da se je6e a da ne uđe....

Dok svet funkcioniše, mi korak napred - korak nazad. I posle nam krivo što nas šutiraju i ćuškaju.

hahahahaha.... gleda preko plota a fasisti mu vikendima marsiraju peshtom uz saglasnost vlasti i to u uniformama sa nacistickim obelezjima... :hahaha:
 
Па ништа . Онда Гасни споразум са Русијом .

У осталом , готово идентичан споразум има и Бугарска . И њих су малтретирали , док нису потписали , а кад су потписали , одма су им опалили крупционашку аферу . Е сад , друга је ствар што у Бугарској заиста цвета корупција . Битно је то што , да нису направили договор са Русијом , не би било ни афере .
Ovo je Tadić kao i ceo DS proglasio strateškim ugovorom, jednim od najvažnijih za budućnost Srbije.

Znači, dileme nema. :mrgreen:
 
Ovo je Tadić kao i ceo DS proglasio strateškim ugovorom, jednim od najvažnijih za budućnost Srbije.

Znači, dileme nema. :mrgreen:

Даклем , нема проблема са овим . Само не знам , како че да изађу на крај са Еу забраном за исто .
 
mnadjari ***** zato sto nas preko mafijasa dinkica i ostalih lopina u nasoj vlasti deru na transportu gasa iz rusije u nasu zemlju.

u slucaju izgradnje juznog toka taj njihov gasovod kod nas ima da zvrji prazan i oni gube tu sigurno par stotina miliona dolara zarade samo od nas godisnje.

Plus vise nece od njih kupovati ni hrvati ni austrijanci vec svi ce uzimati gas preko nas iz juznog toka

ko yebe stoku madjarsku i njihovog placenika dinkica sa jelasicem
 
Pa nije baš.

Mađar samo upozorava na naš najveći problem. Sedenje na dve stolice, iliti, oće kaki - neće kaki, iliti, da se je6e a da ne uđe....

Dok svet funkcioniše, mi korak napred - korak nazad. I posle nam krivo što nas šutiraju i ćuškaju.

da, ali, ovde je barem ocigledno na koju stranu treba da idemo..madjar bi voleo da nam i dalje isporucuje gas, pa se nervira sto ce ubuduce biti obrnuto :super:
 
Па ништа . Онда Гасни споразум са Русијом .

У осталом , готово идентичан споразум има и Бугарска . И њих су малтретирали , док нису потписали , а кад су потписали , одма су им опалили крупционашку аферу . Е сад , друга је ствар што у Бугарској заиста цвета корупција . Битно је то што , да нису направили договор са Русијом , не би било ни афере .

Ja se slažem. Neka ova država radi kako želi i mora. Ali nek ima stav. Bilo kakav. Stav. jedinstveni i iskreni stav po bilo kom pitanju i to je to. Onda će se bar naučiti šta valja, a šta ne. Ovako sve nam valja i sve ne valja i mi tapkamo u mestu, sad već, vekovima.
 
da, ali, ovde je barem ocigledno na koju stranu treba da idemo..madjar bi voleo da nam i dalje isporucuje gas, pa se nervira sto ce ubuduce biti obrnuto :super:

E to. Neka bude kako bude. Ja ću se boriti za Srbiju na svim frontovima, samo da znam šta bre oćemo. Ako ćemo ruse, OK, onda smo uz Ruse, pa nek EU duva. Ali mora da se zna gde smo.
 

Back
Top