Poljubac...Nista posebno?

Telesni dodir je moćno sredstvo za priopćavanje ljubavi. Držanje za ruke, ljubljenje, grljenje, seksualni odnos, sve su načini izražavanja emocionalne ljubavi svome partneru. Nekim je ljudima telesni dodir njihov primarni jezik ljubavi. Bez toga se osjećaju nevoljeni.
 
ako ti je vazan poljubac ne treba ti veza :lol: ;)
:lol:

en mora da znaci, svako ima razlicitu percepciju
imash onih koji se stalno ljubakaju a imash ljude koji ne pokazuju emocije na svakom coshku i u svakom trenutku
za nekog je emocija poljubac, za nekog blejanje u jednu tacku a za nekog nesto sasvim trece.
ljudi su razliciti i treba ih prihvatiti takvi kakvi su (naravno samo dok ne ugrozavanju druge)
 
Poljubac je razmena emocija.
Vas dvoje nemate shta da razmenjujete i onda je sigurno bezveze...kao da jedesh nepostojechu tortu iz praznog tanjira i samo stavljash praznu viljushku u usta....

Ne bi da upotrebim onu 'ko o cemu hurva o poste...'
ali stalno se provlaci to pitanje emocija?

Po stoti put kazem: kakve to emocije mogu da budu s osobom koju znam 10 sekundi, ili 1 dan ili nedelju dana?

A do sada se pokazalo da devojke jelte ustvari i traze te brze izlive nazovi "emocija" kod frajera, jel jelte ako mi samo pricamo i vidjamo se a nisam je poljubio u roku od 7 dana, onda sam mlakonja, stidljiv da ne upotrebljavam gora poredjenja jelte.
Da ne govorim o ortacima koji hoce na 1-2-3 da se smuvam sa njihovim komsinkama lezbejkama, jel brinu sdusno o mom sexualnom zivotu...
O kakvim emocijama pricate?
Kad treba da izadjem na sledeci randevu zaboli me glava, pre bi pricao sa insepektorom za privredni kriminal nego nekom tamo koju prvi put vidim, treba da je vodim u kafic koji je ona trazila, i da razmisljam "da li je sad pravi trenutak da je poljubim? ili da cekam jos??"

Kakve emocije :rtfm:
 
Kakve emocije?
Ako se zzvalavish da bi bio u trendu onda ti je tako kako ti je...kada volish onda je to neshto drugo, nije sport...os ti izvezem na goblenu?

Ali pipi cekaj mojne te price, pa ti mislis da STVARNO neko tamo nekog VOLI?? :dontunderstand:

Mislim kakvo je to osecanje?

Mislim ono moze da budete bliski kao sa najboljim drugarom i znam kako to izgleda, ali to je nama trebalo vise od godinu dana da izgradimo i mnoge stvari smo imali zajednicke.
Sa devojkama je to nemoguce po prirodi ne moze da ti bude devojka i prijatelj u isto vreme...
 
Poslednja izmena:
najjace je kad vicu ziveo sex pa se zaljube (ne znam sto brises pouku pipi uopste nisi u pravu ali uopste ) sa takvim stvarima se ne treba shaliti! jer ima slucajeva za koje ne znaju forumashi sve a ja znam ti znas pa ti proradio instinkt ako necete da me slushate ...sto povrshna veza tebi smeta sto sam rekao strelici pa sta ako sam rekao :lol: ti to ne bi zelela si mozda pametnija od Lepe lukic ili jos bolje Jelene tinske :shock: .eeee sto i\ulazite u frku kad ste slabi :D i naravno da ima bolida koji to opravdavaju
ne svidja mi se nacin na koji gledate neke stvari

posebno za moda jer poznajem situaciju ;) ne brini ne uzimam pare od sirotinje niti mi pise na chelu
JER da mi je do toga radio bi ne bi dolazio kuci ovako tebe zaligujem nerealna i nepostena!

treba da svi vide ako zelite da budete bolje osobe jer kad neko zatrudni mozda hoce dete kao igracku
i ja nisam ljakse da mozes tako da me tretiras vec gradsko dete i mogu svima da kazem ono sto mislim jer imam dovoljno godina a ti moderatoru nemas pojma sa zivotom osim onog sto si prosla i + si pustila emociju pa mi se tu znas .kao..znaci nemoj biti nesto ako nisi
 
ili jedno ili drugo ...jer trpe deca posle .A mozda zelite da se debilisete i tada ee taj film necete gledati kod mene .Za takve stvari se gledaju druge zene spec. ne msukobanjaste i narkomanke a shatro nisu ..po cemu je dobra sonjasavic sto je narkoman odakle joj pare za heroin ??
 
i koliko vidim rechi su bitnije od nedela jer da je hrabra ta zenska osoba pisala bi konkretno ne bi vodila rachuna i pravdala se to cenim a jos ako je osoba okej po mojim merilima ihh ..samo opsano je i kad ima i kad nema mozga ovaj muskarac samo kad nema i zato ne znate neke zivotne stvari ..neko se smeje sad ali situacija nije ista polozaj ..smao je pitanje da li se to reflektuje isto negde tamo..kad se sve jednom zavrshi to je PITANJE i nista vise . JEr ako nije zasto pravite polemiku sve ?
kazete ruzne a eng. se prolepsale od silnih sminki bile naj od naj po anketama pre :lol:
 
en mora da znaci, svako ima razlicitu percepciju
imash onih koji se stalno ljubakaju a imash ljude koji ne pokazuju emocije na svakom coshku i u svakom trenutku
za nekog je emocija poljubac, za nekog blejanje u jednu tacku a za nekog nesto sasvim trece.
ljudi su razliciti i treba ih prihvatiti takvi kakvi su (naravno samo dok ne ugrozavanju druge)


ona moze da izvodi ;) i kod naj od naj da ...da dobije cjusku ili pravui udarac ili nesto ovako iz osvete :roll: ..ali ne vredi

poljubac samo jeeel :confused::P ( :lol: ) eee da nadjem takvu devojku svojih godina ili neku za to d\pda se skrasim izlazim da ne prica gluposti,ne utice neko na nju odma bih je uzo ali odma i bar da je uredna ichisto lice da kazem e ovo je devojka odma iz ovih stopa ali neeeema neeeema takve prosto drustvo je lose U Srbiji zbog nekih mosuna i sve se reflektuje ja sam skeptik jos uvek :think: jer da sam pesimista to bi bila gotova stvar ili free love ili nista ...jer za devojku ona mora da ima kvalitete za ozbiljnu vezu i manje mana

Tvoj odgovor u tome i jeste draz sto smo svi razliciti nema sta da dodam :dontunderstand:
ali ti kao muskarac opet ne bi prihvatio sve :mrgreen: :D:lol: mada s godinama se i to menja kod tebe ?
 
ima ih na faxu s debilima ili u birtijanama :lol:

odma mi sve govori 99 odsto i sta slusha i ko su joj drugovi i ono sto je vaznija ocekivanja da li imam prava na devojku ili na kojekakve dok ne nadjem po meni nije ocuvana vredna meni takva ne treba meni treba devojka ali koja zna da bude svesna kolko moze za devojku bez nekih megalomanskih ocekivanja al ja sve privlacim posesivne :lol: i povrshne ..lake .bez batkova...a kad bi me videli mozda bi mi oprostili jer sam ki bekam ustvari mozda se ja nedam mozda je to problem ;neutral: jer ne vidim drugo osima da odem nedge u tri ..se osamim od svega napravim survivor i razmislim ili ce mi neka teta predociti kako to treba posto sam ne znam da me usmeri kako se bedno osecam i nemocno - ponizeno .svi kazu ali bukvalno svi i osecam se ka gej neshvacen ..smao stomi nismo isti/o naravno jer ne moze da bude isto .svaka mi pravi problem a ja to ne mgu da varim i koga zasto da trazim znaci treba mi ali mi pravi problem zelim al ne mogu da imazasto meni sve to ?? zato ako ne dokle ???ne mogu dapromenim sebe za toliko jer nije do mene ljudi ...a ne zelim da budem losa osoba za mene su ljudi ili jadni ili losi dobar pa to mi je djavoljska rech odma kazem sad
 

Back
Top